איך יכול בני נוער לקבל את ההורים אמון בחזרה?

איך יכול בני נוער לקבל את ההורים אמון בחזרה?

אמון זה דבר מצחיק. על פי רוב, הוא נתון בחופשיות, אבל ברגע שהוא אבוד, החזרת זה יכול להיות יקר הן מבחינה רגשית והן מבחינה פיזית. בנייה מחדש של אמון ברגע שהוא נפגע או אבוד אינה משימה קלה. זה לא קל עבור אנשים אשר ירדו, וזה בהחלט לא קל (וגם לא צריך להיות) עבור האדם שפגע בו. כאשר אתה גורם דברים כמו; כבוד, דמויות סמכות, אהבה ואכזבה, המאבק לבנות מחדש יכול להיות אפילו יותר קשה.

כמה זמן לוקח לבנות מחדש אמון?

אם הרסת ערך שלמים של אמון, וזה הולך לקחת זמן להקריב על החלק שלך כדי להרוויח אותו בחזרה. כמו "מפריד אמון", אתה לא מקבל להגדיר את ציר הזמן לתיקון דברים. רוב הסיכויים שהם יבואו לבטוח בך שוב, אבל זה לא יהיה על התנאים שלך.

האם ההורים שלך מוצדקים באובדן אמון?

מה עשית כדי לאבד את אמון ההורים? האם הם מוצדקים? כאשר מחליטים אם הם מוצדקים אתה צריך לקחת צעד גדול אחורה כדי להסתכל על מה שקרה. האם שברתם את הכללים שידעו שהם קיימים? האם עשית משהו שביקשו ממך במיוחד? האם שכבת, לרמות או לגנוב? האם ביצעת פשע? האם פגעת באדם אחר או בעצמך? האם עשית משהו שיודע שיאכזב או יביך אותם? אם היית הורה, היית משוגע? אם התשובה לשאלות אלה היא "כן", כל מה שאתה יכול לעשות הוא לחכות להם למסור לך ענף זית.

אתה צריך לשבת בחיבוק ידיים ולעשות כל מה שאתה יכול לחשוב כדי להראות להם שאתה מצטער, וכי אתה לא מוכן לאבד את האמון שלהם שוב אם הם רואים לנכון להחזיר לך את זה. בקיצור, אתה צריך להתכופף לאחור כדי להיות טוב יותר אמין לך.

האם ההורים שלך תגובתך להגשת העצמאות שלך?

האם הם מוגזמים?

האם מה שעשיתם היה מוטב בקטגוריה של "הבדלי ערך"? האם הליבה של הבעיה הנוכחית אתה והוריך חולקים על סוגיה בסיסית כמו קיום יחסי מין, שמירה על פרטיות או מעבר לקולג'? האם מה "איבד את אמונם" בעצם אתה טוען לעצמאות שלך? להיות כנים כאן! זה לא טוען עצמאות לדלג על בית הספר, להתגנב על תאריך, לברוח מהבית, או סוחר.

קביעת העצמאות תהיה יותר בקנה אחד עם האמירה, "קולג 'הוא לא בשבילי!" שוב ושוב ולאחר מכן משחק על זה כאשר הגיע הזמן. אם הנושא כאן הוא משהו שהוריו והוריך הגיעו אליו בעבר עם הבעיה היחידה שהפסקתם לדבר והתחלתי לעשות, אולי כדאי לחזור על הנושא. אתה לא יכול לגרום להם לסמוך עליך, אתה אפילו לא יכול לגרום להם להבין, אבל אתה יכול לעשות את הרגשות שלך ידוע בעשותו כך, אתה עלול להרגיש קצת יותר טוב.

רגשות ההורים בעבודה בעבודה על אובדן אמון

כאשר אמון אבוד, יש מגוון של רגשות אל פנים להשיג אותו בחזרה. אתה צריך להיות מוכן להתמודד עם ההורים שלך; כעס, טינה, אכזבה, תסכול ופגיעה. אתה גם צריך להתייחס הרגשות הלגיטימיים שלהם להיות מכובד, להיות מובנת מאליה, ולהיות בשימוש.

מה שרוב ההורים לא יכולים להתמודד הוא ילד שאומר להם דבר אחד ואז עושה אחרת. הם נוטים להיות מסוגלים להתמודד עם ילד אשר בגלוי חולק איתם טוב יותר מאשר מי משקרים גורם להם להאמין שהם שומעים, כאשר למעשה, הם לא. גורם האכזבה הוא הרבה יותר נמוך כאשר הילד שלך עושה דעות שונות שלהם ידוע, ואכזבה היא מרכיב מפתח של אמון אבוד.

לחזור על המסלול אמון

כדי לקבל דברים בחזרה על המסלול עם ההורים שלך הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להפסיק לנסות לשלוט על תהליך הריפוי. אתה צריך לקבל את הכעס שלהם להילחם בהם על זה לא מקבל את זה.

אפילו לבקש ללכת לבית של חבר לפני שהם הבהירו כי הם מוכנים להתמודד איתך שוב הוא מכריח את הבעיה. זוהי דרך פסיבית-אגרסיבית לומר, "האם אתה כבר על זה?" זה רק הולך לעשות דברים יותר גרוע.

כאשר הם מוכנים לתת לך בחזרה את החופש, אשר באופן אוטומטי מגיע עם מידה מסוימת של אמון, הם יידעו אותך. עד אז בכל הנוגע להיות "תקוע בבית כל הזמן", אתה צריך לקבל את החלק הזה של מה שקורה הוא עונש, וכל אדם חרטה באמת מקבל את העונש שלהם ללא שאלה.

שמור לעשות הכל כדי לקבל אמון שלהם בחזרה

אתה אומר שעשית הכל כדי להחזיר את האמון שלהם, וזה התחלה טובה. תמשיך לעשות "הכל" ולא להפסיק אפילו כאשר הם לא נראה להגיב בצורה שאתה רוצה אותם. הם הפצועים כאן והם אינם מחויבים לקבל את מחוות הרצון הטוב שלך. הם אפילו לא צריך גורם התנהגות טובה פתאום שלך כאשר מחליטים מה לעשות הלאה. ההורים שלך אין לך אמון עכשיו, ואין סיבה להאמין שאתה לא בקרוב לחזור לסוג ההתנהגות שהראית לפני.

לדבר עם ההורים שלך עם חרטה, לא רחמים עצמיים

כאשר אתה אומר להורים שלך איך אתה מרגיש, ודא שאתה מראה חרטה על לאבד את אמונם, לא כעס או רחמים עצמיים כי החופש שלך כבר מקוצץ. אל תתייחסו לאיומים, "אתם לא נותנים לי שום סיבה להיות טוב" או להגיד דברים מטופשים כמו, "אתם עושים לי ברירה אלא להתגנב מסביב". סוג זה של רגשות לא יעזור במקרה שלך.

במקום זאת, תגיד להם שאתה יודע שאתה דפוק ועשה דבר רע. תן להם לדעת שאתה מצטער, כי אתה תעשה כל מה שנדרש כדי לתקן דברים. תגיד להם שאתה מרגיש בלימבו כי הם לא נתנו לך שום אינדיקציה על מה שהם צריכים ממך כדי לנסות אפילו לסמוך עליך שוב.

ואז לשבת ולהיות מוכן להקשיב חבורה של דברים שאתה לא אוהב לשמוע. לא מקבלים הגנתי ולא להפוך דברים למאבק על איך "לא הוגן" או "בלתי סבירה" הם להיות. אתה פגום את האמון כאן ואתה אחד שצריך להתמודד עם הנשורת. אל תצפו מהם למהר לסגור כדי לעשות אותך מאושר יותר. אתה לא יכול לכפות אמון. אתה יכול לעשות את זה להיעלם לנצח.

No Replies to "איך יכול בני נוער לקבל את ההורים אמון בחזרה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + = 13