8 דרכים טריות ללבוש ירוק זית

קולאז ' of women wearing olive green

תמונות של גטי

ירוק זית הוא אחד הצבעים נצחית ביותר צדדי בארונות שלנו. מן השורשים בהיסטוריה הצבאית דרך שנים של פרשנות בתעשיית האופנה, היא סובלת כצל מתמשך ואיקוני ללבוש כאשר אתה רוצה להרגיש מקורקע, מגניב ו מזדמנים.

אבל לא להיתקע! זה זירת שדה בהשראת הצבא אתה כל כך חושב לעתים קרובות כאשר אתה מחשיב נדנדה ירוק ירוק הוא לא האופציה היחידה שלך. משמלות משי למעילים מרופדים, מעילי פרווה ומעילי סאטן - ירוק זית יכול להיות נשית, מתוחכמת ומבושלת.

קדימה, לבדוק שמונה דרכים חדשות ללבוש ירוק זית. 

02
של 09

תן לו טוויסט נשי

אִשָׁה wearing olive green long coat

תמונות של גטי

ירוק זית יכול להיות בעל משמעות צבאית, אבל זה לא אומר שכל הצלליות צריכות להיות גבריות. למעשה, שום דבר לא נראה יפה יותר מאשר צורה נשית - במיוחד אחד עם צוואר עמוק ו / או חתך, שניתנו זית מפתח נמוך.

03
של 09

חתוך עם פרווה

אִשָׁה wearing olive green coat with fur trim

תמונות של גטי

שום דבר לא לוקח ירוק זית לגבהים חדשים לוקס כמו הוספת קצת אמיתי (או faux) פרווה לקצץ. זה נראה עובד כאשר לקצץ משמש להתלבש זית / צבא anoraks ירוק, מעילים, ו blazers.

04
של 09

נסה צורה חדשה

אִשָׁה wearing olive green bomber jacket

תמונות של גטי

שים סיבוב מבריק על ירוק זית רוק מעיל מפציץ מעט גדול. אנחנו אוהבים איך זה נראה צורה כאשר זיווג עם ג 'ינס גבוה המותניים וחולצה תחוב פנימה. בדרך זו, אתה עדיין יכול להראות את הדמות שלך אם אתה רוצה, ואתה לא הולך לאיבוד בתוך הבד.

05
של 09

לעשות את זה צבאי

אִשָׁה wearing olive green pleated skirt

תמונות של גטי

בין אם אתה הולך מלא על צבא עם ז 'קט צבאי או פשוט ללכת על תחושה צבאית עם פרטים - כיסים המשאית, epawlets, וכו' - האפקט הוא חד ונקי. אפשר אפילו להכות באווירה צבאית מודרנית עם קפלים מרופטים בזית - גם המגפיים הגבוהים עוזרים.

06
של 09

הצג את

אִשָׁה wearing shearling olive green jacket

תמונות של גטי

לדבר על ייחודי לקחת על זה גוון של ירוק! אנחנו אוהבים את האופן שבו מעיל גדול זה מערבב זית ואפור בצורה רצינית קדימה. זה רק הולך להראות לך כי שילובי צבעים ושכבת מרקם יכול להתאמן במראה מסוגנן באופן בלתי צפוי.

07
של 09

נסה תיק

אִשָׁה with olive green purse

תמונות של גטי

ירוק זית הוא אחד הנייטרלים הכי מגניב שאתה יכול לערבב לתוך הארון שלך, אז למה לא סלע שקית זית? זה תיק זעיר סלין היא רק דוגמה אחת כמה טוב זה סוג של אביזר יהיה זוג עם ג'ינס האהובים עליך סוודר בתוספת אתה יכול ללבוש את זה כל השנה.

08
של 09

הוסף ברייטס

אִשָׁה wearing colorful knit scarf

תמונות של גטי

דרך נוספת לטפל זית כמו נייטרלית היא זוג זה עם ברייטס חי כמו אדום דובדבן, ביצה של רובינס כחול, סגול. אם הרעיון של ערבוב צבעים בדרך זו מרגיש קצת מכריע, לנסות רק התזה של כל אחד, כמו זה צעיף הסרוגה צבעוני.

09
של 09

תלבש את זה כמו שאתה תלבש Blck

אִשָׁה wearing olive green sweater

תמונות של גטי

זה אולי יפתיע אותך, אבל אתה יכול לעבוד ירוק זית לתוך הארון שלך באותה הדרך היית שכבת שחור! עם מעיל צמר longline ושקית, אתה יכול בקלות להפוך את הזית הצבע המרכזי המרכזי של התלבושת כי מתערבב דנים, אפור, לבן ואפילו brights כמו צהוב או ורוד.

No Replies to "8 דרכים טריות ללבוש ירוק זית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    28 − 18 =