מה בני נוער צריכים לדעת על אוננות הדדית | insightyv.com

מה בני נוער צריכים לדעת על אוננות הדדית

מה בני נוער צריכים לדעת על אוננות הדדית

רוב האנשים יודעים מה זה אוננות (ואם לא, הנה הסקופ), אבל המילים “אוננות הדדית” יכולות להעלות לך כמה שאלות. בואו נבהיר את המונח.

מה זה אוננות הדדית??

אוננות הדדית פירושה גירוי עצמי (מונח מהודר לגעת בעצמך) מול השותף שלך. אוננות היא בדרך כלל משהו שאנשים עושים בעצמם, אבל זה עדיין נקרא “אוננות” אם מישהו אחר נמצא איתך בחדר.

אוננות הדדית יכולה להתייחס גם לשותפים הממריצים זה את זה באופן ידני, כגון גבר המישש באישה בזמן שהיא מגרה את איברי המין שלה בידה.

איך אתם עוסקים באוננות הדדית?

אין דרך נכונה אחת לעשות את זה – זה יכול להיעשות עם האורות דולקים או האורות, אחד בכל פעם או בו זמנית. זה הכל עניין של מה אתה והשותף שלך נוח עם ומה אתה נהנה. אוננות הדדית יכולה להיות מהנה ואינטימית באופן שבו סוגים אחרים של סקס אינם. הנה כמה הצעות שכדאי לזכור:

דבר על כך מראש: מה אתה רוצה? מה אתה מרגיש נוח לעשות? האם אתה רוצה לשבת זה ליד זה או רחוק יותר? לעמעם את האורות, להדליק נרות, לנגן מוזיקה רומנטית? אתה רוצה לדבר מלוכלך או לשתוק? להבין יחד מה הופך את שניכם.

קשר עין: זה יעזור לך להישאר מחוברים ומודעים זה לזה רגשות. בנוסף, זה סקסי צופה השותף שלך להגיב!

להשמיט: חקור את גופך, ספר לשותף שלך מה אתה עושה ומה מרגיש טוב. להסתובב אם אתה רוצה. וכאשר אתה מרגיש הרפתקני, אתה יכול להוסיף צעצועים סקס!

האם אוננות הדדית בטוח?

אוננות הדדית היא דבר סקסי לעשות עם השותף שלך, כי אין שום סיכונים פיזיים. באשר למין הולך, אוננות הדדית היא רק על מין הבטוחה ביותר שאתה יכול לקבל.

אין קשר אמיתי בינך לבין בן זוגך, כך שאינך יכול להיכנס להריון או להפיץ את המחלה. אבל שים לב שברגע שאתה מתחיל לגעת זה בזה – עם הפה שלך, עם איברי המין שלך או עם הידיים – אתה בסיכון להפיץ מחלות.

האם יש משהו לא בסדר עם אוננות הדדית?

ובכן, רק בגלל שאין סיכונים פיזיים, זה לא אומר כי אוננות הדדית תמיד רעיון נהדר. אם אתה מרגיש לחוץ לעשות את זה, או אם אתה לא בטוח 100% כי אתה מוכן לחלוק את החלק הזה של עצמך עם מישהו, זה יכול להשאיר אותך מרגיש רע או מצוקה רגשית כפי שהיית עושה אם היית אחר מין של סקס.

אם אני מאונן עם מישהו, אני עדיין בתולה?

הכל תלוי איך אתה רוצה להגדיר “בתולה”. מבחינה טכנית, רוב האנשים חושבים על לאבד את הבתולים שלך כמו העוסקים מין חדירה (סקס נרתיקי, מין אוראלי או מין אנאלי), כך על ידי הגדרה זו, אתה יכול לאונן הדדית עם מישהו ועדיין להיות בתולה. אבל אם אתה רוצה לקרוא לעצמך בתולה תלוי בך ואת האמונות שלך.

No Replies to "מה בני נוער צריכים לדעת על אוננות הדדית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 7