10 דברים שאתה יכול לנסות לשפר את המוניטין שלך – insightyv.com

10 דברים שאתה יכול לנסות לשפר את המוניטין שלך

שינוי המוניטין שלך אולי נשמע קל דעת אבל יש אנשים שהיו להם שרשרת של מזל רע צריך עזרה מקבל אנשים אחרים לתת להם הזדמנות שנייה.

אין שום דבר רע עם הרצון לשנות את המוניטין שלך, כל עוד אתה יודע כי אין ערבויות אחד החדש שלך יהיה יותר טוב. אם ברצונך לנסות לשפר את המוניטין שלך, קרא בהמשך כדי לקבל טיפים.

1. הפוך חברים חדשים תוך שמירה על הישנים

כאשר אתה נכנס עם קהל חדש אתה לא צריך לכתוב את החברים הישנים שלך.

לא לשרוף כל גשרים, לא להדליק חברים ישנים כדי להרשים חדשים, ולעולם לא להפוך כלב רכילות מגעיל. לעולם לא לבנות את החיים שלך על ידי הנחת אנשים אחרים. אם אתה להקריב חברים טובים במסע שלך להמציא את עצמך מחדש אתה עלול להיות מפסיד גדול בסופו של דבר.

לא משנה מה השינויים שתבצע לעצמך בשם חיים חברתיים טובים יותר, לעולם אל תניח את החיפוש שלך להפוך אותך למשהו שאתה לא. תמיד נאמן לקול הפנימי שלך ולתחושה של טוב ורע. אם זה לא מרגיש נכון לא לעשות את זה! אין מוניטין בעולם שווה לאבד מה זה עושה אותך ייחודי.

2. הצטרף לצוות

מצא את הספורט שאתה אוהב ולעשות את זה כמה שיותר. הצטרף לצוות בבית הספר או מצא אחד בקהילה שלך. אתה תהיה חלק מקבוצה עם אינטרסים משותפים ואתה תקבל בכושר טוב יותר בזמן עושה את זה.

3. קבל מבט חדש

לשנות את התספורת שלך, צבע שיער, או שניהם. מצא דרך חדשה של ההלבשה, אחד משקף את האדם שאתה רוצה להיות.

זה לא חייב להיות יקר. אתה יכול למצוא בגדים מגניב באמת בחנויות יד שנייה או חנויות המשלוח. לאחר מראה מגניב הוא על סגנון אישי, לא תוויות מעצב. אבל, זכור עדיין להישאר נאמן לך. אל תתחיל להתלבש כמו אנשים אחרים כדי להרשים אותם. המראה החדש שלך עדיין צריך להיות ייצוג לך … רק חדש, dapper, אתה!

4. מחייך

זה נשמע פשוט, אבל יותר מדי אנשים שוכחים לחייך. הפוך מחייך חלק האינטראקציה החברתית הרגילה שלך, אפילו עם אנשים שאתה בקושי מכיר, ואנשים יראו אותך באור חיובי יותר. קשה שלא לחייך בחזרה כשמישהו קורא לך.

5. קבל תחביב

כמו קבוצות ספורט, תחביבים יכולים להיות דרכים נהדרות לפגוש אנשים בעלי דעות דומות. מצא תחביב אתה באמת נהנה להצטרף למועדון או קבוצה לחובבי.

6. לחשוף אמון

גם אם אתה ריבה בפנים לא לתת לזה להראות בחוץ. לשמור על הראש שלך בכל עת ולא לתת לאנשים לראות אותך להזיע. אנשים נמשכים לביטחון. 

7. להיות סוג

טיפול באחרים גורם לאחרים לטפל בך. תחשוב על התנדבות כדי לעזור לצדקה. תוכל לפגוש אנשים חדשים ולעשות קצת טוב באותו זמן.

8. אל תפחד להתאים

התמודדות עם הנורמות החברתיות החיוביות של הקבוצה אתה רוצה להיות חלק הוא דבר טוב. לא כל לחץ חברתי הוא רע. אם זה prosocial ולא עושה נזק זה בטח בטוח ללכת עם הקהל.

9. קבל רציני על הספר

לשנות את הרגלי המחקר שלך שואפים ציונים טובים יותר גם אם אתה כבר מקבל די טוב. על ידי להיות תלמיד טוב יותר תוכל לחזק את הביטחון שלך וזה ישפיע באופן חיובי איך אחרים רואים אותך.

10. אל תנסה להסתיר מי היית

בעלות על כל אמיתות במוניטין הקודם שלך. לעולם אל תנסו להסתיר את האמת. תגיד לאנשים שהשתנית ושהם רוצים הזדמנות להוכיח זאת. ואז להראות לאנשים כי הישן אתה באמת נחלת העבר.

זה לא קל לשנות את המוניטין שלך אבל זה לא בלתי אפשרי גם. זה לוקח קצת עבודה כמות גדולה של אומץ כדי להגיע אל אנשים חדשים ולעשות חברים חדשים אבל זה שווה את המאמץ. לא כולם יאהבו אותך או את פניך לקבוצה שלהם כדי לנסות לא להתייאש. להיות ידידותי ככל שתוכל לכל אחד שאתה פוגש את הגישה החיובית שלך ואת אמון יהיה למשוך אנשים אליך.

מאמר מעודכן על ידי קישה הווארד

No Replies to "10 דברים שאתה יכול לנסות לשפר את המוניטין שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.