6 מפתחות להוראת בנים לכבוד נשים

6 מפתחות להוראת בנים לכבוד נשים

אבא בלוגר אחד לאחרונה שיתף חוויה הוא אמר שהוא לעולם לא אשכח איך כילד הוא צריך לכבד נשים.

אבא שלי היה קצין אכיפה ובוקר אחד כשהתכוננתי לבית הספר, אבא חזר הביתה ממשמרת בית קברות ארוכה. הוא תלה את המעיל שלו כשהעירתי הערות לאמי. הוא הסתובב, לקח את קולב העץ הזה ושבר אותו על הישבן שלי, כשהוא הזכיר לי בחוזקה שאני לא אדבר עם אמי כמוני. זה היה לקח שאני זוכר את כל החיים שלי וזה לימד אותי ללא ספק את החשיבות של כבוד לנשים.

ראשית, אנחנו בדרך כלל לא תומכים שבירת קולבים מעיל עץ על התחתית של הילד, אבל זה קריטי כי כאבות אנו מוצאים דרכים יעילות לעזור הבנים שלנו ללמוד לכבד נשים. במובנים רבים כל כך, זהו קרב במעלה ההר. כל כך הרבה מוסיקה פופולרית, במיוחד בעולם הראפ, עוסקת בעיקר בכבוד הנשים. אפילו תוכניות טלוויזיה פופולאריות ומשחקי וידאו משפילות נשים או מציירות אותן בממדים בודדים. אבל כולנו יודעים כי אין דבר רחוק יותר מן האמת.

לכן, בתרבות שבה נראה כי נשים זרות מקובלות ואף מחובקות, כיצד יכולים האבות ללמד את בניהם ביעילות לכבד את הנשים?

הדגם את ההתנהגות שברצונך לראות חוזרת. אין תחליף לדוגמה של אב בהוראת החשיבות של כיבוד נשים. כפי שאתה אינטראקציה עם אמא של הבן שלך ואחיות ובני משפחה אחרים, להתייחס אליהם בכבוד. כשהוא רואה אותך מקשיב להם באופן פעיל, כשהוא רואה אותך פותח להם דלתות ומציע לעשות דברים שיהפכו את חייהם לקלים יותר, הוא ירצה לעצב את ההתנהגות שלך.

 הדוגמה שלך חשובה הרבה יותר בחייהם של הבנים שלך מכל מה שאי פעם אפשר להגיד להם, והמקסימום הזה נכון גם לגבי כבוד הנשים.  

לתקן הופעות פופולריות כי לזלזל בנשים. אם הבן שלך מקשיב למוסיקה או משחק במשחקי וידאו שהופכים נשים לחפצים חד-ממדיים, תקן את ההופעות שהוא עשוי ליצור.

אתה יכול להגיד דברים כמו, "אני מכיר את הקאני וסט ברפס על נשים כמו'גז', אבל אנחנו יודעים יותר טוב, נכון י אתה יודע כמה אני אוהב את אמא שלך, נכון י אף פעם לא הייתי אומר עליה דבר כזה. " עזור לבן שלך לראות כי בדרנים ומעצבי משחקים לפעמים אומרים ולעשות דברים עבור ערך הלם והם לא משקפים את הדרך שבה רוב האנשים מרגישים ולפעול.

עזרו לו ללמוד לתקשר את רגשותיו ללא אלימות או איומים. גברים צעירים מתקשים לעתים קרובות להגיב על דברים שאינם משתבשים ללא אלימות או איום בשפה. מה יכול לעבוד בקרב חברים או על מגרש ספורט לא עובד בדרך כלל עם נשים. אז לעזור לבנך ללמוד להביע את רגשותיו ואת דעותיו בעל פה ובכבוד. ולעזור לו לראות כי אלימות במצב משפחתי או עם נשים או ילדים אף פעם לא מקובל.

למד אותו כדי למנוע פורנוגרפיה. פורנוגרפיה בכל צורה שהיא מסוכנת לצעירים במובנים רבים. אבל אחד המסרים הערמומיים בפורנוגרפיה הוא שהנשים הן בראש ובראשונה יצורים מיניים. שוב, ההשקפה החד-ממדית של נשים, ללא קשר לממד הזה, מלמדת זלזול כלפי נשים ופוחתת אותן כפרטים. אז ללמד אותו להימנע פורנוגרפיה ולשים בקרת הורים טובים על גישתו לאינטרנט במחשבים שלו טלפונים חכמים.

 אם היו לו כמה בעיות עם פורנוגרפיה, להציע להיות שותף דין וחשבון שלו ולעזור לו למצוא שקעים בריאים יותר. 

השתמש במונחים מכובדים כאשר מתייחסים לנשים. מושגים משפילים כשמדברים על נשים נראים בשפע בשפה שלנו, והם לעתים קרובות יוצאים בשיחה לא רשמית. אז נמנע מלהתקשר לאשה ל"סקאנק" או ל"בימבו", גם אם היא מתלבשת או מתנהגת בצורה פרובוקטיבית. דברו על ההתנהגות ומדוע היא אינה הולמת במקום להשתמש במונח גנאי קצרני כדי לתאר את ההתנהגות.

לטפח חברויות חיוביות עם בנות. לעתים קרובות, בנים נוטים להיות חברויות רק עם בנים אחרים עד שהם מתחילים לפתח את האטרקציה ההורמונלית לבנות. לעזור להם לפתח חברויות עם בנות בגילאים צעירים יכול לקבל אותם בנוח סביב הבנות ולעזור להם לראות את הסטריאוטיפים כי נערים בגיל העשרה לעתים קרובות יש על בנות.

חברויות מוקדמות וחיוביות בין בנים לבנות יכולות לעזור לגדל כבוד בשלב מאוחר יותר בחיים.

לימוד הבנים שלנו לכבד נשים, במיוחד במשפחותיהן, הוא אחד התפקידים החשובים ביותר של האב. כמו בנים שלנו ללמוד להתמודד בכבוד עם הנשים בחייהם, הם יפתחו את הכישורים הדרושים עמדות שיעזרו להם לתקשר באופן יעיל עם נשים כל חייהם.

No Replies to "6 מפתחות להוראת בנים לכבוד נשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1