7 להרגיש טוב דברים לעשות במהלך האביב הפסקה | insightyv.com

7 להרגיש טוב דברים לעשות במהלך האביב הפסקה

תקוע בבית לחופשת האביב בזמן שהחברים שלך מחוץ לעיר אמיתי חופשות? לא לקוות – אתה עדיין יכול להיות כיף, הפסקה האביב בלתי נשכח משלך. ומאז האביב הוא כולו על לידה מחדש, מה לגבי לרענן את החיים שלך עם אחד אלה להרגיש טוב לשבור רעיונות האביב?

צָעִיר woman facing open wardrobe, rear view

פיטר Scholey / הבחירה של צלם RF / Getty Images

זה באביב – למה לא לנקות את האביב? ללא שם: כן, זהו פרוייקט גדול, אבל יש לך דבר מלבד הפעם השבוע. התחל את קטן על ידי בחירת מלבד ארון בגדים שלך דברים לתרום. אז תסתכל מסביב לחדר שלך ולעשות את סוג של שינוי זה יעשה אותך מאושר לקבל מקורקע.

02
של 07

שיהיה לך יום ספא

בּוּעָה bath

באדיבות גטי

אתה לא צריך לגלוף טון של כסף כדי ליהנות מרגיעה, ניסיון מרענן כמו שאתה צריך בספא chichi. (אם כי ייתכן שיהיה עליך לשחד את אחיך הצעיר לצאת מהבית.

03
של 07

הפעל את הגן הראשון שלך

גַנָנוּת

באדיבות גטי

אתה יכול לחשוב גינון רק עבור אנשים זקנים, אבל זה מושלם עבור בני נוער: זה מרגיע את הלחץ שלך נותן לך משהו להרגיש גאה כאשר שאר החיים שלך הולך משוגע. בנוסף, תוכל לנצל את מזג האוויר נחמד עכשיו זה חזרה. לדבר עם ההורים שלך על חסימת חתיכה קטנה של החצר האחורית לשימוש משלך.

04
של 07

מבשלים

נוער with an egg

באדיבות גטי

מה אפילו טוב יותר מאשר להתעורר מאוחר? מתעוררת מאוחר ויש לה ארוחת צהריים ארוכה ונינוחה עם כמה חברים קרובים. במקום לצאת למסעדה והוצאות טון, לראות אם אתה יכול לשלוט מאכל בראנץ ‘.

05
של 07

טון עם קצת יוגה

א simple meditation pose

באדיבות גטי

ללא שם: לא חושב שאתה באמת סוג יוגה? אתה תשנה את דעתך ברגע שאתה מקבל את מצב הרוח (ולראות מה זה עושה את רמות הלחץ & טונוס שרירים). כל מה שאתה צריך הם כמה בגדים נוח, מקום שקט קצת ידע על היסודות.

06
של 07

התנדבות בחוץ

בָּחוּץ community service

באדיבות גטי

עושה קצת שירות קהילתי חוצות במהלך חופשת האביב הוא לנצח חצי. אתה ממלא כמה שעות ההתנדבות שלך, אתה מקבל קצת שמש, אתה מקבל קצת שרירים, אתה פוגש אנשים חדשים ואת עליונות אתה תרגיש מעל חבריו לכיתה שהלכו קנקון תימשך כל סמסטר ארוך.

07
של 07

קרא את הספר הטוב ביותר אי פעם

א teen reading

באדיבות גטי

קריאה לבית הספר יכולה להיות מלחיצה ומשעממת. קריאה על התנאים שלך יכול להיות מרגש ומהנה כל עוד אתה בוחר את הספר הנכון. בין אם אתה לתוך רומנטיקה, מותחנים או דרמות בחיים האמיתיים, להרים כותרת (רצוי כי אין ערך מלומד בכלל) ולחפור השבוע

No Replies to "7 להרגיש טוב דברים לעשות במהלך האביב הפסקה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 1 =