מדריך 7 שלבים כדי להתגבר על פריצה

אם אתה פשוט זרקו או שאתה עושה את ההטלה, לשבור תמיד כואב הרבה. אין תיקון מהיר כדי להפוך את הכאב להיעלם, אבל אם אתה מבין כמה כללי מפתח עבור מקבל מעל פרידה, דברים לא יזיק כל כך רע.

צָעִיר woman with laptop at home.

טים רוברטס / חזון דיגיטלי / Getty תמונות

שגיאת הפריצה הגדולה ביותר שאתה יכול לעשות? מעמיד פנים שזה לא קרה. פרדתם מסיבה טובה, וחזרה יחדיו אינה אופציה. (אולי זה יהיה בעוד כמה שנים, כאשר הדברים השתנו, אבל לא עכשיו.) עד שאתה מקבל את זה, אתה לא יכול להתחיל ריפוי.

02
של 07

קבל עצוב

מותר לכם לתת לעצמכם כמה ימים להסתובב ולצעוק. לקרוע כמה הערות אהבה, לבכות לחברים שלך, לכתוב כמה שירים (פשוט לא לפרסם שום דבר באינטרנט - אתה תצטער על זה מאוחר יותר). להרשות לעצמך להיות עצוב יעשה לך טוב יותר מאשר בקבוק זה הכל. אחרי היום השני של moping, עם זאת, הגיע הזמן להתחיל snapping מתוך זה.

03
של 07

עזוב את עצמך לבד

ייתכן שתרצה להתקשר או טקסט שלך לשעבר אבל להתנגד לדחף. שניכם צריכים קצת זמן בנפרד זה מזה, אחרת לעולם לא תפסיק לפגוע. בעוד כמה חודשים, אתה יכול להיות מוכן לנסות ידידות, אבל לעת עתה, נסו להימנע מכל מגע.

04
של 07

שמור על עצמך עסוק

הדרך הגרועה ביותר להתגבר על לשעבר היא לשבת בחדר שלך לבד. לבלות עם חברים ובני משפחה, לשחק קצת ספורט, להכות את כושר או לחפור לתוך התחביבים האהובים עליך. זה יגרום לך להרגיש טוב ולהוציא את דעתך מהפרידה.

05
של 07

לכפות את עצמך כדי לצלם את זה

לאחר ההפסד הראשוני, אתה לא חושב על שלך לשעבר ללא הפסקה כמו שאתה רגיל, אבל אתה עלול למצוא את המחשבות שלך נגרר בחזרה את הפרידה. לדחוף את המחשבות העגומות האלה של הראש ולהחליף אותם עם אלה שמח. אין טעם להתעכב על כל הדברים העצובים לנצח.

06
של 07

עשה שינוי

פריצות יכול להיות תירוצים טובים עבור מתחיל טרי. בצע שינוי מהנה: תן לעצמך מהפך, להיכנס לתחביב חדש, להצטרף לפעילות חדשה אחרי בית הספר או לשפץ את החדר שלך. זה יגרום לך להרגיש מאושר ולתת לך פרץ גדול של ביטחון.

07
של 07

תן זמן ללכת על ידי

הזמן באמת לרפא את כל הפצעים. הכאב שאת מרגישה עכשיו לא יחזיק מעמד לנצח, גם אם זה ירגיש. אז תישאר שם - זה יהיה יותר קל. אני מבטיח.

No Replies to "מדריך 7 שלבים כדי להתגבר על פריצה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    49 − 42 =