העור של Undertone הוא המפתח לבחירת איפור נכון | insightyv.com

העור של Undertone הוא המפתח לבחירת איפור נכון

העור של Undertone הוא המפתח לבחירת איפור נכון

האם תהית אי פעם מדוע גוון קרן אחד נראה מושלם עליך, אבל עוד אחד שנראה כי אותו צל לא עובד די טוב?

הראשון הוא כנראה מתאימים באופן מושלם על פני השטח שלך ואת הטון צליל בצל, בעוד בצל השני יכול להיות נימה טועה, אשר יכול להפוך את הפנים שלך נראה משעמם, בוצי, או אפר, גם אם זה הטון משטח הנכון. ידיעת העור שלך יכול לעזור לך לבחור את האיפור הנכון.

פני השטח לעומת undertone: מה ההבדל?

צבע פני העור שלך הוא הצבע שאתה יכול לראות על פני העור שלך, מתואר לעתים קרובות כמו אור, בינוני, שזוף, עמוק, וכן הלאה.

עורו של העור שלך הוא צבע מתחת לפני השטח. אתה יכול לקבל את אותו צבע העור כמו מישהו אחר, אבל נימה שונה. ואתה צריך כל מיני צבעים שונים של קרם לחות, קרן, סומק, קונסילר, צללית, ושפתון.

קטגוריות

ישנם שלושה סוגים של undertones, ואלה הם המפתח איך אתה נראה בצבעים מסוימים ואיזה צבעים של איפור הם הכי מחמיא לך. שלושת החניכיים האלה מתרחשים מתחת לכל גווני העור.

 • מגניב (ורודים, אדומים או כחולים)
 • חם (צהוב או זהב undertones)
 • נייטרלי (שילוב של נימות חמות וקרירות)

חלקם כוללים זית כקבוצה נפרדת, רביעית, אבל רוב רואים את זה נייטרלי כי יש תערובת של החניכים חם וקריר.

עובדות ומיתוסים

יש הרבה בלבול וחוסר הבנה סביב נימות. אלה העובדות:

 • עור חיוור הוא אמר לעתים קרובות יש נימות ורוד, אבל זה יכול גם יש embones צהוב, עם העור העדין ביותר נוטה להיות נימות ורוד יותר צהוב עבור גוונים כהים.
 • על פי סלבריטי האיפור בובי בראון, רוב האנשים יש צבוע צהבהב על העור, ואת נימות ורוד נדיר למעשה.
 • אסיה הם תמיד להניח להיות חם, כי רבים מהם יש גוון צהבהב על העור, אבל הם יכולים גם יש קרני מבוססי נימות.
 • עור כהה יש יותר נימות צהובות ואדומות, עם צהוב על קצה בהיר יותר וכחול אדום בקצה האפל.
 • עור כהה מאוד יכול להיות כחול, אדום או זית נימות. יכול להיות גם זית בהיר זית כהה עור גוונים.

זאת, כמובן, הכללה. Undertone נקבע ויכול להיות מושפע ממספר גורמים. “הכרומופורים (או הצבעים בעור) מורכבים מלנין, המוגלובין (מחומצן וחמצן), קרוטן תזונתי וקולגנים”, אומרת אליש פירס, מאופרת הסלבריטאים, מחברת “טיפול בפיגמנטציה מגוונת”, חלק מסדרה האסתטית של מילאדי של ספרי לימוד. “החוזקה שלנו מושפעת מהדיאטה ומהבריאות הכללית”.

צבע העור של העור יכול להשתנות כתוצאה מגורמים כמו חשיפה לשמש, ולכן יש אנשים קלים יותר במהלך חודשי הסתיו והחורף והכהים יותר באביב ובקיץ. החסר נשאר זהה, למרות שזה יכול להיראות כאילו זה השתנה.

“יש איזון מסוים שלכל אחד מאיתנו יש באופן פנימי”, אומר פירס, “אבל כאשר תאי העור חשופים לאור UV, הוורידים והנימים מתפשטים כדי להכיל תאים חיסוניים על בקרת הנזק, ובמקרים אלו, .

כיצד לקבוע את

אין דרך מוחלטת עבור כולם כדי לקבוע את נימה. מה השיטה פועלת תלוי הפרט, אבל הנה כמה בדיקות כדי לעזור לך. 

 • בדיקת ורידים: אולי הדרך הקלה ביותר להבחין בנימת העור, למרות שזה לא תמיד עובד עבור כולם, היא לבדוק את הצבע של הוורידים. אם הוורידים שלך נראים כחולים, יש לך נימה מגניב; אם הם נראים ירוקים יש לך נימה חמה; ואם אתה לא יכול להגיד, אתה ניטרלי.
 • מבחן בד לבן: משוך את השיער שלך בחזרה מהפנים שלך או לכסות אותו עם מגבת לבנה ולשים מגבת או בד לבן סביב הצוואר והכתפיים. הפנים שלך צריך להיות טיהר טרי. הלבן (ודא שהוא לבן שנהב) ישקף את הצבע האמיתי. אם הפנים שלך נראים יותר צהובים, אתה חם. אם העור שלך יש צליל כחול, אתה מגניב. התוצאה תלויה גם תאורה מאז נורות פלורסנט יכול לתת עור גוון ירקרק. בדוק עבור undertones באור טבעי או ליבון.
 • בדיקת בגדים: זה כנראה מבחן אמין יותר מאשר באמצעות מגבות או בד לבן, במיוחד אם יש לך עור כהה יותר. שימו לב כיצד אתם מתבוננים בצבעים מנוגדים – כגון כחול-ירוק (מגניב) או צהוב-ירוק (חמים) וכחול-אדום (מגניב) או כתום-אדום (חם). כל הצבעים שאתה נראה הכי טוב יגיד לך אם החניך שלך הוא חם או מגניב. אם אתה נראה טוב בחלק מהם, אתה כנראה ניטרלי.
 • כסף וזהב הבדיקה: אם אתה נראה טוב כסף, אתה כנראה יש נימה מגניב. אם אתה נראה טוב בזהב, אז אתה חם. אם אתה נראה טוב בשניהם, אתה כנראה ניטרלי.
 • מבחן ראשון: תחשוב על מה שקורה לעור שלך כאשר אתה בחוץ בשמש ללא קרם הגנה. אם אתה שורף ולא להשתזף, אתה מגניב. אם אתה שיזוף ולא לשרוף, אתה חם. אם אתה שורף ואז זה הופך שיזוף או שיזוף אבל לשרוף אם להישאר בחוץ זמן רב מדי, אתה כנראה ניטרלי.
 • מבחן המחמאה: אם אתה עדיין מבולבל, רשום לעצמך כל מחמאה שאתה מקבל על צבע הבגדים, השיער והאיפור. אם אתה ממשיך לקבל מחמאות על מראה מסוים, אתה יודע שאתה על המסלול הנכון.

צבעים מחמיאים /

אם יש לך נימה חמה, בגדים בגווני אדמה כמו צהוב, כתום, צהוב ירוק, חום, שנהב, אדום כתום נראה לך טוב. אם אתה מגניב, אתה נראה מתנפץ בגוונים תכשיט כמו סגול, כחול, ירוק, כחול ירוק, אדום אמיתי, יחד עם ורוד ושחור. אם אתה ניטרלי, אתה כנראה יכול ללבוש את רוב הצבעים ולהרגיש נהדר בהם.

No Replies to "העור של Undertone הוא המפתח לבחירת איפור נכון"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  55 − 54 =