למעלה 10 דרכים לקבל את עצמך fired מ עבודה

אז, קיבלת את עצמך עבודה. מזל טוב! לחגוג את התעסוקה שלך עם זאת אתה רוצה, אבל לא להופיע לעבודה ולהתחיל לעשות את כל הדברים 10 להלן. אם אתה עושה, אתה עלול למצוא את עצמך מובטל לפני שתוכל במזומן המשכורת הראשונה שלך.

צָעִיר businesswoman eating lunch at desk

סירי סטפורד / חזון דיגיטלי / Getty Images

אם אתה ברמה של עבודה ברמה, יש סיכוי טוב שאתה הרבה יותר חכם מאשר דברים הבוס שלך גורם לך לעשות, וכי אתה בדרך כלל להתלבש הרבה יותר טוב מדים העבודה שלך dorky. למי איכפת?

אתה כאן כדי להרוויח כסף וניסיון, לא להשתמש במוח שלך או להיראות טוב. לשחק יחד, כי כמו צולע כמו שאתה עלול להרגיש בעבודה לפעמים, זה לא יכול להיות lamer מאשר מפוטר.

02
מתוך 10

תן Freebies לחברים שלך

החברים שלך עשויים לנסות ליהנות מהעבודה החדשה שלך על ידי המבקש מזון חינם ומוצרים מוזלים. ולמה לא? אם אתה נתפס, הֵם לא יהיו אלה שיסתבכו בצרות. כאשר הם מתחננים לך בחינם, פשוט להגיד לא.

תאשים את זה על הבוס אולטרה קפדנית שלך (גם אם הבוס שלך הוא הבחור הכי מגניב בעולם). אם אתה באמת רוצה לעשות משהו נחמד עבור החברים שלך, לקחת אותם לקפה עם אחד המשכורות שלך.

03
מתוך 10

הצג עד מאוחר, אפילו פעם אחת

העבודה היא לא כמו בית הספר, שבו להיות מחכה מקבל לך אזהרה או קצת זמן המעצר. אם אתה בסוף לעבודה, הבוס שלך יכול לירות לך על המקום - במיוחד אם אתה חדש לתפקיד ולא היתה לי הזדמנות להוכיח את הערך שלך עדיין.

אם אתה באופן טבעי אדם מאוחר, ללמוד כיצד לנטרל אותו על ידי הגדרת השעון המעורר שלך מוקדם מוקדם נותן את עצמך יותר מדי זמן הנסיעה לעבודה.

04
מתוך 10

להתלונן על העבודה שלך באינטרנט

אל תניח שהבוס שלך (או עמית לעבודה שיצא אליך) לעולם לא יבדוק את חשבון הפייסבוק שלך, Instagram או Twitter שלך.

אנשים פוטרו על כך שתפקידם היה משעמם ובדיחות על החברה שלהם, ומישהו אפילו נדחה לעבודה בגלל שהוא התלונן על החברה בטוויטר לפני שהוא נשכר.

למה לתת הבוס שלך סיבה קלה לפטר אותך? אם אתה באמת מרגיש את הצורך להתלונן, לעשות את זה באופן פרטי.

05
מתוך 10

להיות החוליה החלשה

תסתכל מסביב למקום העבודה שלך. ללא שם: האם אתה letherest, slacker slater? אם אתה, אתה יכול להתערב הבוס שלך יש לשים לב.

להגביר את המשחק שלך על ידי הצגת עד משמרות שלך קצת מוקדם, מחייך קצת יותר סביב הלקוחות ואף פעם לא אי פעם לתת הבוס שלך לתפוס אותך מסתובב כלום.

06
מתוך 10

דבר אל הבוס שלך

נוער having argument with boss

אנטוניון גויאם / גטי

אם הבוס שלך אומר משהו פצע הגאווה שלך, זה יכול להיות אחד הרגשות הגרועים ביותר בעולם. אבל רוב משרות ברמת הכניסה לא בדיוק לעודד מחשבה עצמאית, אז אם אתה רוצה לשמור על זה משכורת, לשמור על הפה שלך סגור ולשמור על אוורור שלך כאשר אתה מגיע הביתה.

גם אם אתה לא מתכוון להישאר בעבודה שלך במשך זמן רב, לשמור על הבוס שלך על הצד הטוב שלך, כך שתוכל להשתמש בה כהפניה על יישום העבודה הבא שלך. כן, זה עלול לקחת קצת משחק, אבל זה כל חלק לעבוד למחייתו.

07
מתוך 10

דלג על עבודה (ותפסו לעשות את זה)

זה צריך להיות לא brainer, אבל אם אתה משחק הויקי מהעבודה יום אחד, לא להיתפס.

הישאר רחוק ממקום העבודה שלך ולהימנע לראות את כל עמיתים לעבודה שלך (גם אלה שאתה מחשיב חברים).

08
מתוך 10

קבל לתוך זה עם עמית לעבודה

אתה אולי לא אוהב את כל עמיתים לעבודה שלך, אבל אם אתה רוצה לשמור על העבודה שלך, אתה חייב לבלוע את הגאווה שלך, לשמור על הראש למטה, ולמנוע כל עימותים שיכולים להפריע לעבודה שלך.

אם אתה לַעֲשׂוֹת להיכנס לתוך ויכוח, לא לרוץ אל הבוס שלך. נסה לפתור את זה בכבוד שלך. הבוס שלך סביר יותר לירות כל מי שגורם צרות מאשר לשחק בייביסיטר לעובדיו.

09
מתוך 10

השתמש במחשב שלך עבור דברים שאינם עובדים

אם העבודה שלך מעניקה לך גישה למחשב, לעולם אל תשתמש בו בשום דבר אחר מלבד עבודה, אלא אם יש לך אישור לכך.

גם אם הבוס שלך לא מסתכל על הכתף שלך, היא אולי התקנת תוכנת מעקב המאפשרת לה לראות בדיוק מה האתרים שאתה מסתכל.

10
מתוך 10

תן לעצמך בונוס

כאשר אתה עובד עבור שכר המינימום, זה מפתה לתת לעצמך כמה perks חינם (הידוע גם בשם גניבה מן המעסיק שלך). אתה עשוי לחשוב כי לאחר משמרת של 10 שעות, יש לך כריך חינם או חולצת טריקו או מה, אבל מנסה לעמוד בפיתוי.

הסכמת לעבוד בעבודה שלך תמורת שכר קבוע. אם אתה לא אוהב את זה, לחפש עבודה בשכר גבוה במקום להוציא את זה על הנוכחי שלך. הגניבה היא בלתי חוקית, לא מוסרית ופשוטה ופשוטה.

עודכן על ידי Keisha הווארד, מומחה העשרה נוער

No Replies to "למעלה 10 דרכים לקבל את עצמך fired מ עבודה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 3 =