5 דברים אבא צריך לספר את הבת שלו על דייטינג | insightyv.com

5 דברים אבא צריך לספר את הבת שלו על דייטינג

5 דברים אבא צריך לספר את הבת שלו על דייטינג

בניגוד לחבר שלי, אבא של בנות בגיל העשרה צריך לחשוב על היכרויות של הבת שלהם מראש. הידיד הזה לא חשב על מתן עצות היכרויות לבתו עד שיהיה מאוחר מדי. כשהבחור הופיע בבית לפגישה הראשונה, אבא הלך להביא את הבת שלו, רק כדי למצוא אותה בארון השינה שלה בדמעות, עם חרדות לגבי התאריך, הבחור וכיצד לנהל את רגשותיה הסותרים.

זה היה אחד מאותם רגעים של אב ובת, שאבא הזה לעולם לא ישכח.

זה העולם שבו בני הנוער שלנו גדלים, היכרויות טומן בחובו אתגרים אך מלא הזדמנויות בשביל הכיף להכיר חברים טוב יותר. חשוב לנו לעזור לבנות שלנו להבין את המושגים החשובים מאחורי בעל ניסיון היכרויות טוב, כך שהם לא לפספס את הכיף ואת ההיבטים החברתיים של היכרויות.

אז, לאחר שגידלתי בנות בגיל העשרה, ולאחר שדיברתי עם הרבה אבות שיש להן בנות בגיל העשרה, צירפתי כמה עצות היכרויות חשובות שאבות יכולים לחלוק עם בנותיהן. אלה חמש רעיונות לחלוק עם הבנות שלנו הם חובה להם להבין ולהבין כפי שהם מתחילים חוויות היכרויות שלהם.

 1. להיות בטוח מי אתה.  החל את שנות היכרויות עם דימוי עצמי טוב רמה של ביטחון אישי עושה את כל ההבדל בעולם. עזרה הבת שלך להבין מי היא ומה היא מייצגת בהחלט מתחיל הרבה לפני שנות העשרה, אבל המסר צריך להתמקד נוסף בתקופה זו כאשר חוסר ביטחון יכול לזחול פנימה להזכיר לה כי היא תמיד מספיק, וכי אין לה לעשות כל דבר שיתאים לו.
 1. הגדר את הגבולות שלך.  החלטה מראש את הגבולות היא תקים ב היכרויות חשוב. כאבא, אתה יכול וצריך לעזור לה לחשוב על בעיות הגבול. לדוגמה, איך היא תפעל כאשר גבר צעיר מרים את קולו או אחרת משפיל אותה בנוכחותו? איך היא מגיבה כאשר מישהו מנסה להגיע פיזית או לעשות גישות מיניות? מה היא תגיד כאשר הבחור נוהג ולא נראה לכבד אותה? החבר ‘ה כי הם שווים היכרויות יכבדו ילדה שקובעת גבולות מתאימים. ודא כי היא יודעת מה היא תאפשר ומה היא לא, וכי היא יודעת שאתה רק טקסט או שיחת טלפון סלולרי כאשר היא על תאריך.
 1. החבר ‘ה הם לא לתוך דרמה.  למרות העובדה כי נערות נראה כי כל “מסרים מוסתרים” וקריאת דברים לתוך כל ניואנס של מערכת יחסים עם חבריהם, החבר ‘ה הם לא כל כך מתוחכם. אם יש לה תיקון גס ביחסים היכרויות שלה עם בחור או חוויות כמה קנאה בגיל העשרה, לדבר על זה ולאחר מכן להתגבר על זה. הבאתו שוב ושוב רק מגבירה את הקשר. וגם הבחור כנראה אפילו לא זוכר את הנושא כמה ימים לאחר מכן. לעזור לה לראות את זה רק בגלל בחורים בגיל העשרה נראה צפוף, הם באמת לא אנשים רעים – הם רק בחורים בגיל העשרה. והם גם לא זה לתוך הדברים שמתרחשים עם החברים שלה, אז לשמור את השיחות האלה לבנות.
 2. ההלבשה הצנועה מעצימה אותך.  עזרו לה להבין שמה שהיא לובשת לא רק משקף עליה, אלא גם הזדמנות להעצמה עצמית. להיות נוח וצנוע יאפשר לה להתמקד בדברים החשובים באמת ולתת ליופי שלה לזרוח מבפנים החוצה. למרות ההלבשה אופנתי יכול להיות כיף, זה לא צריך להיות הסיבה העיקרית בחור אוהב אותה. אז לשמור את חלקי הגוף חשוב מכוסה, ולעשות את זה בצורה אופנתית, והיא תקבע את הבמה המתאימה עבור הזכות סוג של יחסי היכרויות.
 1. זה בסדר אם אתה רוצה תאריך אישור אם לא.  לא כל נערה מוכנה עד כה בגיל מסוים. בעוד רוב המומחים מציעים כי יוצר בעיות אמיתיות עבור החבר ‘ה והבנות, גם ב 16 כמה בנות מעדיף להיות עם חברות שלה בקבוצות מאשר עם בחורים על תאריכים. עידוד הבת שלך יש חוויות חברתיות בקבוצות יכול להיות מבשר טוב היכרויות, ואבות יכול לעודד אלה “hangouts” הקבוצה על ידי הפיכתם לבתיהם העשרה ידידותי. הבת שלך לא צריכה להרגיש בלחץ על ידי הוריה, ידידיה או אחרים עד כה לפני שהיא חושבת שהיא מוכנה. אתה יכול לעזור לה את הביטחון לומר “לא” כאשר היא רוצה לומר “כן” כשהיא מוכנה.

הקשר בין אבות ובנות הוא אחד מיוחד והיא תראה לך את העצה היכרויות החשוב ביותר שהיא תקבל.

ודא שאתה לתקשר את מה שחשוב לך ולעזור לה להרגיש בטוחים ונוחים כפי שהיא נכנסת לעולם היכרויות, ואתה יכול לעזור לה יש ניסיון טוב וליהנות שלה העשרה היכרויות שנים.

No Replies to "5 דברים אבא צריך לספר את הבת שלו על דייטינג"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  26 + = 29