סודות החבר שלך לא יספר לך

סודות החבר שלך לא יספר לך

במסגרת המחקר המתמשך שלי על מה בני נוער רוצה לדעת אני קורא לעתים קרובות מגזינים בני נוער עבור בנות ואם יש נושא אחד השולטים אלה פרסומים בסדר ... זה חבר 'ה. מה רוצים בחורים? מה אוהבים בחורים? איך עושים בחורים כמוך? וכמובן, למה בחורים עושים את הדברים שהם עושים? ובכן בשבוע שעבר הייתי על החוף קורא אחד המגזינים האלה, ואת סובל את המבטים תמוה של אנשים חולפים על ידי, כאשר קיבלתי את הרעיון כי אולי ייעוץ נוער צריך לחקור את הנושא הזה קצת יותר פרטים.

אז במסע שלי לספר לך כל מה שאתה צריך לדעת כדי לשרוד את שנות העשרה החלטתי לשבור את קוד הבחור ולהתחיל על ידי נותן לך בנות על חמישה דברים קטנים כי החבר 'ה בגיל העשרה רוצה לשמור קרוב לשרוול.

אל תחמיצו: 5 דברים החברה שלך לא אגיד לך

 1. אנחנו אוהבים להיות "החבר".
  לעתים קרובות בנות חושבות שחברים הם שחקנים שבלב שאהבו את החיים האחת ורק התיישבו כי החברה אומרת להם שהם חייבים, אבל שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. בטח יש כמה בחורים שמקבלים מקרה רציני של GIGS (דשא הוא תסמונת ירוקה) בכל פעם שהם עושים מחויבות לבחורה אבל החבר 'ה האלה הם היוצא מן הכלל לא הכלל. אנחנו בחורים אחרים יש מילה לתאר את flakey שלנו לא ליישב את עמיתיהם - "לא בוגר". לרוב החבר 'ה אוהבים להיות מאוהבים בדיוק כמו בנות לעשות.
 2. אנחנו לא אוהבים כשאתה מתרחק מאיתנו.
  החבר 'ה הם חיות תחרותי אז היית חושב כי קשה להשיג משחק יגרום לנו לרדוף, ובשלבים הראשונים של מערכת יחסים זה עושה, אבל ברגע שאנחנו כבר התיישבו והתחייבנו לך אנחנו רוצים את המרדף אל תפסיק. אם אתה שומר את זה, אם אתה ממשיך לדחוף אותנו משם עם היד הימנית שלך תוך משיכת אותנו קרוב יותר עם השמאלית שלך, תוכל למצוא במהירות שאנחנו מתחילים למשוך משם לגמרי. ברגע שאנחנו פותחים את ליבנו המשחק משתנה לחלוטין עבורנו. אנחנו לא רוצים לרדוף אותך לנצח כל כך כשאתה להתרחק מאיתנו, אנחנו מתרחקים ממך במה זה כרוך פסיכולוגית משיכה- O המלחמה. ככל שאתה מתרחקת יותר אנו מגיבים בצורה טובה. שמור את זה וכולם פשוט מתעייף וקורא את זה. אז ברגע שאתה נחת הבחור שלך לא להמשיך לשחק קשה להגיע, במקום לתת לו לדעת שאתה שמח שאתה נתפס.
 1. אנחנו רוצים שהחברים שלנו יאהבו אותך ... אבל לא אוהבים אותך.
  בעולם הבחור האישור של החברים שלנו הוא מאוד חשוב אז זה הגיוני שאנחנו רוצים החברים שלנו כמוך. אבל מה שאנחנו לא רוצים זה שהם יחמדו אותך. כאשר אנו מתחברים עם בחורה מאוד חם והחברים שלנו לדגדג אותה זה ממש כבה. זו הסיבה מדוע כל כך הרבה בנות ממש יפה למצוא את עצמם בודדים. אנחנו פשוט לא יכולים להתמודד עם המחשבה לאבד אותך לאחד החברים שלנו, כי אם זה יקרה אנחנו מאבדים את הילדה שלנו, אחד הבנים שלנו נתח גדול של האגו שלנו. אז אם החברים שלנו כמוך וחושבים שאתה מגניב זה נהדר, אבל אם הם רוצים הם יכולים לקבל לך את זה רע. למרבה הצער זה לגמרי מחוץ לשליטה שלך. היה סמוך ובטוח שכאשר החבר'ה מזדקנים נהיה בטוחים יותר, וזה פחות חשוב, אבל בינתיים יודעים את זה - אם אי פעם נזרקת על ידי בחור שחשבת שאהבת אותך ממש אחרי הפגישה עם חבריו, אתה בטח היה חם מדי בשבילו.
 1. אנחנו רוצים שתאהבו, אבל לא אוהבים, את החברים שלנו.
  זה הולך יחד עם השני מסיבות ברורות, אבל יש קצת יותר את זה. ברור שאנחנו לא רוצים אותך לזרוק אותנו להיות עם אחד החברים שלנו, אבל אנחנו גם לא רוצים לעבוד שעות נוספות מנסה לנצח את החברים שלנו. לפעמים לא משנה כמה גדול אתה חברים שלנו רק לפעול לוק חם כלפיך. זה כנראה לא אשמתך ובדרך כלל אין לך מה לעשות איתך, אבל כל עוד החברים שלנו ואתה יכול להסתובב ללא תקלה החבר שלנו מאושר. אנחנו לא רוצים שתעזוב את דרכך כדי לחבב את החברים שלנו כי אנחנו רוצים שהאנרגיה שלך תתמקד בנו ורק בנו. אנחנו לא רוצים שיהיה לך אכפת מה חושבים בחורים אחרים עליך. אנחנו רוצים את המאמצים ואת תשומת הלב לנוח איתן עלינו. האם זה לא בוגר? כנראה. אבל היי, אנחנו בחורים!
 2. אנו מודאגים כי תוכל לזרוק אותנו.
  אם יש דבר אחד אני רואה שוב ושוב במגזינים הנערה זה שאלה אחרי שאלה על איך לשמור על הבחור מעוניין אבל זה לא ממש קשה. כשאנחנו מחבבים אותך, אנחנו מחבבים אותך וזה כל מה שיש. במציאות אנחנו כנראה לבלות יותר זמן לדאוג כי אתה לזרוק אותנו מאשר היינו אי פעם לחשוב על לזרוק אותך. אז להירגע ולהפסיק לקבע על איך או מתי היחסים שלנו יסתיים. אנחנו לא הולכים לשום מקום.

  No Replies to "סודות החבר שלך לא יספר לך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 60 = 69