מהו קרן Sheer ומי צריך להשתמש בו?

מהו קרן Sheer ומי צריך להשתמש בו?

כאשר אתה שומע על סוגים שונים של יסודות, "קרן טהור" מוזכר הרבה. אבל מה בדיוק הוא הבסיס? וחשוב יותר, אתה צריך שקית הבסיס הנוכחי שלך עבור זה?

קרן Sheer הוא אחד הנפוצים ביותר, צורות פופולריות של הקרן. הוא גולש על חלקה, נותן העור את המראה של שום בסיס על זה בכלל. כי זה לא יהיה מסכה העור הטבעי שלך, זה הימור נהדר עבור נשים שרוצות כיסוי מספיק כדי ליצור מרקם העור אפילו.

אבל זה לא עבור כולם.

מה הופך Sheer קרן אז Sheer?

יסודות Sheer עשויים בדרך כלל עם סיליקון, ולכן הם להחליק על כך יפה. שלא כמו יסודות כבדים יותר (לחשוב יסודות קרם או יסודות מקל), קרן טהור לא ייתן לך מה שאני מכנה "פנים עוגה" אם אתה חלים גם בנדיבות. למעשה, אתה יכול לבנות מעילים של קרן טהור אם תבחר.

מי צריך לקנות קרן Sheer?

קרן Sheer פועלת בצורה הטובה ביותר על נשים עם עור רגיל ויבש. הם גם עובדים יפה על העור הבוגר, כי המוצר לא להתיישב בקווים עדינים או קמטים.

אז מי זה לא? אם אתה צריך לכסות את אקנה או רוזצאה, אתה יכול לשקול נוסחה כבד. אם יש לך עור שמנוני, סיליקון בסיס טהור עלול לגרום לעור להרגיש שמנוני מדי. נסה במקום זאת בסיס ללא שמן. מותגים רבים של יסודות טהורים מכילים SPF, אשר נותן לך את היתרון הנוסף של הגנה מפני השמש, אבל אני ממליץ להשלים עם מסנן קרינה אלא אם SPF הוא 40 ומעלה.

יסודות שייר מועדפים

הנה כמה יסודות מדהימים.

 1. NARS Sheer קרן זוהר (לקנות אותו אמזון)
 2. לורה Mercier סילק קרם קרן (לקנות אותו אמזון)
 3. להמציא אי פעם HD כיסוי בלתי נראה (לקנות אותו אמזון)
 4. Diorskin עירום איפור עור זוהר (לקנות אותו אמזון)

No Replies to "מהו קרן Sheer ומי צריך להשתמש בו?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 2 = 4

  มูลนิธิ Sheer คืออะไรและใครควรใช้?

  มูลนิธิ Sheer คืออะไรและใครควรใช้?

  เมื่อคุณได้ยินเกี่ยวกับชนิดของมูลนิธิ "รากฐานที่ชัดเจน" ถูกกล่าวถึงเป็นอย่างมาก แต่สิ่งที่แน่นอนคือรากฐานที่แท้จริง? และที่สำคัญคุณควรวางรากฐานปัจจุบันของคุณไว้?

  รองพื้นเป็นหนึ่งในรูปแบบที่นิยมมากที่สุดของมูลนิธิ มันลื่นไหลได้อย่างราบรื่นทำให้ผิวพรรณปรากฏว่าไม่มีรากฐานเลย เพราะมันจะไม่ปกปิดผิวธรรมชาติของคุณมันเป็นทางออกที่ดีสำหรับผู้หญิงที่ต้องการความคุ้มครองเพียงพอที่จะสร้างเนื้อผิวได้.

  แต่ไม่ใช่สำหรับทุกคน.

  สิ่งที่ทำให้ Sheer Foundation So Sheer?

  ฐานรองพื้นมักจะทำด้วยซิลิโคนซึ่งเป็นเหตุผลที่พวกเขาเหินไปอย่างสวยงาม ไม่เหมือนฐานรากที่หนักกว่า (คิดว่ารากฐานของครีมหรือฐานรองพื้น) รากฐานที่ชัดเจนจะไม่ทำให้คุณได้สิ่งที่ฉันเรียกว่า "เค้กหน้า" ถ้าคุณใช้มันอย่างอิสระ ในความเป็นจริงคุณสามารถสร้างชุดของมูลนิธิที่ชัดเจนถ้าคุณเลือก.

  ใครควรซื้อมูลนิธิเชียร์?

  รองพื้นให้ความชุ่มชื่นเหมาะกับผู้หญิงที่มีผิวธรรมดาถึงผิวแห้ง พวกเขายังทำงานได้อย่างสวยงามบนผิวผู้ใหญ่เพราะผลิตภัณฑ์จะไม่ชำระเป็นริ้วหรือริ้วรอย.

  ดังนั้นใครไม่ได้สำหรับ? ถ้าคุณต้องการปกปิดสิวหรือ rosacea คุณอาจพิจารณาสูตรที่หนักกว่านี้ หากคุณมีผิวมันซิลิโคนที่มีความบางเบาอาจทำให้ผิวของคุณดูแห้งเกินไป ลองใช้มูลนิธิปลอดน้ำมันแทน หลายแบรนด์ของมูลนิธิที่แท้จริงมี SPF ซึ่งจะช่วยให้คุณได้รับประโยชน์เพิ่มเติมจากการป้องกันแสงแดด แต่ขอแนะนำให้ใช้ครีมกันแดดยกเว้น SPF 40 หรือมากกว่า.

  มูลนิธิ Sheer ที่ชื่นชอบ

  ต่อไปนี้คือรากฐานอันน่าทึ่งบางอย่าง.

  1. NARS Sheer Glow Foundation (ซื้อจาก Amazon)
  2. มูลนิธิ Laura Mercier Silk Creme (ซื้อจาก Amazon)
  3. แต่งหน้าสำหรับ Ever HD Invisible Cover (ซื้อจาก Amazon)
  4. Diorskin Nude Skin-Glowing Makeup (ซื้อจาก Amazon)