5 דרכים להתמודד עם קנאה היחסים שלך – insightyv.com

5 דרכים להתמודד עם קנאה היחסים שלך

אז, יש לך חבר או חברה ודברים נראה הולך טוב. אבל, מסיבה כלשהי אתה מוצא את עצמך מוטרד על ידי תשומת הלב כי החבר שלך או חברה מקבל מאנשים אחרים. אתה מרגיש כאילו אתה לא יכול לסבול את זה כשהאקס של המתוקה שלך נמצא בסביבה, ואתה רק הולך ללכת לצבוע כאשר הוא או היא מזכירה את שמם. אם כל זה נשמע לך, יש לך את עצמך קנאה, ואתה יכול לרצות לעשות משהו בקשר לזה לפני שאתה מפחיד את boo me. 

אם אתה עושה משהו מטופש על זה – כמו להאשים את החבר שלך או חברה, או lash החוצה לעבר לשעבר – מותק שלך אולי פשוט להיפרד איתך. לטפל בקנאה שלך בדרך רגועה באמצעות 5 דרכים אלה כדי להדוף את המחשבות הקנאיות.

Friday
של 05

להכיר למה אתה קנאי

צָעִיר couple on a park bench sitting back to back

Visage / Stockbyte / Getty תמונות

אנשים לעיתים נדירות לצאת דרכם עשה אתה מרגיש קנאי. במקום זאת, קנאה במערכות יחסים באה בדרך כלל מחוסר ביטחון שאתה מרגיש כלפי עצמך או על מערכת היחסים שלך. כאשר אתה מרגיש כאב של קנאה, לנסות להבין מה באמת השורש של זה. האם זה משהו שאתה כבר נאבקים עם הרבה זמן (אפילו לפני שפגשת את החבר שלך או חברה)? האם אתה מוצא כי קנאה זו היא תבנית בכל מערכות היחסים שלך? אתה בטח תמצא כי לפתור את הבעיה כרוך שינוי משהו אתה במקום לשנות את הדרך שלך חברה או אנשים סביב המעשה שלה.

 • הבנת קנאה
 • האם זה בסדר פעם להיות מקנא?
02
של 05

לבנות את ההערכה העצמית שלך

אנשים בטוחים לא מקנאים כי הם יודעים שאין להם סיבה להיות. קח קצת זמן כל יום לעשות דברים שגורמים לך להרגיש טוב עם עצמך. נסה לספר לעצמך הצהרות חיוביות, כתיבה בכתב עת, או להקשיב לשיחות מוטיבציה חיובית לבנות את ההערכה העצמית שלך. כאשר מחשבות לא בטוחות להיכנס הראש שלך, מנסה לדחוף אותם החוצה. בחר לראות את הצד החיובי של דברים ולבחור לחפש חלופות חיוביות למצבים מלחיצים. לאט לאט, הביטחון שלך יהיה לבנות, ואתה תהיה פחות אכפת מה אנשים אחרים חושבים.

 • כיצד לבנות הערכה עצמית שלך
 • מה העסקה עם הערכה עצמית נמוכה?
 • עוד טיפים על בניית ביטחון עצמי
03
של 05

צא השוואה

אתם כנראה מתפתים להשוות את עצמכם לנערות האחרות בחייו של החבר שלכם, ולבדוק שוב ושוב כדי לוודא שהחבר שלכם חושב שאתם יפים וקרירים יותר ממה שהם. להתאושש! כשמדובר היכרויות, אנשים לא ניתן להשוות ככה. השוואה הורג ביטחון! לא משנה מה exe החבר שלך ואת החברים הם כמו, הוא אוהב אותך אתה

 • 3 דברים להביס את עצמי כל בני נוער צריכים להפסיק לעשות היום
 • איך אפשר לדעת מתי מישהו באמת אוהב אותך
04
של 05

שים את עצמך נעליים של אנשים אחרים

אם לחברה שלך יש חבר לשעבר שרוצה אותה בחזרה, לחשוב על איך היית רוצה תרגיש אם אתה הייתו: כנראה די חסר תקווה ודיכאון. יש לך סיבה טובה יותר להרגיש רע לו מאשר לכעוס עליו. יש לך את הפרס, החבר או החברה שלך. אז, אל תבזבז זמן מקנא כי קנאה מובילה לעתים קרובות טיעונים, להילחם, ותחושות של חוסר ביטחון. השתמש הזמן שלך בחוכמה עם מתוק שלך על ידי נהנה אחד את השני במקום דרמטיזציה של העבר.  

 • מהי אמפתיה??
 • איך להיות יותר אמפתיה
05
של 05

זכור כי ממלא מקום מקנא לא עוזר כלום

למעשה, קנאה במערכות יחסים רק עושה דברים יותר גרוע – במיוחד אם זה משנה את הדרך שבה אתה מתנהג סביב החבר שלך או חברה. למה להרוס מערכת יחסים מושלמת עם מחשבות שליליות? קבל חיובי! דגש על הזמנים הטובים שאתה והשותף שלך יש ביחד. תחשוב על דרכים שאתה יכול להראות לו כי אתה מעריך אותם, ולתכנן הפתעות קטנות עבורם מדי פעם כדי לתת להם לדעת כי שלהם על דעתך. הנה כמה טיפים אחרים כדי להצביע לך בכיוון הנכון:

 • כיצד לתרגל חשיבה חיובית
 • ציטוטים על חשיבה חיובית
 • לחייך יותר להיות מאושר יותר

מאמר מעודכן על ידי קישה הווארד, מומחה לענייני נוער. 

No Replies to "5 דרכים להתמודד עם קנאה היחסים שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.