7 סימנים שלך לשעבר רוצה לחזור – insightyv.com

7 סימנים שלך לשעבר רוצה לחזור

האם אתה רוצה לחזור עם החבר לשעבר שלך או חברה לשעבר? מתגעגע לאקס שלך ותוהה אם הוא מרגיש כך? שתף את הרגשות שלך איתם – אבל לפני שאתה עושה, ודא כי האקס שלך באמת רוצה אותך בחזרה! לפקוח עין על אלה 7 סימנים כי לשעבר שלך רוצה לחזור איתך. אם 3 או יותר מהם נכונים, אז יש סיכוי טוב מאוד שהוא או היא מוכנים לנסות דברים איתך שוב. ואם אף אחד מהם נכון, אז עדיף לך להחזיק את הלשון שלך ולחפש מישהו חדש.

Friday
של 07

הוא מתחיל את השיחה איתך

נוער love

האם הוא קורא לך תמיד, שולח לך הודעות טקסט או מתכרבל לידך אחרי השיעור כדי לשאול שאלה? הוא גם דוחף את זה “בואו להיות חברים” דבר קשה במיוחד, או שהוא באמת חסר החברה שלך רוצה להיות סביבך יותר. כמו כן, לפקוח עין על הזמנות תאריך מעודן, כי לא נשמע כמו תאריכים. לדוגמה, הוא עשוי לומר “היי, למדת למבחן הזה, אולי אנחנו צריכים ללמוד ביחד”. או “האם היית במקום החדש והחלק שנפתח זה עתה, שמעתי שהוא טוב”. אם הוא משליך קווים כאלה … הוא רוצה לבלות איתך קצת. לקרוא בין השורות.

02
של 07

היא מעלה בדיחות ישנות וכינויים

אם היא רוצה לדבר על כל הדברים המטופשים והמשעשעים בקשר שלך, היא מנסה להזכיר לך את כל הזמנים הטובים שהיו לך יחד. במיוחד אם היא תייג אותך בתמונה ישנה באינטרנט, או תפרסם #TBT מכם והיא יחד … היא חסרה לך. יש לזכור, עם זאת, היו גם כמה פעמים מוצלחות … ולשקול אם לחזור במורד הכביש זה באמת שווה את זה.

03
של 07

הוא סקרן לגבי המצב שלך

האם הוא שאל אותך או את החברים שלך אם הבחור שאת פלירטטת איתו הוא החבר החדש שלך? זה בטח בגלל שהוא מקנא בתשומת הלב שאתה נותן לבחורים אחרים, והוא מקווה שאתה עדיין רווק. כמו כן, יש לך לתפוס אותו snooping סביב ו לאהוב תמונות על Instagram שלך או קיר Facebook? הסיכויים הם כי הוא חסר לך הוא דיג לקבלת מידע על מצב היחסים הנוכחי שלך. אם הוא אוהב תמונות – הוא מנסה למשוך את תשומת לבך.

04
של 07

היא מתנצלת על כל מה שהיא טועה

אם היא עשתה כמה טעויות ביחסים שיצאו בזמן הסצינה, ועכשיו היא מבקשת את סליחתך בשבילן, אולי היא מקווה שתיתן לה עוד הזדמנות. ייתכן שיש סיכוי שהיא מרחמת על הדברים שהיא עושה לא בסדר, והיא אולי למדו לקח מן האובדן של עוד לא יש לך בתור בן לוויה שלה.

05
של 07

דף הפייסבוק שלו עדיין אומר “בתוך מערכת יחסים”

אם החבר לשעבר שלך עדיין לא שינה את הסטטוס שלו פייסבוק בחזרה “יחיד” עדיין, הוא הכחיש כי אתה נשבר. (רק לוודא כי מעמדו לא אומר שהוא בתוך חָדָשׁ מערכת יחסים. זה אומר רק להיפך.)

06
של 07

היא לא רוצה להפסיק לדבר איתך

כאשר אתה מדבר איתה, היא מוצאת תירוצים כדי לשמור על השיחה? אולי היא מקווה שהדיון יסתובב לקראת החזרה, אם כי היא ביישנית מכדי להעלות את זה בעצמה. או שאולי היא באמת, ממש אוהבת לדבר איתך, וזה גם סימן טוב.  

כמו כן, האם היא טקסט לך את הכחול – ללא שום סיבה בכלל? לדוגמה, האם היא שולחת לך טקסט כמו “מה אתה עושה?” או “מה שלומך?” אם היא שולחת לך טקסט אקראי בלי שום שיחה אמיתית, אז אתה בטח חושב עליה, והיא רוצה להודיע ​​לך שהיא חושבת עליך בצורה מתוחכמת.

07
של 07

הוא רוצה את העצה שלך

האם זה נראה כאילו אתה הכתף שלו להישען על כאשר הזמנים קשים? אם הוא בא אליך לעזרה עם הבעיות שלו, זה אומר שהוא עדיין מכבד את הדעות שלך רוצה את הסכמתך לבחירות שהוא עושה. ואם השאלה שהוא מקווה שתענה לו היא, “אנחנו צריכים לצאת שוב?”, טוב … הבחירה היא שלך. רק כדי להיות בטוח לעשות את זה בזהירות.

מאמר מעודכן על ידי קישה הווארד, מומחה לענייני נוער. 

No Replies to "7 סימנים שלך לשעבר רוצה לחזור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.