10 דברים שאתה צריך לדעת על חלומות רטובים

חלומות רטובים הם משהו שקורה לרוב הבנים שעוברים גיל ההתבגרות. הם אורגזמה ספונטנית שקורה בזמן שאתה ישן, ובדרך כלל בזמן שאתה חולם. אתה עלול להתעורר לגלות שאתה עדיין חווה את הצירים. לחלופין, ייתכן שתגלה כי הפיג'מה שלך, מכנסיים קצרים או הסדינים רטובים או מלוכלך עם זרע.

אתה יכול גם לגלות שתמשיך להיות חלומות רטובים במשך שנים רבות, לתוך הבגרות.

בנות ונשים חוו סיכה דומה, עם או בלי אורגזמה, במהלך השינה. אבל אין להם בלגן של סדינים רטובים אחר כך. ללא ראיות אלה, הם עשויים לא להיות מודע לכך חלום רטוב התרחש. תחת דיווח יכול להיות הסיבה האמיתית לבנות נראה שיש להם פחות.

חשוב שתבינו שמה שקורה הוא נורמלי וסביר להניח שרוב האנשים שאתם מכירים חוו חוויה דומה. זה לא משהו שאתה גורם על ידי משהו שאתה עושה או לא עושה. זה חלק מההתפתחות האנושית הרגילה.

10 דברים שאתה צריך לדעת על חלומות רטובים

 1. חלומות רטובים הם נורמליים. הם האמינו לקרות כאשר הגוף אינו מקבל שחרור מן הורמונלי לבנות של שנות העשרה או במהלך פתאומי "לחשים יבש" של אנשים פעילים מינית.
 2. בנות לעשות חלומות רטובים, אבל הם יותר בקלות מוכר הרבה יותר מלוכלך בחורים.
 3. אוננות יכולה, אבל לא תמיד, לשים קץ לחלומות הרטובים תכופים. זה לא מה שגורם לחלומות הרטובים.
 1. יש מומחים הטוענים כי חלומות רטובים הן אחת הדרכים התת מודע רבות כי הגוף מטפל הלחץ. נראה שהם מתרחשים בתדירות גבוהה יותר בקרב בני נוער ומבוגרים צעירים, משום שקבוצת גיל זו נחשבת ללחץ קיצוני.
 2. חלומות רטובים אינם סמים- Induced, בין אם על ידי תרופות ללא מרשם, תרופות מרשם, או סמים בלתי חוקיים.
 1. חלומות רטובים אינם מעידים על חריגה מינית או על כך שאתם סוטים מבחינה מינית. מצד שני, אם אין לך חלומות רטובים, זה לא אומר שיש לך גם חריגה מינית.
 2. חלומות רטובים אין שום קשר עם להיות הומו או ישר. סוג החלומות הרטובים שאין לך מייצג את המיניות שלך.
 3. חלומות רטובים על נושאים כמו טאבו; גילוי עריות, בעלי חיים, אונס, יחסי מין עם מבוגרים או מבוגרים, מין ציבורי, מין קבוצתי והומוסקסואליות. לחלומות האלה אין שום קשר עם ההעדפות המיניות שלך שיש לך כאשר אתה ער. זה לא אומר שאתה רוצה בסתר לעשות את הדברים האלה.
 4. אין שום סיבה להרגיש אי פעם על חלום רטוב, הם תת הכרתיים ולא ניתן לשלוט בקלות או מניפולציה.
 5. אתה לא צריך להיות מבויש שיש חלום רטוב. אם ההורים שלך מודאגים חלומות רטובים, ייתכן שיהיה עליך לעזור להפיג את המיתוסים הם עדיין עשויים להאמין. הראה להם מידע זה והציע להם לדון בו עם רופא הילדים או עם הרופא הראשי.

No Replies to "10 דברים שאתה צריך לדעת על חלומות רטובים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 5 = 4