12 דברים צעירים מבוגרים מילניום צריך בחייהם

12 דברים צעירים מבוגרים מילניום צריך בחייהם

ככל שאנו גדלים לתוך הבגרות, הרבה דברים שאנחנו עושים באופן קבוע להיות הרגל לאחר שנים של חזרה, ולמידה מיומנויות חדשות, בעוד לפעמים מרתיעה, לעתים קרובות יש צורך להישאר הנוכחי ומודע העולם סביבנו. לדוגמה, כאשר פעם אנו קוראים עיתון יומי, נמסר לדלת שלנו בכל בוקר, רבים פונים עכשיו משאבים מקוונים לקבלת מידע. מה הם מיומנויות כי Millennials ו -20 אנשים צעירים צריכים להיות?

תוכנית של חמש שנים 

לא משנה מה הגיל שלך, זה תמיד רעיון טוב יש מטרות, תוכניות, חלומות ורעיונות לעתיד. אין צורך לחיות ולמות על ידי הדברים האלה, אבל לראות עתיד ולתכנן את זה מועיל להרגיש שליטה על החיים שלך.

דרכון שוטף 

גם אם אין לך תוכניות לבקר במקומות מרוחקים בכל עת בקרוב, בעל דרכון לא רק הוא דבר חכם לעשות למטרות משפטיות, רק בידיעה שיש לך אחד יכול לעודד הרפתקה בחיים שלך. עם דרכון, אתה יכול ללכת לכל מקום.

סיבה שאתה מאמין בה

למצוא משהו להאמין ולתת זמן או כסף מ - אימוץ חיות מחמד להיות אח גדול או אחות גדולה - היא לא רק דבר חיובי לעשות עבור הקהילה, אבל דרך מצוינת לצאת ולראות את העולם מעבר הצר שלך תְחוּם. 

חליפה טובה או שמלה שחורה קטנה

תמיד להיות מוכנים לראיון עבודה ברגע האחרון, תאריך ארוחת ערב או אירוע מיוחד אחר.

לאחר אחד ללכת לתלבושת נחמד תקל לקבל הזמנות כי הם בלתי צפויים או יוצא דופן.

ספר על ארונית הלילה

בין אם מדובר במכשיר אלקטרוני או בגב זקן מעוצב, שיש לך משהו שאתה קורא כרגע - גם אם זה רק פעם אחת - זה רעיון טוב. 

מורה

אמנם לא תמיד קל למצוא, מורה יכול להיות אחד האנשים החשובים ביותר מבוגר צעיר יכול לפגוש במהלך השנים הראשונות של הקריירה שלו או שלה.

לא רק מורה מורה ללמוד, לשאול שאלות ולהיות השראה, אבל מורה יכול לעזור לך לשמור על דין וחשבון על הרגלי עבודה ומחויבות.

ארגז כלים ומיומנויות להשתמש במה שיש בפנים

לאחר ארגז הכלים לא אומר שמירה על היד או מקדחה חשמלית שימושי. פטיש, מסמרים, מברג רב ראש, כמה סרט דביק וקלטת מדידה הם באמת כל מה שמישהו צריך להתחיל. עם זאת, בידיעה כיצד להשתמש בדברים האלה - איך לתלות כראוי תמונה, איך להדק בורג ציר הדלת - יכול לחסוך כסף, זמן ועצבנות.

נסיעה או למות

אם אתה לא יודע מה טרמפ או מת הוא, זה החבר הכי טוב לתואר nth. האדם שתמיד יהיה לך את הגב, תמיד לקחת את השיחה שלך, תמיד להיות בצד שלך. במהלך המשוגע, יחיד, 20 שנה משהו, נסיעה או למות יכול לעשות את כל ההבדל בעולם.

ראש איכותי

עם כל כך הרבה זמן בילה באינטרנט, מאתרי עבודה מדיה חברתית, בעל תמונה גדולה היא לא באמת בחירה יותר - זה הכרח. אם התקציב אינו מאפשר תמונות מקצועיות, לקבל חבר אובייקטיבי לקחת עשרות יריות ולאחר מכן לבחור את הטוב ביותר - אבל עם כל כך הרבה פרילנסרים צעירים, מציאת צלם במחיר סביר לא צריך להיות קשה.

להכין כוס קפה טוב

כן, אתה יכול ללכת Starbuck של או בית קפה יקר אחרים לשלם 4.00 $ עבור המשקה שבחרת caffeinated, אבל זה לא חסכוני יותר - ונוח - אם אתה יודע איך לחלוט כוס - או סיר - עצמך? 

לקשקש ביצים

בקמצוץ, ביצים מקושקשות טוסט הם הארוחה המושלמת. מציאת השיטה האהובה עליך של ביצים מקושקשות עשוי לקחת קצת ניסוי וטעייה, אבל ברגע שאתה מקבל את זה אתה לעולם לא אשכח.

מעלית מעלית אישית

בעל מקצועי מעלית גובה חשוב, אבל בעל אחד יכול להיות בדיוק כפי הצורך. מי אתה, מה אתה עושה, מה שאתה אוהב - אתה לא צריך צריך להתעסק להציג את עצמך. אתה אף פעם לא יכול להשתמש בו, אבל רק לאחר נקודות כדור בראש שלך יכול לעשות כל מצב חברתי הרבה יותר נוח.

 

 

 

 

No Replies to "12 דברים צעירים מבוגרים מילניום צריך בחייהם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    99 − 96 =