12 סימנים כי המחץ שלך עשוי להיות אחד

12 סימנים כי המחץ שלך עשוי להיות אחד

כמו שדים וחד-קרן, החיפוש אחר אהבה אמיתית יכול להיראות כמו פנטזיה שלא תתגשם לעולם, אבל היה סמוך ובטוח שתמצא את "האחת" ביום אחד. למעשה, כאשר אתה ראש לאורך נתיב החיים אתה צפוי למצוא כמה "אלה", כלומר אתה צפוי להתאהב יותר מפעם אחת. איך אתה יכול להבדיל בין אהבה-הימנית עכשיו לבין האהבה הימנית והאמיתית?

התשובה היא שאתה לא יכול באמת לספר עד שיש לך חוויות שונות לעבור.

בכל פעם שאתה מתאהב אולי מרגיש כמו העסקה האמיתית והאחרונה ואת היחסים האלה עשויים סוף טוב או שהם עלולים בסופו של דבר. חשוב לציין כי כל מערכת יחסים תהיה משהו חשוב להציע לך ואף אחד, לא משנה כמה כואב הם עלולים להסתיים, יהיה בזבוז זמן שלך, כי כל מערכת יחסים ילמד אותך לקח חשוב על עצמך, היכולת שלך אהבה, ואת מה שאתה מחפש (ולא מחפש) שותף.

הנה איך אפשר לדעת אם אתה מאוהב

אז, איך אתה יכול לדעת אם אדם אתה עם ראוי "האהבה האמיתית שלך"? איך אתה יכול לדעת מתי מעוך עבר מעבר לתאווה ולתחום האהבה? הנה כמה סימנים בטוח האש כי הרומן שלך של הלב הגיע למעמד אהבה אמיתי:

 1. אתה לא יכול שלא לחייך כאשר אתה רואה אותה / אותו הוא תמיד מחייך בחזרה. אפילו המחשבה על הידיעה שאתה עומד לראות את האדם הזה מביאה חיוך על הפנים שלך.
 1. אתה מרגיש נוח, בטוח, ואתה באמת יכול להיות עצמך במערכת היחסים. אתה באמת סומך על השותף שלך לא לפגוע בך; כלומר, אין צורך בקנאה או בחשדנות.
 2. היו זמנים טובים וזמנים קשים, ובאמצעותם, או למרות הכול, נשארתם יחד. אתה יכול לתקשר אחד עם השני באופן שעושה דברים לעבוד קל.
 1. אין דרמות עיקריות במערכת היחסים; כלומר, אתה לא בודק אהבת אהבת אחת, מעסיק רכילות יחסים או מרגיש צורך לשחק משחקים. אתה גם לא משחק כל משחקים מעצבנים כמו בדיקת הטלפון של השני, כאשר השני הוא לא צופה או חטט סביב על חשבונות מדיה חברתית שלהם. אין צורך בדרמה הזאת, כי שניכם יודעים שיש לכם זה את הגב.
 2. כל אחד עושה דברים מהורהרים עבור השני "רק בגלל" ועושה אותם עושה שני אנשים להרגיש טוב. לדוגמה, אתה יכול לאסוף אותה כמה סופגניות בדרך לבית הספר ביום כי אתה יודע שיש לה מבחן גדול. או, אתה יכול לגהץ את החולצה שלו כדי לעזור לו להתכונן לראיון עבודה כי יש לו בקניון. לפעמים הדברים הקטנים הם החשובים ביותר, והפעולות מדברות בקול רם הרבה יותר ממילים כאשר אתה מנסה להראות למישהו שאכפת לך.
 3. הלחצים בחוץ הם מעטים ומרוחקים; יש לא רק בעיות קלות עם עמיתים, חברים, משפחה, ומורים. אתה שומר על אנשים מחוץ למערכת היחסים שלך כדי לשמור את זה בריא.
 4. אין אלימות במערכת היחסים בכלל - אף אחד! זה כולל אלימות רגשית ופיזית. אם יש אלימות במערכת יחסים - זו לא אהבה אמיתית. אהבה אמיתית לא כואבת.
 1. אתם משפרים זה את זה, אף אחד מכם לא לוחץ על האחר לעשות דברים שעלולים לגרום נזק או שהאחר מתנגד לכך.
 2. הדברים שגורמים לך להיות שונה לא לדחוף אותך בנפרד; כלומר דתות שונות, רקע תרבותי או אמונות אישיות. אתה מקבל אחד את השני על מי שאתה - הבדלים וכל.
 3. אין קורבן, רק פשרה.
 4. סקס או שום סקס: זה לא משנה, כך או כך, זה לא בעיה ואף אחד לא נלחץ לעשות משהו שהם לא היו מוכנים לעשות.
 5. אתה יודע שכל מה שאתה מרגיש מוחזר על ידי השותף שלך.

זכור, הרעיון של אהבה אמיתית אחת הוא רומנטי אבל לא מציאותי. פתחו את לבכם ברעיון לאהוב יותר מאדם אחד בחייכם, חשבו על מערכות יחסים אלה כעל מבחני מבחן עבור האהבה האמיתית הסופית, האדם שאתם בסופו של דבר מבלים את חייכם וחיים בו ברגע.

אם אתה מקבל חזון המנהרה ולהיות אובססיבי למצוא את מיסטית וקסומה "אחד" s / הוא עשוי פשוט להעביר אותך על ידי.

מאמר מעודכן על ידי קישה הווארד, מומחה לענייני נוער.

No Replies to "12 סימנים כי המחץ שלך עשוי להיות אחד"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  30 − 28 =