הישאר פיכח: 10 סיבות לומר “לא” לשתייה

רק בגלל שיש אלכוהול מסביב, זה לא אומר שאתה צריך לשתות את זה - זה די קל להגיד לא לשתות קצת סודה או משהו. אבל אל תעשה את זה רק כי אמרתי את זה. לעשות את זה כי מקבל שיכור יכול להפוך את הלילה (ואולי הרבה לילות אחרי זה) הרבה יותר גרוע. הנה 10 סיבות מדוע.

שיכור young woman lying on the street

תמונות של קארסה / גטי

הפסקות (או "אמנזיה מדרגתית") שכיחות יותר אצל בני נוער מאשר אצל מבוגרים. בני נוער שמשתימים משקה לעתים קרובות מתעוררים למחרת בבוקר, בלי שום זכר לגושים ענקיים של הלילה הקודם.

02
מתוך 10

שיכור התמונות יכול לעשות נזק גדול

אם אתה שיכור, אתה לא יכול להבין (או אכפת) כי אנשים מצלמים אותך ... אבל התמונות האלה יכול לחזור לרדוף אותך בגדול. שיכורים התמונות עלו בני נוער עבודתם ולשים אותם במרכז החקירות המשטרה. הם משכימים בני נוער מושעה ובעט של קבוצות ספורט חוליות מעודדות. ומכיוון שהמצלמות נמצאות בכל מקום, שתייה במסיבה מבטיחה שמישהו יראה את זה בפייסבוק למחרת.

03
מתוך 10

שיכור

השתכרות לעתים קרובות פירושו להתעורר למחרת בבוקר עם כמה שיחות או טקסטים ביומן הטלפון שלך כי אתה לגמרי מתחרט לשלוח. הם יכולים לנוע ב-קרינג- worthiness מ מתחנן לשעבר שלך לקחת אותך בחזרה, כדי לחשוף את הרגשות שלך למחוץ שלך, להתנצל בפני אמא שלך על היותו כזה אכזבה. מאז שעזב את הטלפון הסלולרי שלך בבית כנראה לא אופציה, ההימור הטוב ביותר שלך כדי להימנע שיכור שיכור הוא לא להשתכר מלכתחילה.

04
מתוך 10

אנשים מפוכחים חושבים שאתה נראה מטומטם

אלכוהול משחק עליך טריק מלוכלך: זה יכול לגרום לך להרגיש בטוח יותר וקריר, כאשר משקיפים בחוץ אתה הופך לאט לאט לבלגן, מעד, אדום פנים. ואם אתה מתעלף משתייה, אתה בעצם השתנה מאדם אינטליגנטי לתוך בד עבור Sharpies וכל דבר אחר ברוטו אנשים רוצים לשים לך. אתה רוצה להיראות כמו עצמך, או שאתה רוצה להיראות כמו אחד האנשים האלה מצטער?

05
מתוך 10

זה לא חוקי

כמובן, אתה לא מבחינה משפטית מותר לשתות - גיל השתייה הוא 21 בארצות הברית ו 18 ברוב המדינות. ורק בגלל הרבה בני נוער לשבור את החוק, זה לא אומר שהשוטרים ילך לך קל. אם אתה מקבל busted עבור שתיית קטינים, אתה עלול לאבד את הרישיון שלך (גם אם אתה לא מתכנן על נהיגה), ייאלצו להופיע בבית המשפט צריך לשלם קנס או גרוע יותר.

06
מתוך 10

שתייה ונהיגה היא אידיוטית

האם אתה יודע שאם אתה נוהג לאחר שתייה רק ​​כמה בירות, אתה 11 פעמים סביר יותר למות בתאונת דרכים? די גורם לך לתהות מדוע אנשים עושים את זה מלכתחילה מאז יש כל כך הרבה דרכים להימנע מכך: קורא מונית, בחירת הנהג המיועד, להישאר במקום עד שאתה פיכח או אפילו טוב יותר, לא לשתות בכלל.

07
מתוך 10

אתה כמעט בהחלט לעשות משהו אתה תצטער

ככל שתשתה יותר, כך שיפוטך יהיה גרוע יותר, וככל שתעשה דברים מטופשים יותר, תשנא את עצמך למחר (או אפילו למשך שארית חייך). זה יכול להיות משהו קטין כמו חיוג שיכור או מריבה עם חבר ... או משהו גדול כמו סקס לא מוגן, קעקוע, אמון החיים שלך נהג שיכור או לאבד את הבתולים שלך זר. כל מי שהיה מטומטם מספיק כדי להתבזבז יש סיפור אימה.

08
מתוך 10

בכל פעם שאתה שותה, המוח שלך מת קצת

שתיית רק פעם בשבוע הוכחה לגרום נזק מוחי לטווח ארוך בני נוער. שתו יותר מדי עכשיו, בזמן שהמוח שלכם עדיין יוצר, וכשאתם מגיעים לגיל המבוגר שלכם, תהיה לכם בעיה גדולה יותר להשלים משימות קשות, לעבד מידע ולקבל החלטות מאשר בני הנוער שסביבכם עכשיו, שאינם משתכרים.

09
מתוך 10

אתה יכול למות (כן, באמת)

לשתות יותר מדי ואתה יכול לתת לעצמך הרעלת אלכוהול חריפה, וזה כמו מנת יתר סמים. אם תתעלף מהרעלת אלכוהול ולא תקבל טיפול רפואי מיד, אתה עלול למות. אנשים שיכורים מתים גם הם מתעלפים, מחטטים ואחר כך נחנקים על הקיא שלהם. (יפה, לא?) אם אתה לוקח לבית החולים מהר מספיק אתה יכול לשרוד, אבל אתה מוכן לשים את החיים שלך בידי חבורה של אנשים שיכור במסיבה בבית?

10
מתוך 10

אתה יכול להשתעשע בלי זה

ברצינות. מה זה כיף במסיבה היא לא את השתייה - זה להסתובב עם החברים שלך, לפגוש אנשים חדשים, מקרי תאונות עם המחץ שלך וכל הדברים האלה. אם אתה נשאר פיכח, אתה תהיה בשליטה מלאה על עצמך ואת מסוגלת לתקשר בלי לעשות טיפש של עצמך או לעשות משהו טיפשי. בנוסף, בבוקר, אתה אולי באמת זוכר את זה.

No Replies to "הישאר פיכח: 10 סיבות לומר "לא" לשתייה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    83 − = 79