שיחה התחלה עם החבר שלך – insightyv.com

שיחה התחלה עם החבר שלך

אז אתה מתקשה לדעת על מה לדבר עם החבר שלך. אל תדאגי: הוא בטח עצבני באותה מידה כמו שאתה. בצע את המצביעים האלה, ואת הסיכויים טובים כי תתחיל כמה שיחות נהדר שעולים עדיין יותר. זה שווה את המאמץ: תקשורת היא המפתח למערכת יחסים גדולה.

למה אתה רוצה לדבר עם החבר שלך, בכל מקרה?

השאלה הראשונה שאתה צריך לשאול את עצמך היא, אתה אפילו רוצה לדבר איתו?

זה אולי נשמע כמו שאלה מוזרה, אבל בפועל, אנשים יכולים להיות פיזית בהתאמה טובה אבל מבחינה אינטלקטואלית רע זה לזה. אם אתה לא מרגיש קשר נפשי עם החבר שלך, אז לא לכפות את זה. להודות לעצמך כי מערכת היחסים שלך תמיד יהיה פחות ממילוי, וגם להעריך את זה עבור חיבורים יש לך או להמשיך הלאה.

זה בסדר לתת את השיחה ירידה

אם אתה לא חושב שזה המקרה, אז אולי אין לך אפילו בעיה. להיות במערכת יחסים לא אומר שאתה צריך לשמור על השיחה הולך כל הזמן. כפי שאמר מיה לווינסנט ספרות זולה: “אז אתה יודע שמצאת מישהו מאוד מיוחד, כשאתה יכול פשוט לסגור את ה- **** לרגע ולשתף בשקט”.

אם אתה מרגיש לחץ כדי לבוא עם נושאים סביב החבר שלך, נסה את זה קודם: להירגע, ואז לאחוז בידו, להביט בעיניו, ולשתף את השתיקה.

שיחה היא רק שיטת תקשורת אחת בין רבים.

תן זה לזה שטח קטן

אולי אתה overdoing את הקשר עם החבר שלך. אתה לא צריך לדבר מספר פעמים ביום; אם תעשה זאת, נגמרו לך הדברים לדבר די מהר. קח הפסקות זה מזה, כך שכאשר אתה פוגש שוב, אתה מתרגש לראות אחד את השני ויש לי הרבה דברים לשתף.

אם אתה בטלפון והשיחה מתייבשת, אל תפחדי להגיד את הפרידה שלך ולקחת את השיחה ביום אחר. אפשר מרחב מסוים עבור היבטים אחרים של החיים שלך; הם יכולים להיות המקור של השיחה יותר מאוחר לספק כמה נושאים חדשים ומעניינים. זכור: כדי להיות מעניין למישהו, אתה צריך להיות מעוניין בדברים אחרים שאתה יכול לשתף.

רעיונות kickstarting שיחה עם החבר שלך

אולי הבעיה היא רק שאתה והחבר שלך הם פשוט ביישנית, ואתה באמת צריך כמה הודעות השיחה. במקרה זה, הנה כמה רעיונות:

 1. כאשר אתה מדבר אחד עם השני בפעם הראשונה בזמן, להדביק את כל מה שקרה לך מאז הפעם האחרונה שדיברת. בואו מוכנים עם כמה דברים מעניינים שקרו לך במהלך הזמן שלך בנפרד.
 2. בכל פעם החבר שלך אומר לך על אירוע עתידי בחייו, להפוך את הפתק נפשי לשאול אותו על זה מאוחר יותר. אל תחכו שהוא יספר לכם איך הלך משחק ההוקי שלו, אמצע ימי הכימיה או מסיבת יום ההולדת של בן דודו. שאל אותו על זה בעצמך! זה מראה שאתה מתעניין בחייו ובדברים שחשובים לו.
 3. אם הוא אי פעם אומר משהו שנשמע מעניין, אל תיתן לזה לתלות. שאל אותו כמה שאלות מעקב כדי לשמור על השיחה הולך.
 1. כנ”ל לגבי כאשר הוא אומר משהו לא ברור או מבלבל. אחד הדברים הגדולים על מערכות יחסים הוא הזדמנות ללמוד אחד מהשני. אל תתרחק מבולבל; לשאול אותו שאלות, כך שאתה באמת מבין מה הוא אומר.
 2. קנה את האמנות של כרטיס שיחה משחק לבחור נושאים את הקלפים לדבר.
 3. ללכת למוזיאון ולהשוות את התגובות שלך לתערוכות.
 4. שוחח על הדברים האהובים עליך: קריקטורות, מילים, סרטים, מוסיקה, בעלי חיים, הזמנות למסעדות סיניות – כמעט כל דבר הוא משחק הוגן. לראות מה יש לך במשותף ועל מה אתה לגמרי לא מסכים.
 5. עבור לראות סרט (או לצפות אחד בבית) ולדון מה אתה אוהב ולא אהב את זה.
 6. לקנות עיתון או מגזין ולקרוא את זה ביחד. מצא כמה מאמרים שנויים במחלוקת ויש להם דיון.
 7. עבור לפארק, לקניון, או למקום ציבורי אחר ולמשמרת אנשים. להמציא שמות וסיפורים על האנשים שאתה רואה. אתה עשוי להיות מופתע עד כמה זה כיף ואת השיחה זה יכול להצית.

  No Replies to "שיחה התחלה עם החבר שלך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.