האם יש לך מה שנדרש כדי להיות מודל?

האם יש לך מה שנדרש כדי להיות מודל?

אז אתה רוצה להיות דוגמנית. האם יש לך מה שנדרש? נערות יפות רבות יוצרות מודלים איומים, ולפעמים, ג 'ננס פשוט עוצר נשימה על הסרט. מה שהופך אותו מודל המיינסטרים לוקח הרבה יותר מאשר רק פנים יפות דמות בכושר. אתה צריך להיות החבילה הכוללת - שילוב של גנטיקה, אישיות, כישרון, חוסן, ידע בתעשייה, וחוכמה עסקית, כדי לשגשג בענף דוגמנות.

מהו מודל המיינסטרים?

כאשר אנו מדברים על הפיכתו כמודל המרכזי, אנו מתכוונים המודלים שאתה רואה במגזינים ופרסומות. סוגים רבים אחרים של מודלים מיוחדים - אלה עם מראה ספציפי או כישרונות, מסלולים החסד וממרחים. פלוס בגודל, גומחה, וחלק הגוף מודלים הם כמה דוגמאות. כאן, לעומת זאת, אנחנו מדברים על המודל הממוצע.

הפרמטרים הבסיסיים של מודל המיינסטרים הם צרים למדי. בדרך כלל, היא צריכה להיות סוג גוף מסוים, להיות בטווח מסוים מסוים, ויש להם מבנה עצם טוב. אם יש לך תכונות הליבה האלה, יש לך ירייה הגון על תמיכה עצמך כמודל. יש את הכישורים הנכונים, האישיות, ואת העסק ידע בנוסף לכל זה? אתה יכול להיות דוגמנית העל הבאה.

מה סוכני דוגמנות לחפש בעת חתימת דגם חדש?

כאשר הסוכנים מחפשים מודלים חדשים לחתום, הם הראשונים לבדוק קבוצה ספציפית מאוד של קריטריונים פיזיים.

המראה שלך הם בהחלט הדבר הראשון להעריך סוכנים; אחרי הכל, את הפנים ואת הגוף הם backdrops עבור כל מוצרי אופנה לקוח פוטנציאלי הוא מנסה למכור. אתה הרכב שנושא את המוצר מרעיון למכירה - דרך לצרכן פוטנציאלי לדמיין את עצמה לובשת אותו.

בראש ובראשונה, מודלים בדרך כלל צריך להיות גבוה (בדרך כלל בין 5 מטר 8 אינץ 'ו 5 מטר 11 אינץ') ו רזה; על פי רוב, רוב הבקשות שהן פחות רזות מהממוצע מבוקשות ביותר.

שוב, אנחנו מדברים על המיינסטרים כאן, לא מודלים נישה כגון petites או פלוס בגודל.

זוהי אחת הסיבות לכך תעשיית הדוגמנות מקבל כזה ראפ רע: Detractors אומרים את הקריאה מודלים רזה מקדם תמונה גוף בריא, לא מציאותי. אמנם זה עשוי להיות ביקורת תקף, רומן האהבה של תעשיית האופנה עם בנות רזה הוא לא חלק מזימה נגד גופים בגודל ממוצע. חשוב לזכור שתפקיד המודל הוא למכור את מה שהיא לובשת. בגדים לתלות טוב יותר על גוף רזה ולתת את האופנה עצמה להתמקד.

העדפה זו עוברת דרך המסלול אל הדף המודפס, גם כן. התמונות הן דו מימדיות, והגוף מאבד חלק מזוויותיו במדיום זה. ללא הזוויות הנכונות, אפילו נערות דקות יכולות להיראות כבדות בתמונות, ובכך מעוותות את מראה הבגדים. תאורה משחקת תפקיד חשוב ב נגד אפקטים משטחים של הצילום, אבל זה לא יכול לתקן את כל ההשפעות של העברת אובייקט תלת מימדי על פיסת נייר דו מימדי. באמצעות מודל רזה מסייע לחסל את הבעיות הקשורות לאבד את כל הזוויות החשובות.

מה זה "בעל זוויות טובות" או "לדעת את הזוויות שלך?"?

לעתים קרובות, תשמע סוכנים וצלמים מדברים על "לדעת את הזוויות שלך". זה מדבר תכונה חשובה נוספת כי מודלים חייב להיות: הם חייבים להיות פוטוגניים.

אפילו הבנות היפות ביותר יכולות להיראות פחות יפה בתמונות, והסיבות פשוטות. כמה אלמנטים של פוטוגני ניתן ללמוד, אבל רבים מהם הם פשוט תוצאה של גנטיקה.

לדעת את הזוויות שלך - לדעת איך להרכיב ואיך להחזיק אותו בצורה משכנעת בלי להסתכל מתוח - חשוב, וכל זה יכול להיות למד. אבל מבנה העצם אינו יכול. מודלים כמעט תמיד יש פנים זוויתיות מאוד עם תכונות חזקות אך מאוזנות. באופן אירוני, פרצופים זוויתיים נחשבים לעתים קרובות למראה מוזר בחיים האמיתיים. בעולם התלת-מימדי שלנו, זוויות יוצרים צללים, אשר יכולים להיראות מוזר. אם אתה חושב שאתה רוצה מודל אבל מרגיש את הפנים שלך הוא חד מדי, לא לספור את עצמך. זה יכול להיות הנכס הגדול ביותר שלך.

גם הסימטריה חשובה; רוב הדגמים יש פרצופים סימטריים; עין אחת לא גדולה יותר או נמוכה יותר על הפנים מאשר השנייה, האף מרוכז על הפנים, עצמות הלחיים גבוהות ורמות, ולסת הוא אפילו.

הערה על ייחודיות

יופי ואטרקטיביות הם סובייקטיביים, ולפעמים, את המראה כי תמכור פריט אופנה הטוב ביותר אינו מתאים את התבנית. אם יש לך מראה ייחודי שמבדיל אותך מן המושגים הטיפוסיים של היופי, ייתכן שיהיה משהו כי הלקוח הפוטנציאלי רוצה. דוגמנות היא לא תמיד על התאמת עם הרגיל; מבט בולט עשוי לפקוד את תשומת הלב שמוכרת בשוק מסוים.

יציבה ופואז

הדבר האחרון הסוכנים לחפש היא יציבה. שבעים אחוז של הקריירה המודל הטיפוסי הוא בילה על המסלול, והיא צריכה לגשת אליו עם החסד, גאווה, כוח כי יציבה גדולה מעבירה. עמדה נכונה והליכה הם מיומנויות דוגמנות חיוניות, ואתה יכול ללמוד אותם. אם אתה מתאים את עובש המודל בכל דרך אבל חוסר יציבה טובה, סוכן עדיין יכול לחתום לך בתקווה שאתה יכול ללמוד לעמוד ישר וללכת גבוה. שיעורים ותרגילים יעזרו.

נכסים אחרים של מודל טוב

כמו בכל עבודה, האישיות חשובה. מודל אידיאלי יש תחושה חזקה של עצמי עם הערכה עצמית מפותחת היטב איפור פסיכולוגי גמיש. דוגמנות היא עבודה מלחיצה שבה אתה תהיה חשוף לכל מיני השפעות הרסניות פוטנציאליים. עם ההצלחה מגיע הסיכון של טרף טרף את הקישוטים של זוהר; אלכוהול, סמים, מסיבת לילה מאוחרת ומשטרי דיאטה לא בריאים תמיד בסביבה. זה לוקח בחורה בעלת אופי חזק להתמודד עם הפיתויים האלה בלי להיכנע.

בעיה נוספת הדורשת את החוסן שלך היא בדיקה מתמדת אתה תסבול. יהיו לך עיניים עליך לאורך כל יום העבודה שלך. כמו בכל עבודה, תצטרך להתמודד עם ביקורת, אבל אתה חייב להיות מסוגל לקחת את זה באופן אישי. היכולת להפריד בין מה שאתה יכול לשנות ממה שאתה לא יכול להיות חיוני. אתה לא יכול לשנות, למשל, את גודל האף שלך, אבל אתה יכול לעבוד על הסיבוב שלך סוף המסלול.

מלבד השימור העצמי שלך, האם סוכנים באמת מחפשים אישיות חזקה ומבוססת? כן ולא. אמנם הם לא יבטלו את הנערות המבטיחות שנראות חסרות ביטחון או לא בטוחות בעצמן, אבל הן עשויות לקחת סיכונים לא מעטים, שכן יש להן את הדמויות הנכונות.

האישיות שלך ואת הקלות שבה אתה עובד עם אחרים יכולים תכונות שנותנות לך את הקצה על פני מישהו אחר.

מדינת המקצוע

אם כל זה נשמע רדוד למדי, זה בגלל זה J. זה רק הטבע של החיה. בסופו של דבר, מודלים הם קולבים בגדים, ואת תפקידם בתעשיית האופנה היא לעשות בגדים נראים טוב, כך שהם מוכרים. אין להסתדר העובדה כי היא תעשיית מונע על ידי המראה הפיזי.

דוגמנות היא לא בלי מצפון חברתי, עם זאת. תמצא אנשים בתעשייה אשר מודאגים מאוד על אכילה הפרעות, סמים ואלכוהול, מתעלל, מודלים על צד המסיבה נראה לטפח. 

בסופו של דבר, דוגמנות היא על היכולת שלך למכור אופנה - ואם יש לך סוג מסוים של יופי, חסד, חוש עסקי, ואת החוסן הרגשי, אתה פשוט יכול להיות מתאים היטב למקצוע.

No Replies to "האם יש לך מה שנדרש כדי להיות מודל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1