איך למצוא קרן לכסות Rosacea שלי? | insightyv.com

איך למצוא קרן לכסות Rosacea שלי?

איך למצוא קרן לכסות Rosacea שלי?

אנשים רבים סובלים רוזצאה או עור אדמדם לא טבעי. החדשות הטובות הן שאתה יכול לכסות את זה באמצעות מוצרי האיפור הנכון.

במחקרי על רוזצאה (ראה מהו Rosacea?) למדתי שכ -40% מהאנשים סובלים מרוסצ’ה, אז אם אתם סובלים מהלחיים והאף האדומות, אתם נמצאים בחברה טובה.

כיסוי אדמומיות יכול להיראות מסובך, אבל כל מה שאתה באמת צריך הוא צהוב כהים כהים, קרם לחות גוון.

כל דבר עבה יותר ייתן לך “פנים עוגה”, מראה מסכה, על פי איפור הגורו בובי בראון. צהוב ב קרם לחות או קרן יהיה לקזז את האדמומיות. סקיפ במקום להשתמש ברונזר במקום. החום בברונזר גם מקזז את האדמומיות בלחייך.

בובי בראון יש קרם לחות מעולה, אבל האהוב עלי הוא לורה מרסייר הידיים למטה. הייתי ממליץ מאוד להגיע לכיוון דלפק איפור ב ספורה או חנות כלבו ולבקש ממישהו לעזור לך להתאים את היסוד הנכון. קרנות שווה להשקיע כסף על, כי אם אתה חושב על זה, את הכסף שאתה מוציא על בסיס אחד גדול הוא כנראה פחות ממה שאתה בילה על כל אלה טועה. מציאת הבסיס המושלם הוא אחד ההנאות הכי גדול יהיה לך כשמדובר איפור.

הנה כמה טיפים לכיסוי חלק יותר:

 1. שקול את משטר טיפוח העור שלך. רוב הסיכויים הם חלק אדמומיות נגרמת על ידי שימוש במוצרים כי הם קשים מדי עבור העור שלך לגרות אותו. הימנע מוצרי עור המכילים חומצות אלפא הידרוקסיות.
 1. פילינג עור פעם בשבוע. הקרן תיראה flakey, במיוחד על עור יבש, החורף אם אתה לא exfoliate כי זה פשוט יושב על העור המת. אבל בגלל שאתה סובל עור רגיש, להתרחק microbeads בפנים מקרצף במקום להשתמש בשמיכה רכה התינוק כדי exfoliate. אתה יכול גם להשתמש Clarisonic מיה לשני לטהר ו exfoliate את הפנים. רק הקפד להשתמש בראש מברשת רגיש שמגיע עם זה.
 1. תמיד, תמיד, תמיד להחיל קרם לחות עם SPF לפני היסוד. קרם לחות מעלה את העור, מציע הגנה מפני השמש ומאפשר לקרן ללכת על הרבה יותר חלקה. נשים רבות להשתמש primers לפני היסוד, אבל אני מוצא קרם עובד בדיוק באותה מידה. מקל עם moisturizers כי אין ריח. אני אוהב קרם וקרם אוקסרין.
 2. כדי למנוע “עוגה” נראה, להחיל בסיס עם ספוג (תוכל להשתמש פחות ממה שאתה עושה אם השתמשת באצבעות שלך), רק על אותם אזורים הזקוקים לה ביותר. במקרה שלך, אתה צריך כיסוי על הלחיים שלך סביב האף שלך בגלל הפרפר זאבת פריחה גורם. אתה יכול גם להשתמש קצת על הסנטר שלך. בניגוד לאמונה הרווחת, הקרן אינה אמורה לכסות את כל הפנים. הקפד למזג היטב לתוך הלסת שלך.
 3. עור Rosacea הוא רגיש במיוחד לשמש, ולכן אתה צריך תמיד ללבוש קרם הגנה תחת הקרן שלך, או יותר טוב, לשקול קרן עם SPF.

עוד על יסוד:

 • הטוב יסוד primers
 • כיצד לבחור את הבסיס הנכון
 • כיצד להימנע “פנים עוגה”
 • אתה צריך להתיז או לשמור על הקרן?
 • 20 סודות העור מדהים

No Replies to "איך למצוא קרן לכסות Rosacea שלי?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 57 = 61