5 דברים סוכנות דוגמנות לגיטימי לעולם לא תשאל אותך

5 דברים סוכנות דוגמנות לגיטימי לעולם לא תשאל אותך

אז אתה תופס את העין של סוכן דוגמנות והם רוצים לחתום לך לסוכנות שלהם, מה עכשיו? סיפורים רבים של סוכנים חסרי מצפון מנצלים נערות צעירות נלהבות עם חלום, אז איך אתה יכול לדעת אם זה סוכן מעוניין הוא הדבר האמיתי או אמן הונאה? יש כמה הסימנים לספר כי סוכן או סוכנות דוגמנות לא מעל הלוח. כאשר לסוכנות יש עניין אמיתי בך כמודל יש דברים מסוימים שהם לעולם לא יבקשו ממך, וכמה דברים מוזרים לכאורה שהם עלולים.

מה הם הדברים האלה? בואו נסתכל.

סוכן לגיטימי לעולם לא אבקש ממך כסף

הם לעולם לא מציע לך שאתה צריך להוציא כסף כדי להרוויח כסף. אם סוכן רואה פוטנציאל אמיתי בך שבו הם יעשו את כספם, על ידי לקיחת חתך סביר של העבודה שהם מקבלים בשבילך (בדרך כלל לא יותר מ 15%). סוכנויות דוגמנות לגיטימיות אין דמי טיפול, דמי חתימה, עמלות סוכנות (מחוץ לקיצוץ שלהם עבודה כאמור לעיל) או כל סוג אחר של מראש מראש, אתה יכול להיות חתום האגרה.

סוכנות לגיטימית ישלם עבור הבדיקה שלך יריות

הם ישקיעו בך ויעשו את כספם בחזרה כאשר הם יעבדו אותך. הם יסדירו את הבדיקה שלך יריות רק מצפה לך להופיע על לירות בזמן ועם גישה חיובית. רוב הסוכנויות יש הסכמים עם צלמים ואמני איפור שהם משלמים כדי לקחת את יריות הבדיקה שלהם ואפילו לבנות תיק עבודה עבור מודל up- ו הקרובים.

מודלים צריך תיקי השקעות, אבל כאשר סוכנות הוא באמת מעוניין בחורה וחושב שהיא יכולה לעשות את זה כמודל הם לא יבקשו כסף כדי לעזור לבנות את זה.

לעולם לא לשלם עבור כרטיס

כרטיס Comp הוא מודלים מקבילים לכרטיס ביקור. זה בדרך כלל בגודל של תמונה 4x6, יש בין שלוש לחמישה יריות של מודל עם מראה שונה וכולל ביו קצר עם מידע בסיסי כמו צבע עיניים, צבע שיער, גובה, משקל, גיל, גודל הנעל.

כמה מודלים שאפתניים משלמים עבור אלה עצמם אבל אלה הן בנות אשר מחפשים להיות חתום, לא מודלים עם הצעה על השולחן. סוכנות שרוצה לפתח ולייצג אתה לעולם לא יבקש ממך לשלם עבור כרטיס comp שלך או עבור התמונות הדרושות כדי להפוך אחד. כמו כן, לאורך שורות אלה, סוכנות דוגמנות לגיטימית לא יבקש ממך לשלם כדי להגדיר פרופיל אינטרנט או כלי קידום מכירות מקוון אחרים.

אל תשכח כי אתה השקעה עבור הסוכנות

זה לא יכול להיות הדגיש מספיק: סוכנות כי הוא באמת מעוניין לפתח אותך כמודל לא יבקש ממך לפרוש את כל הכסף מראש. הם יהיו מחפשים לעשות כסף ממך בעתיד ויהיה מוכן לבצע השקעה ראשונית בקבלת זה יקרה. דוגמנות היא עסק ועסקים מתכוון לקחת סיכונים, סוכנות לגיטימית שחושב שאתה יכול לעבוד כמודל ייקח סיכון עליך. זה אומר שהם לעולם לא יבקשו ממך לשלם עבור דוגמנות שיעורים מכל סוג שהוא. הם עשויים לבקש ממך לקחת כמה שיעורים, במיוחד המסלול או שיעורים posing, אבל הם לעולם לא יבקשו ממך לשלם אגורה כדי לעשות זאת.

להיות לירי של כל עירום או הצעות תמונה מרעישה

תצלומים כאלה הם בדרך כלל אמנותיים מאוד דורשים מידה מסוימת של ניסיון על החלק של המודל כדי לגרום להם לעבוד.

סוכנויות דוגמנות לגיטימי לא שואל מודל חסרי ניסיון, אשר סביר להניח שיש הרבה מה ללמוד על הזוויות הטובות ביותר שלהם איך להצטלם לקחת תמונות risqué. מה שהם עשויים לשאול היא שתצלמו תמונה בביקיני או אפילו לבנים, אבל היריות האלה יהיו מקטלניות, רכות, חפות מפשע, ולא פרובוקטיביות יתר על המידה. אם סוכן מבקש ממך לצלם תמונות סקסיות מיד, לצאת מהדלת ולא להסתכל אחורה.

איזה סוג של דברים אולי הם יבקשו ממך לעשות?

1. סוכנות דוגמנות יכול להיות סעיף החוזה שלך מחייב אותך להחזיר את כל או חלק ההוצאה הראשונית שלהם מן הכסף שאתה מרוויח.
זה לא נפוץ אבל זה גם לא חסר תקדים. זהו נוהג נפוץ יותר בסוכנויות שוק קטנות יותר מאשר בסוכנויות השוק הגדולות. סוכנויות השוק קטן הם בדרך כלל מקומי ללא זיקה עם סוכנות גדולה העבודה שהם מקבלים עבור סביר להניח להיות מוגבל עיר הולדתך.

מאחר והפוטנציאל לעבודה בעיר אחת הוא קטן, רשויות אלה יבקשו להחזיר חלק מההוצאות הראשונות שלהן או את כולן בחתימה על מודל. סוכנות דוגמנות לגיטימי לעולם לא יבקש ממך לשלם עבור עלויות ההפעלה שלך, אבל הם עשויים לנסות להשיג את כספם בחזרה ברגע שהם מתחילים לקבל עבודה בשבילך.

2. עוד דבר מטורף לכאורה סוכנות דוגמנות לגיטימי עשוי לבקש ממך היא כי אתה עושה קצת עבודה בחינם ... בהתחלה.
זה אולי נראה מוזר כי הם מבקשים ממך להתנדב את הזמן ואת הכישרון, אבל יש שיטה לשיגעון. סוכנות דוגמנות לגיטימית עשויה לבקש ממך לעבוד בחינם כדי לבנות את תיק ההשקעות שלך ולצבור חשיפה. זוהי דרך חסכונית עבור סוכנויות דוגמנות לבנות תיק של המודל, כמו גם ליצור קשרים בתוך התעשייה. צלמים חדשים, מעצבים ומעצבים יבקשו לעיתים קרובות סוכנות עבור מודלים מתנדבים להשתמש בעת בניית תיק העבודה שלהם. זהו מצב win-win עבור כל הצדדים; מודלים חדשים לקבל תמונות וניסיון בעוד הצלמים, מעצבים, מעצבים לקבל עבודה חינם. כמו כן, סוכנויות להגיע כדי ליצור מערכת יחסים טובה עם אנשים אשר עשויים יום אחד להיות חזק משפיע על הענף. סוכנות דוגמנות לגיטימית לא תבקש ממך להתנדב במשך זמן רב, רק מספיק כדי לבנות תיק יש קצת ניסיון המסלול תחת החגורה שלך.

3. כאשר סוכנות דוגמנות מעוניינת לפתח אותך כמודל הם לא יבקשו ממך לשלם כדי לבנות את תיק ההשקעות שלך או לקחת שיעורים אבל זה לא אומר שהם ישברו את הבנק כדי להכין אותך לעולם האופנה.
כאשר בניית תיק זה נורמלי סוכנות לשלוח לך על הבדיקה לירות רק לשלם עבור הצלם, זה אומר שאתה תצטרך להביא את הבגדים שלך לעשות את השיער שלך ואת האיפור. מבקש ממך את הסגנון שלך יורה הבדיקה עצמך היא נוהג נפוץ מאוד. רק תזכור כי לפצות על הסרט לפצות על חיי היומיום הם שונים מאוד. איפור צילום צריך להיות נועז וכבד ביד. אל תפחד לשאול את הצלם עבור מצביעים כפי שהם יהיו הבנה של איך האיפור ייראה תחת התאורה הם הגדרת.

כמו כן, לפני הצילומים, לדבר עם הצלם או הסוכן שלך על בגדים ועל אפשרויות צבע כמו איפור בגדים שנראים טוב בחיים האמיתיים לא נראה טוב על הסרט. בשורה התחתונה, אם אתה מתבקש לעשות הסטיילינג שלך זה נורמלי אבל לא לפחד לבקש עזרה מן המומחים.

4. זה לגמרי הגיוני סוכנות דוגמנות רוצה לשנות את המראה שלך כדי לענות על הצרכים שלהם.
ראית את זה על "המודל הבא של אמריקה" וזה לא רק עבור השפעה דרמטית על הטלוויזיה, מהפך. מודלים צריך להיות 'מבט' ואם שלך הוא גנרי למדי או מתאריך סוכן עשוי לבקש ממך לעבור מהפך. מהפך עשוי להיות מתוחכם או דרמטי, זה עשוי להיות ממוקד לכיוון הנחיתה שלך עבודה מסוימת או שזה עשוי להיות רק שינוי. לסוכנות יש מספיק בלונדיניות על הסגל ורוצים להפוך אותך ברונטית או להיפך. הם עשויים להיות מחפש מודלים עצבניים או מודלים אנדרוגניים ורוצים לגרום לך להתאים את התבנית. לא משנה מה סוכנות רוצה לעשות את המראה שלך מבקש ממך לקבל מהפך אינו יוצא דופן. זכור, מה עושה מודל מדהים בתצלומים הם דברים כמו מבנה העצם, סימטריה הפנים, זווית פוזות. מה עושה בחורה יפה בעולם האמיתי לא יכול לתרגם יפה להדפיס או על המסלול. הסוכנים הם מומחים להכרה בכישרונות גלם אבל עשוי לגרום לך להתאים את המראה של הרגע. מודל טוב חייב להיות בעל מראה צדדי וזה אומר שהם עדיין צריכים להיראות טוב גם כאשר המראה שלהם משתנים.

5. באותה דרך כמו מהפך, זה נפוץ גם סוכנות דוגמנות לגיטימי לבקש ממך לאבד או לעלות במשקל או לגוון את הגוף עם פעילות גופנית.
זוהי מציאות רגישה כי מודלים המיינסטרים צריך להיות רזה, אחרי הכל, הדגמים הם קולבי בגדים אנושיים, ולכן העובדה סוכנות דוגמנות עשוי לבקש ממך לרדת במשקל או הטון למעלה הוא כנראה לא מפתיע, אבל מה שנראה מפתיע היא כי סוכנות יכול לבקש ממך לעלות במשקל. מודלים super-waif כפי שהם נקראו עשוי להיות אופנתי, אבל אפילו בעולם האופנה הודה כי הדברים אולי הלכו רחוק מדי. ב -2006, הביורוקרטים של תעשיית האופנה במילאנו, איטליה התייחסו לנושא או למודל הדלוק על ידי קביעת סטנדרט שכל דגמי המסלולים חייבים להיות בעלי אינדקס מסת הגוף (BMI) של לא פחות מ -18, שהוא חצי נקודה מתחת ל -18.5 שנחשב בריא מִינִימוּם. למרות BMI של 18 הוא מעט מתחת הגדרה בריאה תקן זה הוא צעד חשוב בכיוון הנכון עבור תעשיית האופנה. אם אתה רזה מאוד או לא מאוד שרירי סוכנות עשויה לדחוף אותך להגיע בריא לפני החתימה לך.

6. אם אתה מקבל חתם סוכנות דוגמנות אתה צריך לצפות לנסוע, וכמה היעדים עשויים להיות אקזוטיים רחוק, רחוק.
לא רק לנסוע חלק נורמלי להיות מודל זה חיוני. הדגמים המצליחים ביותר לנסוע, זה רק חלק של העבודה ואם אתה לא מוכן לנסוע אז לא תהיה לך הרבה קריירה דוגמנות. זה מקובל בפועל עבור סוכנויות דוגמנות לגיטימי לשלוח דגמים ירוקים בחו"ל, לרוב לאסיה או אירופה, על מנת לבנות תיק ולהשיג ניסיון מעשי. אם סוכנות דוגמנות רוצה לשלוח אותך משם זה סימן טוב לא רע. דברים סוכנות דוגמנות לגיטימי לעולם לא יבקש ממך בעת הנסיעה; להעביר את הדרכון, לצאת ללא הסכמת ההורים, לשלם עבור הנסיעה או להסכים לשלם אותם בחזרה לטיול או הוצאות, או לעשות עבודה מארחת או כל עבודה שאינה הדוברת המסורתית, דפוס או מסלול דוגמנות.

No Replies to "5 דברים סוכנות דוגמנות לגיטימי לעולם לא תשאל אותך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    79 + = 84