הנה כמה עצות כיצד אבות יכול לגדל ילד להיות איש טוב

הנה כמה עצות כיצד אבות יכול לגדל ילד להיות איש טוב

אחת המסורות הטובות ביותר למשפחה שלנו יש לאורך השנים הוא האבות והבוגרים campout. אנחנו בדרך כלל הלכו להרים עם הבנים שלי ושל החברים שלי ואת האבות שלהם בכל אביב במשך יום שישי ושבת למחנה, לבשל החוצה רק לדבר סביב המדורה. כמה רגעי ההוראה הכי טובים שלי שעזרו לי לגדל בנים אחראים התרחשו בסביבה של אבא ובנים.

לאבות יש אחריות חיונית ללמד את בניהם כיצד להיות אנשים חזקים ואחראים ככל שהם גדלים. ברור כי בהיעדר אב, או לפחות דמות אב חיובית בחייו של איש צעיר, הוא נאבק ללמוד מה פירוש להיות אדם טוב - מי נושא באחריות, מי שמעריך עבודה קשה ונחישות, ואחד שייקח על עצמו את האחריות להפוך לאב ולתמוך במשפחה.

אבל לימוד הצעיר איך להיות אדם אחראי כרוך יותר מאשר להיות שם. זהו תהליך מודע של הדרכה, אימון וחיבור שיוצר רצון והכישורים הדרושים לילד להיות מסוג האנשים שכולנו מקווים שהוא יהפוך להיות. זה מתחיל עם ההבנה העקרונות העיקריים הקשורים להיות אדם גדול ואב גדול ולאחר מכן גם ללמד אותם ולחיות אותם בחיים שלך.

אז, לאחר שגידלנו שלושה בנים, ולאחר שדיברנו עם הרבה אבות שגידלו בנים מצליחים, ואחרי ששוחחנו עם כמה שחושבים שהם לא עושים כל מה שהם יכולים לעשות בגידול בנים אחראים, הנה כמה הצעות לדברים לדעת לעשות לגדל בנים לגברים טובים ואחראים.

להיות מודל לחיקוי

אין היבט חשוב יותר לגידול הצעירים האחראים מאשר לדמיין את ההתנהגות שאתם מקווים שהם מאמצים כשהם הופכים לגברים. כאשר הם מתבוננים בך בפעולה, הם לומדים במה מדובר. אתה צריך להפגין מחויבות, הקרבה, שליטה עצמית, ואחריות כדי שהם ירצו להיות סוג של אדם שאתה מקווה שהם הופכים.

לפעמים זה יכול להיות המשימה הקשה ביותר של כל, אבל זה חשוב ביותר. הבנים שלך ילמדו יותר מתצפית איך אתה מגיב ומתנהגים בנסיבות נתונות, מאשר מכל מה שאתה אומר להם.

ללמד אותם על תכנון

יותר מדי גברים נראה לעבור את החיים רק להגיב על מה שקורה סביבם. כולנו יודעים שילדים קטנים נוטים להיות תגובתיים עד לרגע זה, אבל חלק מהפיכתו של אדם עושה בחירות על בסיס ערכי מפתח, עוד לפני שהמצב מתעורר. לדוגמה, לעזור להם לפתח תקציב אישי ותוכנית חיסכון, כך שהם לא פשוט ליפול לתוך מלכודת לכל החיים של קניית דחף. עזרו להם לחשוב על הקריירות שלהם ולהדגיש את הצורך בתכנון ובהכנה. קח את הזמן שלך לילות המשפחה ללמד על תזמון וניהול זמן. כאשר הם מתחילים לראות את ההשפעה של לחשוב קדימה ותכנון, הם יפתחו מיומנות חיונית של גבריות.

ללמד ולכבד מודל

גברים בחברה הפופולרית שלנו נראה מוערך ביותר כאשר הם מורדים נגד סמכות ולעשות מה שהם רוצים, ללא קשר להשפעה על אחרים. אבל החיים המשותפים בחברה היומיומית והתרבותית מחייבים אותנו להתנהג בצורה אחרת. עזור לצעירים שלך ללמוד כבוד לסמכות, לתת כבוד לנשים ולנערות, ולהיות רבותי.

עזור להם ללמוד לעבוד טוב עם אחרים ולהראות כבוד לנקודות מבט שונות.

ללמד אותם להיות אמין

גברים מצליחים לחיות עד התחייבויותיהם ולחיות אתית. אם הם רק צופים בדוגמאות בתקשורת הפופולרית, הם עשויים לראות מודלים לחיקוי שאינם ישרים, בוגדים בהתחייבויות, ושמתקנים את הנוחיות והנוחות שלהם לפני כל דבר אחר בעל ערך. אבל אנשים אמיתיים שומרים על ההבטחות שלהם, הם ישרים גם כאשר הם לא מסתכלים, והם ראויים אמון. תהיי מסוג זה של אבא, ותקן אותם כשאתם רואים ראיות לחוסר אמון.

עזרה להם למד דין וחשבון משמעת עצמית

אחד ההבדלים הליבה שמבדיל אדם אמיתי מכל האחרים הוא היכולת שלו לשלוט בעצמו ולבחור כי יכול להיות מנוגד הרגשות של הרגע.

מגפת ההשמנה או הערכים המוסריים הרופפים של ימינו ניתן לייחס לחוסר שליטה עצמית ומשמעת עצמית. עזרה הבנים שלך ללמוד שהם יכולים לעשות בחירות ולהקריב משהו בעל ערך גדול יותר. קבלת אותם מעורבים ספורט או מוסיקה או פעילות אחרת הדורשת קצת הקרבה ומשמעת עצמית היא צעד חשוב בתהליך זה. כאשר הם לומדים כי מאסטרינג פסנתר לוקח הרבה, שעות רבות של תרגול, לעתים קרובות להקריב פעילויות אחרות פחות חשוב, ילמד אותם את הערך של משמעת עצמית. ואחזקתם אחראים לאחריות כמו מטלות או תרגול מוסיקה יעזור להם ללמוד להחזיק את עצמם אחראים מאוחר יותר.

הגדרת כמה כללים ולהשליך ההשלכות

לפעמים כאנשים בוגרים אנו מתמרדים קצת בכל החוקים והתוצאות בחיינו ואורכים לימים צעירים, כאשר היה לנו יותר חופש. לחיות בעולם של חוקים ותוצאות הוא מציאות שאנחנו צריכים לעזור לבנינו לחבק. אם אתה בעקביות מאוחר לעבודה או לעזוב מוקדם, אתה בסופו של דבר הפנים משמעת בעבודה, או יהיה לפחות לאבד אמון עם המעסיק שלך. אז לעזור לבנך להתחייב לחיות על פי הכללים בבית ולהטיל השלכות כאשר הוא עושה החלטות לא לחיות על פי הכללים. אם אתה לא מלמד את עיקרון זה עכשיו, הבנים שלך ילמדו בדרך הקשה מאוחר יותר ולהשאיר בעקבותיהם בעיות.

למד את חמלת בנים

התפיסה כי אדם צריך להיות רגש להסתיר את רגשותיו הוא אמיתי מאוד, אבל מזיק ליחסים איכותיים. למד את הבן שלך על החשיבות של חסד קטן, מראה חמלה כלפי מקופחים, הפגנת אהבה לבני משפחתו וחבריו, וכן להגן על הסביבה. רגשות אלה, במקומם הנכון ובאיזון עם שארית חייו, ישמשו אותו כאדם אחראי וחזק.

ההוראה על פי תפיסה ודוגמה הם תפקידים קריטיים של אבות. לא ניתן להתעלם מהדוגמה ומההוראה אם ​​אתה מקווה לגדל בנים שיהיו גברים אמיתיים, מי יהיה אחראי ופורה, ומי יעלה את הדור הבא של הצעירים לעשות את אותו הדבר.

No Replies to "הנה כמה עצות כיצד אבות יכול לגדל ילד להיות איש טוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 73 = 75