טיפים וטכניקות לנשיקות טובות יותר – insightyv.com

טיפים וטכניקות לנשיקות טובות יותר

נשיקות, כמו כל האמנויות, הן ביטוי אישי מאוד של הרגשה, ופרשנותה היא סובייקטיבית. האם אתה מנשק טוב? זה תלוי במי אתה שואל; האמת, יש רק כמה דרכים לעשות את זה כמו שיש אנשים. עם זאת, נשיקות נוטות ליפול לתוך כמה קטגוריות נפוצות. הנה, נדבר על כמה, יחד עם כמה דרכים לעשות כל עם האפקט הרצוי. נסה אחת או לנסות את כולם: מה שאתה ואת מתוק שלך ליהנות ולהרגיש בנוח עם זה נשיקה גדולה.

Friday
של 20

נשיקה צרפתית

שֶׁל גִיל הָעֶשׂרֵה couple (16-17) kissing in photo booth, profile

כריס ווינדזור / בנק התמונות / Getty Images

כנראה הנשיקה המפורסמת מכולן, הנשיקה הצרפתית היא נשיקה פעורה, שבה הלשון של אדם אחד נוגעת באחרים. המכונה גם “נשיקת הלשון”, נשיקה צרפתית היא קלה מספיק כדי לבצע, אבל זה יכול לקחת שנים כדי לשלוט. זה ריקוד עדין של נשיקה, עם דבר אחד חשוב לזכור: קח את האות שלך מן השותף שלך. אל תהיה אגרסיבי מדי או עניו מדי. הרעיון הוא לחקור בעדינות שטח של הגוף כי הוא מלא קצות העצבים המעסיקים את כל חמשת החושים.

02
של 20

פרפר הנשיקה /

כדי לתת למישהו נשיקה פרפר, להתקרב מספיק כדי לקצות את הריסים שלך נוגעים, או כמעט כך. ואז למצמץ מהר מאוד, עושה ריסים להתנפנף יחד כמו כנפי פרפר. זה כיף, דבר חמוד לעשות בזמן שאתה תופס את הנשימה שלך מנשקות מסורתיות יותר. אתה יכול גם לתת למישהו פרפר סולו נשיקה ידי מרפרף העפעפיים שלך על הלחי שלו.

03
של 20

נשיקת השפתיים

כדי לתת למישהי נשיקה של שפתיים חד-פעמיות, קח את אחת משפתיה בין שלך ונקה אותה בעדינות או מושך אותה. זה נשיקה רומנטית נורא, ואם אתה עושה את זה נכון, אתה תשלח חוגרת למעלה ולמטה את עמוד השדרה של סוויטי שלך.

04
של 20

ספיידרמן נשיקה

מבוסס על הנשיקה בסרט 2002  ספיידרמן, נשיקת ספיידרמן כרוכה בנשיקה של מישהו שפניו מופנות כלפי מטה משלך. השפה העליונה שלך פוגשת את שפתו התחתונה ולהיפך. זה טוויסט בלתי צפוי שיכול ממש להפוך מפגש מושב על ראשו.

05
של 20

נשיקת האוזן

נשיקה גדולה לבצע בזמן שאתה לוקח הפסקה מנשיקות שפתיים, נשיקת האוזן היא בדיוק מה שהשם מרמז. אתה תיקח את תנוך האוזן של השותף שלך בין שפתייך ותמשוך אותו בעדינות כלפי מטה. לקבלת נשיקת אוזניים אינטנסיבית יותר, להוסיף קצת הלשון, או להשתמש בתנועת יניקה עדינה על אזור רגיש זה. זוהי חוויה חושנית, כדי להיות בטוח; השותף שלך לא רק להרגיש את הנשיקה, אלא גם לשמוע ולהרגיש את הנשימה החמה שלך באוזן.

06
של 20

הבוהן שפתיים

זה כיף, נשיקה פלרטטנית. שים על כמות בריאה של שפתון או צ ‘פסטיק, ואז לשפשף את השפתיים על השותפים שלך “עד שלהם מצופים, מדי. לקבלת כיף נוסף, הפתעה השותף שלך עם טעם מתוק, שפתיים פירותי. אין פה שפתיים סדוקות!

07
של 20

נשיקת האסקימואים

בנשיקה של אסקימואים, שני אנשים עוצמים את עיניהם ומשפשפים את אפיהם קדימה ואחורה. זה התפתח מן kunik, ברכה אינואי המסורתית; זה היה דרך לאנשים לברך אחד את השני כאשר רק את פניהם נחשפו בשל מזג אוויר קר. זו לא נשיקה מינית; זה יותר של הודאה שובבה של חיבה וידידות.

08
של 20

נשיקת הלחי

נשיקת הלחי היא בדיוק איך שזה נשמע: נקישה של פה על הלחי של מישהו. נשיקות הלחי יכול לשמש ידידותי ברכות, תודה פלרטטנית או חמוד, דרכים בלתי צפויות להיפרד. זה בדרך כלל את הדרך הראשונה זוגות לנשק אחד את השני – דרך לבדוק את המים. עד כמה האדם יכול להכתיב אם בני הזוג עוברים בדרכים אינטימיות יותר של נשיקות.

09
של 20

היקי

היקי מבחינה טכנית אינו נשיקה; זה תוצאה של אחד תוקפני. סימן אדמדם מוכר הוא חבורה שנותרה על העור לאחר שמישהו מוצץ מספיק חזק על זה. Hickeys כאב קצת כדי לקבל, אבל כמה אנשים חושבים מוצץ מרגיש טוב, במיוחד בצד הצוואר. היקי צועק אל העולם שעלית על איזה מטומטם, והסתובבות עם אחד יכול להיות מביך. לבקש רשות לפני מתן אחד.

10
של 20

סוד נשיאה הודעה

באמצע נשיקה צרפתית, לחשוף הודעה סודית עם קצה הלשון שלך נגד השותף שלך. זה עלול להרגיש קצת מצחיק, אבל מנסה להבין את המסר שלך יכול להיות כיף לה – ואת דרך מתוחכמת, חושני לספר לה משהו.

11
של 20

הערפד

נשיקת הערפד היא נשיקה עמוקה על הצוואר של מישהו שיכול לערבב אור או נושך על העור. כמה אנשים מוצאים את זה כואב ולא סקסי, ואת מוצץ עלול לעזוב hickey, אז תמיד לבקש רשות לפני שאתה נותן למישהו נשיקה ערפד.

12
של 20

הנשיקה הרטובה

נשיקות רטובות הן נשיקות פתוחות, עם או בלי לשון. קצת רטוב במהלך נשיקה יכול להיות סקסי, אבל מנסה לא להגזים בזה: יותר מדי רוק הוא מרושל. החלף בין נשיקות רטובות נשיקות הפה סגור נשיקות שפתיים אחת, ולוודא לבלוע מדי פעם, כך שאתה לא ריר בטעות על כל השותף שלך.

13
של 20

נשיקת הלטאה /

אם ראיתם פעם לטאה מנסה לתפוס זבובים, אתה יודע על מה כל זה. אתה תעיף את הלשון שלך פנימה והחוצה של הפה של השותף שלך, שבץ מהיר. זוהי נשיקה מטופשת אתה יכול לנסות רק בשביל הכיף אם אתה כבר מכיר את השותף שלך די טוב. אחרת, זה יכול להיתקל מוזר כמו משונה.

14
של 20

נשיקת האוויר

הנשיקה האווירית היא מחווה מתוחכמת שאפשר להשתמש בה כברכה לחברים ולקרובים. כדי לתת אחד, הניח את הלחי שלך על שלו ולשמיע נשיקה עם השפתיים.

15
של 20

נשיקה נושכת

נשיקת נשיכה היא צורה אגרסיבית יותר של הנשיקה הצרפתית. כמו הנשיקה הצרפתית, היא פעורה פה ומשלבת את הלשון, אבל כאשר אתה נסוג לאחור, השיניים שלך קל לתפוס את הלשון של המתוקה שלך רק לרגע. נסה את זה פעם אחת ולראות איך השותף שלך מגיב. יש אנשים שאוהבים את זה, אבל אחרים חושבים שזה כואב או מוזר.

16
של 20

הנשיקה

זוהי דרך מתוקה, עדינה ורומנטית להעיר מישהו, להיפרד, להקל על הבכי, או להפגין דאגה עמוקה. רק לנשק אותה בעדינות על העפעף שלה או על המקום ממש ליד העין שלה, רק באמצעות השפתיים. זהו חלק רגיש, רזה עור הפנים, ואת הרגש שלך יבוא דרך קול רם וברור.

17
של 20

נשיקת הצוואר

לאחר נשיקות צרפתיות לזמן מה, כמה אנשים לערבב אותו על ידי נגרר הפה למטה “צרפתי” הצוואר של האדם האחר. כדי לבצע נשיקה בצוואר באופן מושלם, ללכת לאור על הרוק, להתמקד בתנועה של השפתיים שלך, לא להישאר במקום אחד במשך זמן רב מאוד, ולא למצוץ מספיק חזק כדי להשאיר hickey.

18
של 20

נשיקת הג’וולין

זוהי נשיקה איתנה שתשתול על קרקעית הלסת, בדיוק במקום שבו פניו פוגשות את צווארו. אם הוא מגיב היטב אליו, לעשות נתיב של נשיקות הלסת עד האוזן שלו בסוף נשיקה האוזן.

19
של 20

נשיקת הנשימה

עבור רוב האנשים, זוהי נשיקה מטופשת ומהנה, שהיא כמעט יותר משחק – אבל עבור אחרים, זה מאוד משמעותי; אחרי הכל, אתה חולק את הדבר שנותן לך חיים. כדי לעשות זאת, לפתוח את הפה, לנשום עמוק ולנעל שפתיים עם מתוק שלך (כמו שאתה מבצע החייאה). נשף לאט לתוך פיה בזמן שהיא שואפת, מעביר את הנשימה אליה. בלי לזוז, לאט לנשום בעוד השותף שלך נושף. המשך להעביר את הנשימה קדימה ואחורה עד שאחד מכם מתנשף או ששניכם פורצים בצחקוקים.

20
של 20

נשיקת האהבה /

לבסוף, נשיקת האהבה היא כל נשיקה באמצעות כל שיטה שאתה נותן תוך מחשבה רך, מחשבות אוהבת על השותף שלך. אולי אתה לא מבין את זה, אבל סגנון הנשיקה שלך מושפע מה כל על המוח שלך. Smooching עם אהבה על המוח שלך יגרום נשיקות שלך רך ומתוק. בין אם זה על הפה שלך, הצוואר, האוזן או המצח, נשיקת האהבה היא הנשיקה הרומנטית ביותר שאתה יכול לתת, חדור רגש ותשוקה. פשוט לעצום את העיניים, לחשוב על מה מושך, תככים, ומניע אותך על האדם הזה, ולעשות מה שבא באופן טבעי.

No Replies to "טיפים וטכניקות לנשיקות טובות יותר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.