למעלה 5 סיבות הנוער צריך להצביע

אתה חי בדמוקרטיה וזה אומר שאתה מקבל לומר מי מנהל את המדינה שלך, ובגלל זכות זו אתה גם מקבל לומר על איך המדינה שלך היא לרוץ. זה מאוד קל להיות blasé על זכותך להצביע ולקחת יחס שטן- May טיפול אבל אתה לא צריך מברשת את זה כבוד גדול כל כך מהר.

 

ההצבעה שווה את המאמץ

רישום בטוח יכול להיות קצת מטלה, ועל כן, אתה צריך הראש למטה אל תחנת הקלפי ביום ההצבעה כדי למשוך את הידית אשר לוקח קצת זמן מחוץ היום שלך עשוי לעלות לך כמה דולרים בגז, אבל אם אתה יודע את זה או לא אלה הם מחירים נמוכים מאוד לשלם עבור הזכות להצביע.

כאשר אתה חי בדמוקרטיה אתה נולד עם הזכות יש קול בממשלה. במדינות מסוימות אנשים פשוטו כמשמעו למות כדי להיות מסוגל להטיל פתק ולעשות את ההבדל. כאילו גוסס להצביע לא אומר שהכל כאן חמש סיבות נוספות שכל צעיר זכאי צריך לצאת ולהצביע.

 

הצבעת הנוער היא לעתים קרובות לזלזל

כן זה נכון; המגמה האנליסטים שמספרים לרופאים ספין צד איפה למקד את הפרסום שלהם דולרים יחסי ציבור מאמצים מסורתיים על פני שוק הנוער. למה? בגלל המציאות העצובה היא כי שנת הבחירות לאחר שנת הבחירות אחוז הזכאים הנוער אשר למעשה להירשם ולהצביע הוא קטן בהשוואה לדמוגרפיה אחרים.

זה לא אומר שוק הנוער אינו כוח, זה רק אומר שזה לא המניע העיקרי בניסוח של פלטפורמות הקמפיין פרסום לפני הבחירות. אז, כמו כל אדם צעיר ומרדני שמכבד את עצמו, הדבר הטבעי לעשות הוא ללכת נגד הדגן ולעשות את הבלתי צפוי.

שמור אותם על בהונותיהם, הלם אותם לתוך המאה ה -21 ולצאת ולהצביע!

 

הסוגיות החמות ביותר הן גם נושא הנוער

המלחמה בעיראק (חיילים צעירים הם אלה גוססים), מימון החינוך, תעסוקה ותוכניות הכשרה עבודה, טיפול רפואי נגיש, וזכויות הרבייה הם רק כמה מן הנושאים החמים הנוכחי המשפיעים ישירות על איכות החיים הצעירים שלך.

תחשוב על העתיד ועל העולם תוכל יום אחד לרשת, ואתה יכול להוסיף חששות סביבתיים, צריכת דלק מאובנים, חקלאות מימון בעלי חיים, והרשימה רק מקבל עוד.

הוסף כל הבעיות כי הם קרובים ויקר ללב שלך ברמה אישית והרשימה הופכת קצת מכריע. אם אתה לא להצביע לך ביעילות לנשק את היכולת שלך יש השפעה על איך בעיות אלה לשחק בחוץ בעולם שלך. זה פשוט צולע!

 

דמוקרטיה עובד רק כאשר אתה עובד זה

כן, כן, כן, זה אחד oldy, אבל היי בואו נודה בזה, זה גם טוב. ממשלה של העם, כי העם פשוט לא יכול לעבוד בלי העם. זוהי עובדה פשוטה. כמו מכונית ללא מנוע, או מחשב ללא כונן קשיח, דמוקרטיה ללא מצביעים היא רק קליפה.

אמנם קל לחשוב כי קול אחד לא משנה את האמת היא שכל הקולות נחשבים. זוכרים את שערוריית בוש בג'ורדן בפלורידה? זה נקבע על ידי מספר קטן של קולות.

אתה צריך לזכור כי בתור הפרט ההצבעה שלך נראה קצת יותר ללחישה אבל כאשר ההצבעה שלך משולב עם קולות של אחרים אשר חולקים את דעותיך זה הופך להיות קול. המצביעים הדומים יותר יש את הקול חזק יותר.

אז לצאת לשם ולהפוך את הנוער הנוער להישמע.

 

אל תצביע, אל תתלונן

אם אתה לא מצביע אתה באמת אין זכות להתלונן על החלטות הממשלה שאתה לא אוהב לא משנה כמה הם באמת למצוץ. אם יש דבר אחד שמטריד אותנו באמת מצביעים בפועל, הרי זו ההשתוללות האינסופית על המדיניות הפוליטית הגרועה של ממשלה עכשווית שפליטה מפיהם של הבוחרים הזכאים שמעולם לא טרחו להצביע.

אם אתה לא להצביע זה כמו להגיד לך לא אכפת איך המדינה שלך מנוהלת, אז אם לא אכפת לך מאיפה אתה מקבל את הרעיון שאתה יכול להתלונן כאשר משהו קורה שאתה לא אוהב? אם לא תצביע, אין לך זכות להתלונן על שום דבר שהממשלה עושה.

אם אתה כמו רוב הצעירים שאתה אוהב להתלונן ויש לי את זה לאמנות.

רוצה את הזכות להתלונן כאשר הכוחות להיות החלטה באמת מחריד? אז אתה חייב לממש את זכותך להצביע.

 

הצבע כי אתה יכול

ההצבעה היא מתנה עצומה. צעירים כמוך בארצות אחרות ממש נלחמים ואפילו מתים בזכות הזאת; זכות שכל כך הרבה בני נוער במדינות דמוקרטיות לוקחים כמובן מאליו. אתה צריך להצביע כי אתה יכול, אם אתה לא יכול יום אחד להתעורר במדינה שבה אתה לא יכול. נאמר מספיק!

זקוק למידע נוסף? עזרה ברישום? הבנת מועדים לרישום במדינה שלך? רק רוצה לדעת את הבעיות? בדוק את האתרים האלה בסדר שנוצר עם הנוער בראש.
למעלה אתרי הנוער הצעירים

No Replies to "למעלה 5 סיבות הנוער צריך להצביע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 2 =