איך לספר להורים שלך יש לך חבר

איך לספר להורים שלך יש לך חבר

בזמן שאתה עלול להיות מעל הירח על החבר שלך רוצה לצעוק את שמו מן הגגות, לספר ההורים שלך על beau החדש שלך יכול להיות קצת יותר מסובך. זה לא תמיד קל לדבר עם ההורים שלך על חיי האהבה שלך, ועל פי סוג של מערכת יחסים שיש לך איתם באופן כללי ואת המחשבות שלהם ואת דעות על היכרויות, לספר להורים שלך על BF יכול להיראות כמו קשה, לא נוח משימה מביכה.

למרבה המזל, יש דרכים שבהן אתה יכול להפוך את השיחה הזאת לרוץ הרבה יותר חלקה ולסיים הרבה יותר בהצלחה.

1. בחר את הזמן הנכון

תזמון הוא הכל כשמדובר לספר להורים שלך שיש לך חבר. במקום לבחור זמן שבו הם מתרוצצים בבית, לחוצים או מוטרדים, זה באמת לטובתך לבחור רגע שבו הם במצב רוח טוב, רגוע ולא ממהרים. אם אבא או אמא שלך מגיע הביתה במצב רוח רע אחרי יום קשה במשרד, זה יכול להיות מאתגר עבורו או שלה כדי להתנתק לחלוטין מן היום הקשה על שמיעת החדשות שלך - והם עשויים לראות את זה באור שלילי הרבה יותר.

זה גם חשוב לך לבחור זמן לספר להורים שלך כאשר הם לא מוסחת לחלוטין על ידי הטלפונים שלהם, את הטלוויזיה או עניינים דחופים אחרים. במילים אחרות, אם הם לא יוכלו להתמקד בך, זה לא הזמן הנכון לספר להם.

2. בחר את המקום הנכון

בחירת המקום הנכון לספר להורים שלך שיש לך חבר הוא גם קריטי. לספר את ההורים שלך בסופרמרקט, באמצע הקניון, או בכל מקום צפופים אחרים לא הולך לעבוד לטובתך. אתה לא הולך להיות מסוגל לנהל שיחה עמוקה ואישי, ואת ההורים שלך עשויים להרגיש סתומים על ידי החדשות שלך.

על ידי בחירת מקום פרטי ללא הסחות דעת והפרעות, אתה עושה לכולם טובה ענקית. בחר אזור המאפשר לך לדבר בפתיחות ולשתף את המחשבות שלך.

3. עבור פנים אל פנים

כאשר אתה הולך לספר להורים שלך שיש לך חבר, חשוב שתספר להם באופן אישי. בזמן שאתה עשוי לשמש לתקשר באמצעות טקסט, דוא"ל או טלפון, לספר להורים שלך כי יש לך חבר היא שיחה שמגיע זמן הפנים בפועל. הם עשויים להיות הרבה שאלות שונות על האדם הזה ואת המצב בכלל, והם לא יוכלו לבטא את זה בבירור או יש לך דיאלוג אמיתי איתך אם אתה לא יושב איתם כרגע.

בנוסף, מדברים על החבר שלך באופן אישי מאפשר להם לראות עד כמה מתרגש אתה עליו, ואת מצב הרוח אופטימי שלך יחס חיובי לגבי beau החדש שלך יכול לדבר כרכים.

4. להחליט אם עדיף לספר להם בנפרד או ביחד

כאשר אתה מוכן לספר להורים שלך שיש לך חבר, זה תלוי בך כדי לקבוע אם עדיף לספר אותם בנפרד או כאשר הם ביחד. מכיוון שאתה מבין את מהות היחסים שלך עם כל אחד מההורים שלך יותר מכל אחד אחר, זה באמת בשבילך כדי להחליט.

אם אתה חושב לספר את אמא שלך ולאחר מכן אומר אבא שלך מאוחר יותר תהיה גישה טובה יותר שכן סביר להניח שכבר יש לך את אמא שלך כבעל ברית, אז זה השיטה הטובה ביותר עבורך. עם זאת, אם אתה חושב לספר את ההורים יחד בבת אחת היא הדרך הנכונה בהתחשב הדינמיקה של היחסים שלך עם אותם ואת מערכת היחסים שלהם אחד עם השני, אז אתה צריך לעקוב אחר הבטן שלך ובחר את הגדרת השיחה עושה את ההגיון ביותר עבור הפרט שלך מִשׁפָּחָה.

5. להיות מוכן גוש על החבר שלך

לפני שאתה סוף סוף לשבת לספר להורים שלך על החבר שלך, אתה צריך להכין מראש את מה שאתה רוצה לומר. זה אומר להיות מוכן לענות על כל השאלות הפוטנציאליות שיש להם על אותו, כמו גם להיות מסוגל לחלוק מה שעושה את החבר שלך הבחור הכי גדול על הפלנטה.

לאחר שיש לך מושג ברור על מה שאתה הולך להגיד לפני השיחה אפילו מתרחש, אתה תהיה מסוגל יותר לבטא את מה שהוא על זה שעושה אותו כל כך מיוחד.

No Replies to "איך לספר להורים שלך יש לך חבר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    73 − = 70