8 דברים לשקול לפני לאבד את הבתולה שלך

לאבד את הבתולים שלך הוא בחירה אישית, וזה הבחירה שלך לבד. אפילו המתוקה שלך לא יכולה להחליט אם אתה מוכן למין. ובכל זאת, זה לא החלטה להיות קל. כדי לעזור, הנה 10 דברים שצריך להיות נכון לפני שאתה עושה סקס בפעם הראשונה. אם אתה עונה "לא" אפילו אחד של אלה, אתה צריך להחזיק מעמד עד שאתה באמת מוכן.

צָעִיר romantic couple in diner, man's arm around woman

טוני אנדרסון / בנק התמונות / Getty Images

הריון הוא הסיכון שאתה עשוי לחשוב על הראשון, אבל יש שורה שלמה של מחלות מכוערות כי סקס מעמיד אותך בסיכון. קח את החידון STD ולראות אם אתה יודע כל מה שיש לדעת.

02
של 08

יש לך תוכנית

גם אם אתה נוקט כל אמצעי זהירות, אתה עדיין יכול להיכנס להריון. (קונדומים יעילים רק 85% מהזמן, אחרי הכל). אם אתה לא מוכן להתמודד עם תינוק או הפלה, אז אתה לא מוכן למין.

03
של 08

אתה משפטית

בדוק את גיל תרשים הסכמה כדי לוודא שאתה והשותף שלך יכולים לקיים יחסי מין באופן חוקי במדינה שלך. אם אתה לא יכול לעשות את זה באופן חוקי, אז לא. החוק קיים מסיבה: להגן עליך ועל בן זוגך מפני מה שעלול בסופו של דבר להיות רעיון גרוע, רגשית ונפשית.

04
של 08

שניכם מפוכחים

שתייה פוגעת שיפוט שלך, מה שהופך אותך סביר יותר לעשות משהו אתה תצטער למחרת. אם אתה שיכור, אתה גם פחות להשתמש קונדום או להשתמש בו בדרך הנכונה.

05
של 08

אתה סומך על השותף שלך

כאשר אתה נמצא במצב שבו מישהו יכול לקיים יחסי מין איתך, אתה פגיע לחלוטין. אם יש לך ספקות לגבי איך מתוק שלך יתייחס אליך במהלך יחסי מין - ולמחרת, וביום שאחרי זה - אמון המעיים שלך להתרחק מהם עכשיו.

06
של 08

אתה מוכן

בפעם הראשונה שאתה עושה סקס, זה לא יכול להיות רומנטי, או כיף, או אפילו זה סקסי. למעשה, זה יכול להיות מביך וכואב. הנה עוד קצת על מה לצפות בפעם הראשונה שלך.

07
של 08

אתה עושה את זה בשבילך

אתה צריך לעשות סקס רק אם אתה באמת רוצה לקיים יחסי מין. לא בגלל שהשותף שלך רוצה לקיים יחסי מין. לא מפני שכולם בבית הספר שלך כבר קיימו יחסי מין. (כמה מהם משקרים, תאמינו לי).

08
של 08

אתה יודע שאתה עדיין יכול להגיד "לא"

אתה יכול להגיד את זה כל הזמן לפני שאתה עושה סקס - אפילו שְׁנִיָה לפני זה - לא משנה מה שאמרת בעבר. זה הגוף שלך, ואתה לבד הם האחראים על מה שקורה לו.

No Replies to "8 דברים לשקול לפני לאבד את הבתולה שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 2 =