האם זה הזמן להגדיר מחדש את הבתולה?

האם זה הזמן להגדיר מחדש את הבתולה?

מה זה אומר לאבד את הבתולים שלך? המילון אומר בתולה הוא אדם שמעולם לא היה יחסי מין. אבל מה זה יחסי מין? במונחים ביולוגיים קפדניים, זה החדירה של הנרתיק על ידי הפין. הגדרה זו משאירה הרבה אנשים מחוץ לולאה, עם זאת, ושינויים חברתיים עמדות הפכו את המשמעות האמיתית קצת יותר ניואנס מזה. אולי הגיע הזמן לחזור ולראות מה פירוש הדבר להיות בתולה - ולהכיר בכך, שבכל הנסיבות האפשריות והרגשות הקשורים, ההגדרה של הבתולים היא הרבה יותר סובייקטיבית ממה שחשבנו קודם לכן.

הבתולה ומין

כשאנחנו חושבים על בתולות, אנחנו חושבים על "חפים מפשע לבנים" שמגדירים את המין כמילה נרדפת למגדר. ההגדרה הסטנדרטית של הבתולים, לעומת זאת - כזו שמתמקדת אך ורק ביחסי מין - אינה מביאה בחשבון מגוון רחב של פעילויות מיניות, התנהגויות והעדפות אחרות. בתיאוריה, תחת ההגדרה המסורתית של הבתולים, אדם הומו יכול לקיים יחסי מין כל יום ועדיין להיות בתולה. מי שעוסק במין אוראלי באופן קבוע הוא גם מבחינה טכנית, עדיין בתולה.

הגדרה מחדש של הבתולה

הגדרה צרה זו של הבתולים צרה מכדי להקיף את ההיבטים הפיזיים והרגשיים של המיניות; יתר על כן, זה יכול להיות סובייקטיבי מאוד. מה המשמעות של "לאבד את הבתולים שלך" מתכוון אתה? האם זה מצב נפשי או מעשה ספציפי? האם זה משהו שניתן לקחת ממך, או שזה רק לספור אם אתה מוכן לתת את זה? מתי מתחיל "להתעסק" סוף ו "קיום יחסי מין" להתחיל?

כאשר בוחנים הגדרה חדשה של הבתולים, עלינו להסתכל על מצבים אלה ולשאול את עצמנו איך הם משתלבים בה:

 • האם מישהו שנאנס או מתעלל כבר לא בתולה?
 • האם יחסי מין בפועל הם המעשה היחיד שקובע בעת קביעת הבתולים?
 • אם אתה מוכן לעסוק במעשי מין אינטימיים אחרים, אבל אין לך יחסי מין, האם זה נכון עדיין לקרוא לעצמך בתולה?
 • איך היית מגדיר לאבד את הבתולים שלך אם אתה הומו או ביסקסואלים?
 • האם להיות בתולה מבוסס על הרגשות שלך, את הפעולות שלך, או שילוב?
 • אם יש לך סקס אבל לא מרגיש שום דבר שונה עליך, האם זה נחשב?
 • האם ההגדרה הנוכחית של הבתולים, והסטיגמה החברתית הקשורה אליה, עדיין מוטה נגד בנות?
 • האם ההגדרה הנוכחית של הבתולים אינה כוללת הומוסקסואלים?
 • האם הבתולה סובייקטיבית (על פי האופן שבו אנשים רואים את עצמם ואת מה שהם עושים) או אובייקטיבית (איך מצבים נראים על ידי אחרים מבחוץ)?

פיזית רגשית

אחת הדרכים להסתכל על הבתולים היא כמדינה כפולה: רגשית ופיזית. אולי לאבד את הבתולים שלך פירושו לוותר גם על הקשר הרגשי אליו ולעסוק במעשים פיזיים של סקס.

עבור אנשים מסוימים, כל מעשה מין אינטימי שמעורב עירום וגירוי גניטלי נחשב למין; עבורם, עירום וגירוי - לא חדירה - נחשבים לקו המפריד בין בתולות ולא בתולות. אם אתה חולק את גופך עם אדם אחר או מעניק הנאה לאדם אחר, ופעולה זו נועדה לגרום לאורגזמה, קיימת יחסי מין, ללא קשר לנטייה המינית שלך.

אתה לא צריך לחשוב על בתוליה כמו משהו שאתה מאבד או שהוא נלקח; במקום זאת, זה משהו יפה ויקר - כמו שוקולד נדיר או שקיעה של פעם בחיים - אתה בוחר לשתף עם אדם אחר.

אם לא בחופשיות וברצון לתת את זה, זה לא צריך ולא נחשב להיות נעלם.

הבתולה או הטרדה או אונס

לפי הגדרה זו, אנשים שעברו התעללות מינית בכל דרך הם עדיין בתולות במובן הרגשי; למרות שגוף חווה מעשה מיני, המוח לא. ייתכן שהגוף שלך נגע ו / או חדר, אבל אם לא אכפת לך, הבתולים שלך נשארת שלמה. לא הפסקתם "להיות בתולה", וגם לא חוויתם את הרגשות המלווים אתכם מַתָן הגוף שלך לגוף אחר. אם אדם כפה עליך מעשה מיני, זה פשוט לא הוגן לומר שאתה כבר לא בתולה, ללא קשר למידת המגע הפיזי.

אם אתה קורבן בדרך זו, אתה עדיין יכול להרגיש כאילו לא היה לך סקס, ובצדק. אתה עדיין יכול לראות סקס עם תום מסוים, ואתה זכאי לכך.

להיות קורבן לא צריך להכריח אותך לחיות עם תווית שאתה לא רצה ולא ביקש. הבתולה אינה דבר שאיננו מפסידים; במקום זאת, הלא בתולה היא מדינה שאנחנו בכוונה לבחור לקחת על עצמו.

שורה תחתונה: בענין האישי ביותר של הבתולים, ההגדרה היחידה שיש חשיבות לך היא שלך.

No Replies to "האם זה הזמן להגדיר מחדש את הבתולה?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 20 = 27