8 סימנים זה הזמן לסיים את הקשר שלך

תקוע במערכת יחסים שאתה לא בטוח היה אמור להימשך? הנה איך לספר אם הגיע הזמן להיפרד או לא. ראה אם ​​כל הסיבות הללו לפריסה חלות עליך ועל השותף שלך, ואם הם עושים, להתחיל לחשוב על נקיטת פעולה כלשהי.

שֶׁל גִיל הָעֶשׂרֵה girl thinking

תמונות של StockStock / Stockbyte / Getty Images

זו הסיבה היחידה לפרידה זה לגמרי ללא תנאים. אם בן הזוג שלך פגע בך בכל דרך - פיזית או רגשית - אתה חייב לצאת. עַכשָׁיו. ברצינות. אם אתה לא בטוח אם מה קורה נחשב כמו התעללות, לבדוק את השלטים.

02
של 08

אתה יותר עצוב מאשר שמח

מערכות יחסים לא הולך להיות כל ורדים כל הזמן, אבל הם צריכים להביא קצת שמחה על החיים שלך. אם הדברים הם מתסכלים מדי או מדכאים והם לא מאוזנים על ידי כל הרגעים הטובים, לצאת בזמן שאתה עדיין יכול.

03
של 08

אתה עושה את כל העבודה

אם אתה עושה את כל שיחות הטלפון, שולח את כל הטקסטים, מתכנן את כל התאריכים, ושתל את כל הנשיקות, אז אתה לא מקבל מה שאתה צריך מתוך מערכת יחסים זו (כלומר: כמה אהבה בתמורה על כל העבודה הקשה שלך). יש סיכוי טוב שהמתוקה שלך רוצה לצאת, אבל זה עוף מכדי להיפרד ממך. קחו את המושכות ועשו זאת בעצמכם (כרגיל).

04
של 08

אתה כבר מרומה

ברגע שהאמון נעלם, אין סיבה טובה להישאר במערכת יחסים. חוץ מזה, מגיע לך יותר ממישהו שלא יכול לשמור על זה מספיק כדי להישאר נאמן לך. אם הם רימו פעם אחת, רוב הסיכויים שהם ירמו שוב. אז, לצאת בזמן שאתה יכול לפני שהם מביאים יותר כאבי לב.

No Replies to "8 סימנים זה הזמן לסיים את הקשר שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1