7 דרכים נהדרות למלא את שירותי הקהילה שעות

7 דרכים נהדרות למלא את שירותי הקהילה שעות

מילוי שעות ההתנדבות שלך לא חייב להיות גרור. כדי לקבל כמה רעיונות על מה שאתה יכול לעשות, לבדוק רשימה זו של רעיונות עבור כיף, פרויקטים ייחודיים שירות הקהילה. מי יודע? ייתכן אפילו להישאר בסביבה לאחר שעשית את הזמן חובה.
 

בנק המזון

מומלץ אם: אתה בן אדם שחי כדי לתת.
מה תעשה: התקשר הבנק המקומי שלך אוכל לראות מה הצרכים הנוכחיים שלהם.

לאחר מכן תוכל ללכת מדלת לדלת איסוף סחורות nonperishable, או לארגן מאמץ כדי לאסוף מזון בבית הספר שלך. זה יכול להיות פשוט כמו להביא סל, פרסום פליירים ואיסוף פחיות מחוץ לקפיטריה.
למה זה ימצא חן בעיניך: זוהי דרך מצוינת להתחיל convos עם חברים לכיתה שלך ואת השכנים. בנוסף, לכולם יש מזון נוסף במזווה שלהם, אז אתה יכול בקלות לעשות הבדל גדול.
 

מקלט לבעלי חיים

מומלץ אם: אתה חובב בעלי חיים עם לב גדול.
מה תעשה: כל דבר מן הכלבים הליכה לכלובים קיטי ניקוי כדי להושיט יד סביב המשרד. בדוק חיות מחמד 911 למצוא מקלט המקומי ולראות מה הזדמנויות התנדבות יש להם בשבילך.
למה זה ימצא חן בעיניך: עזרה להציל חיים של בעל חיים - או פשוט עושה את החיים שלה טוב יותר במשך כמה שעות - היא תחושה נהדרת שתמיד תזכור. בנוסף, אתה יכול פשוט לפגוש את החבר הכי טוב שלך.
 

בית אבות

מומלץ אם: אתה סבלני וטוב עם אנשים.

מה תעשה: לעתים קרובות, רק לבלות עם כמה מהתושבים. אתה יכול לקרוא אותם, לשחק איתם משחקים או לעזור לארגן את האירועים בבית.
למה זה ימצא חן בעיניך: להאיר את הימים של כמה אנשים מבוגרים יכול להאיר שֶׁלְךָ גם היום. וכל המחמאות החמות שתקבלו מהתושבים ייתנו לכם דחיפה של האגו.

 

כונן מיחזור משלך

מומלץ אם: אתה מארגן טוב, אתה רוצה לקחת אחריות, ואת המראה של בקבוק Gatorade על גבי פח האשפה יכול גורם לך עצוב.
מה תעשה: אם אין תוכנית מיחזור בבית הספר שלך או במקום קהילה אחרת, אתה תהיה הגדרת מיחזור מיכלים, להפיץ את ההודעה, ולהביא את הסחורה למרכז מיחזור - או לבלות כמה אחר הצהריים הולך מדלת לדלת. ניתן גם לארגן את הטלפון הנייד, המחשב או כונן מיחזור הסוללה. בדוק עם הקהילה שלך על מה ניתן למחזר ואיפה אתה יכול לשחרר את הדברים.
למה זה ימצא חן בעיניך: תקבל לפגוש אנשים ולקבל אבזרים העיקריים מהקהילה שלך. שלא כמו הזדמנויות התנדבות אחרות, תקבל את הבוס שלך.
 

בית גידול לאנושות

מומלץ אם: אתה אוהב להיות בחוץ ולא אכפת לי קצת עבודה פיזית.
מה תעשה: עזרה בבנייה או בשיקום בית למשפחה נזקקת, גם בקהילה שלך או רחוק. בדוק באתר האינטרנט של Habitat כדי לראות אילו פרויקטים הם זקוקים לעזרתך.
למה זה ימצא חן בעיניך: תוכלו לעבוד באופן הדוק עם אנשים מעניינים ולקבל תרגיל נהדר בזמן שאתה בזה. ואת ההרגשה של הישג כאשר הפרויקט שלך הושלמה הוא מחוץ לעולם הזה.

 

המוזיאון

מומלץ אם: אתה אוהב את העיר שלך, או שיש מוזיאון מקומי אתה כבר מעריץ של.
מה תעשה: כל דבר החל לעזור להגדיר תערוכות לעבוד במשרד כדי לשלוט בקהל. קרא עוד כאן כדי לגלות כיצד להתחיל ואיך זה יהיה.
למה זה ימצא חן בעיניך: בתור תודה, סביר להניח שאתה מקבל חינם עובר או perks אחרים. בנוסף, זה כיף ללכת "מאחורי הקלעים" במקום מקומי ולראות איך הדברים פועלים.
 

קמפיין פוליטי

מומלץ אם: אתה מוכן לחשוב קצת יותר גדול מאשר מועצת תלמידים.
מה תעשה: ביצוע שיחות טלפון, דחיסת מעטפות או מעבר מדלת לדלת העוברת ספרות.
למה זה ימצא חן בעיניך: אם יש לך שאיפות פוליטיות, או שאתה רק רוצה לראות מה כל המהומה הוא על, זו הדרך הטובה ביותר לראות ממקור ראשון איך זה קורה. בנוסף, תוכל ליצור קשרים נהדרים עבור הזדמנויות (הן בתשלום והן שלא שולמו) בהמשך הדרך.

מאמר עודכן על ידי קישה הווארד, מומחה העשרה נוער. 

No Replies to "7 דרכים נהדרות למלא את שירותי הקהילה שעות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 83 = 85