5 טיפים כדי לשמור על הילדים שלך בטוח על שדה הספר טיולים – insightyv.com

5 טיפים כדי לשמור על הילדים שלך בטוח על שדה הספר טיולים

כמה כללי בטיחות בטיחות שדה יהיה להקל על דעתך כמו הילדים שלך לצאת לטיולים בבית הספר עם המורים שלהם וחברים. בצע את הטיפים הבאים לטיול בטיחות כדי לשמור על בטיחות ילדיך.

לדבר עם הילדים שלך

הכלל הראשון של בטיחות הנסיעה בשטח הוא לדבר עם הילדים שלך. אם זה הטיול הראשון שלהם בשטח, לספר להם למה לצפות.

לדבר איתם על החשיבות של להישאר עם הקבוצה. עודד אותם להישאר קרובים למורה שלהם.

להסביר להם כי טיול שדה הוא זכות מהנה, אבל הם עדיין צריכים לעקוב אחר אותם כללים שהם עוקבים כאשר הם איתך. ככל שתדבר איתם, כך יבינו טוב יותר את הכללים האלה, למרות שלא תהיה שם כדי לפקח עליהם.

דבר עם המורה

להפקיד את הילד בטיפול של מישהו אחר הוא צעד ענק עבור כל הורה. זה יכול להיות מרגיז לחשוב על הילדים שלך לטייל, ביקור במקומות חדשים להיות תחת פיקוח של מבוגר אחר כאשר הם מתחילים לצאת לטיולים בשטח.

שוחח עם המורה כדי לברר פרטים נוספים על הטיול לפני שאתה מתחייב. הכיתה עשויה ללכת למקום נהדר באמת הילד שלך הוא נרגש מאוד אבל אתה רוצה יותר על מי הולך כל, את יחס המבוגרים לילד, אם פרטי קשר חירום עבור כל ילד יילקח ואת ההובלה שישמש , כגון אוטובוס בית ספר או הורים המניעים את המכוניות שלהם.

שאל על התוכנית המדויקת.

האם יפסיקו לאכול צהריים? באיזו שעה יעזוב הכיתה ובאיזו שעה יחזרו?

אם אתה לא מרגיש 100% נוח עם התשובות, לשאול אם אתה יכול לעזור המלווה. בדרך זו, הילד שלך יכול להשתתף ואתה יכול לראות ממקור ראשון איך טיולים בבית הספר מנוהלים.

שלח את פרטי הקשר שלך

ילדים צעירים כמו ארבעה מתחילים לצאת לטיולים בשטח בכמה גני ילדים.

גם ילדים שיודעים את מספר הטלפון שלהם עלולים להיות מפוחדים מדי לספר למישהו שהם צריכים להיות מופרדים מהקבוצה. ילד פצוע עלול להיות מסוגל לדבר את שמך ואת מספר הטלפון. ילד בוכה מנסה לספר למישהו את שמה של אמא לא יכול להיות מובן.

כדי למנוע כל תערובת קופצים ולתת לך שקט נפשי, לשים את שמך ואת מספר הטלפון במקומות רבים ככל האפשר על הילד שלך ביום של הטיול. תייג את בגדיה, תחב פיסת נייר לכיסה. אפילו לכתוב את מספר הטלפון על כף היד.

יש כאלה שחושבים שזה מוגזם. אבל אם הילד שלך אבוד ולא יכול להגיד את מספר הטלפון שלה, לא היית מעדיף לדעת כי פרטי הקשר שלך הוא בכל מקום זה יכול להיות על שלה אז היא יכולה להיות מוחזר אליך מיד?

לגרום לילדים להתבלט

התלבש את הילדים שלך בבגדים בצבע בהיר עבור הטיול. חולצה חומה לא תגרום לילד שלך להתבלט על שדה במדבר טיול.

הימנע את הבגדים כהים וצבעים שיתמזגו, בהתאם למקום שבו נמצא הטיול. עבור חולצות כי הם צהוב, ורוד, אקווה צבעים בהירים אחרים.

אתה רוצה את הילדים שלך להיות קל לזהות בכל סוג של סביבה, בין אם הם בתוך מוזיאון לילדים או בחוץ בפארק.

שלח הוראות מיוחדות

אם לילד שלך יש נסיבות מיוחדות שהמורה צריך להיות מודע להן, ודאי כבר התראת בית הספר.

עם זאת, אתה רוצה להזכיר למורה של הילד שלך להודיע ​​לכל מי אחר שאולי הולך על הטיול הזה שדה כי הילד שלך יש תנאים מיוחדים כי צריך להיות אחריו כדי לשמור על בטיחות הילד שלך.

בין אם זה אלרגיות למזון או תרופות בעת הצורך בטיול, לשלוח רשימה של הוראות מיוחדות עם הילדים שלך כדי לשמור עליהם בטוחים. מעקב עם המורה כדי לוודא שהיא קיבלה את ההוראות שלך, כי הם יילקחו עם הילד שלך על הטיול. ביום של טיול שדה, אל תשכח לשים אלרגן או צמידים רפואיים אחרים מזהים על הילד שלך.

המטרה היא לא להרחיק את הילד שלך מחבריו, אבל, כפי שאתה יודע, אחד misetep ואת הילד שלך עלול להיות חולה קשות. בעוד המורה יכול להבין את הצרכים של הילד שלך, המטרה שלך היא להפוך את כל מבוגר אחראי לילד שלך מודע לכך שהם צריכים לשים לב לפרטים כדי לשמור על בטיחות הילד שלך.

No Replies to "5 טיפים כדי לשמור על הילדים שלך בטוח על שדה הספר טיולים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.