8 סימנים מסגירים מישהו אוהב אותך

אנשים אחרים יכולים להיות מאוד מבלבל, במיוחד כשמדובר מוחץ ו היכרויות. הוא עשוי להודיע ​​לך כל הזמן אבל לא לשאול אותך על תאריך. היא עשויה לבהות בך בכל הכיתה האנגלית ואז להתעלם ממך במסדרון. אולי יש לך חשד מתגנב כי החבר הכי טוב שלך יש את hots בשבילך. איך אתה יכול לדעת בוודאות אם הוא אוהב אותך? הנה כמה סימנים שהוא או היא כנראה לתוך לך.

צָעִיר couple having discussion at mountain overlook

אסמדיה Xmedia / חזון דיגיטלי / Getty תמונות

בסדר, זה עשוי להיות חתיכת עצה מתסכלת כי, בתור נער, אתה עדיין לומד כיצד לזהות את אמון האינטואיציה שלך. עם זאת, אם יש לך הרגשה שמישהו נופל בשבילך - גם אם אתה לא יכול לשים את האצבע על למה - זה כנראה נכון. עם הזמן תלמד איך לזהות את ההרגשה הזאת יותר, אז אל תזיז אותה.

02
של 08

הם לא יכולים לקחת את העיניים שלהם ממך

כמו עש ללהבה, הוא לא יוכל להימנע מלהביט בך. הוא עשוי להביט אל תוך עיניך במשך זמן רב, או שהוא עשוי להביט בך בכפייתיות ואז להסיט את מבטו, אבל בדרך זו או אחרת, מבטו פונה תמיד לעברך. זוהי דוגמה אחת לשפת הגוף - רמז גדול אם מישהו אוהב אותך.

03
של 08

הם רוצים להיות קרובים אליך

אם היא מחבבת אותך, קרוב לוודאי שתתקרב אליך ככל האפשר. אולי היא מוצאת דרך לעבור בכל יום אחר הצהריים במסדרון, או אולי היא ממשיכה להופיע במשחקי הכדורגל שלך. היא אולי לא אומרת לך כלום, אבל היא רוצה ללמוד עליך יותר. אם היא אמיצה, היא עלולה להיכנס למרחב האישי שלך כדי לחבק אותך, לטפוח על היד או לדגדג אותך. אם היא עושה דברים כאלה, היא בטח נכנסת לגדול.

04
של 08

הם זוכרים דברים שאתה אומר

לפני שבועיים הזכרת שתמיד רצית ללמוד איך להפליג, והוא מעלה את זה כשאתה מפטפט. אולי הוא זוכר את הצבע האהוב עליך הוא ירוק או שאתה מפחד מוות של גבהים. בכל מקרה, אם הוא שם לב לפרטים הקטנים האלה, הוא בטח נכנס אליך.

05
של 08

הם חושבים שאתה מצחיק - גם אם אתה לגמרי לא

סיפרת את הבדיחה הגרועה ביותר באולם הלימודים לפני כמה ימים, והיא היתה היחידה שצחקה. אולי עשית משחק מלים שגרם לכל האחרים לגנוח, אבל היא אחזה בלשונה. אולי היא מצחקקת לכל מה שאמרת. אם כל המצבים האלה נשמע כמו שלך, יש סיכוי טוב שהיא אוהבת אותך.

06
של 08

הם מחייכים כאילו זה יוצא מהסגנון

כשאתה נכנס לחדר, פניו מוארות. אתה מרים את היד שלך בכיתה, והוא מחייך כאילו הוא פשוט זכה בלוטו. כאשר אתה מדבר זה עם זה, הוא מחייך בגדול ומתבונן. כן, הוא חושב שאתה הברכיים של הדבורה. עכשיו תשאל אותו כבר!

07
של 08

הם מספרים למישהו כמוך

היא עשויה לספר לאחד מחבריה שהיא אוהבת אותך, או שהיא אולי קצת יותר מתוחכמת ואומרת משהו כמו "וואו, ג'וש היא רקדנית נהדרת באמת" או "אתה לא חושב שג'וליו הוא הבן הכי נחמד אי פעם?" בכל מקרה, היא חושבת שאתה די גדול, ומן הסתם תהיה מאושרת אם תשאל אותה.

08
של 08

הם מבקשים את דעתך

הוא שואל מה אתה חושב על משהו שחשוב לו, בין אם זה הבלוג שלו או זוג משקפי השמש החדש שלו. הוא רוצה לדעת את זה לקחת על התחממות כדור הארץ או תחזיות שלך על איזו קבוצה הולך לנצח את הסופרבול. הוא בטח אוהב אותך מאוד, וזו הזדמנות מצוינת לפתוח בשיחה - ואולי יותר.

No Replies to "8 סימנים מסגירים מישהו אוהב אותך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1