הדרך הטובה ביותר להסיר איפור עיניים – insightyv.com

הדרך הטובה ביותר להסיר איפור עיניים

רבים מאיתנו יודעים שאנחנו צריכים להסיר איפור עיניים בלילה לפני שאנחנו הולכים לישון. השארת איפור על לילה יכול להוביל גירוי בעיניים ונפיחות, ואולי אפילו זיהומים בעין. אבל זה חשוב במיוחד כי אתה מסיר איפור עיניים כראוי עם השיטה הבטוחה לבריאות העין שלך.

לא לחסום את הדמעות

אתה רוצה לוודא כי תעלות מדמיע, כמו גם את בלוטות meibomian, אינם חסומים.

בלוטות המייבומי כי קו העפעפיים לתרום לייצור שמנים עבור סרט מדמיע. סרט מדמיע מסייע לשמור על דמעות מתאדות מהר מדי, מה שעלול להוביל לתסמונת העין היבשה ובעיות אחרות. דמעות לשמור על העיניים נקי ובריא מכילים אנזימים כי להרוס חיידקים מסוימים שיכולים להזיק לעיניים.

בחר את העכבר איפור Remover

כמה רופאים עיניים להזהיר מפני איפור עמיד למים איפור כי זה כל כך קשה להסיר. אם אתה לובש עדשות מגע, עם זאת, כמה ממליצים להשתמש אייליינר עמיד למים ומסקרה כדי למנוע מוצר נתקל פתיתים לתוך העיניים או כי כתמים ויכולים לפגוע עדשות מגע. אם אתה לובש איפור עמיד למים, השתמש מסיר איפור עמיד למים מיועד למנוע את הצורך לשפשף את אזור העין נמרצות.

לקבלת איפור בהיר יותר, אתה יכול להשתמש מסיר איפור עיניים רגיל או ניקוי פנים עדין. עם זאת, שימוש מסיר איפור טוב מומלץ כי הם מנוסחים לשימוש על האזור העדין של העיניים כדי להמיס איפור כדי למנוע משיכת יתר של העור במהלך הסרת.

אם אתה משתמש בעדשות מגע, ודא שאתה משתמש במוצר שכותרתו “בטוח עבור חובשי עדשות מגע”. כמו כן, להימנע מכל המוצרים עם ניחוח או אלכוהול, אשר יכול גם להיות מעצבן וייבוש העיניים ואת אזור העין.

מסיר איפור טבעי

אם אתה מעדיף לדלג על מסיר איפור עיניים מסחרי, אשר יכול לפעמים להיות יקר, אתה יכול להשתמש בשמן כמו שמן ויטמין E, שמן זית או שמן שקדים, אשר לחות על הריסים ואת המכסים.

בין אם אתה משתמש בחנות קנה איפור מסיר איפור או שמן טבעי, הקפידו לשמור על העיניים עצומות בעדינות לנגב את האיפור.

אתה צריך להשתמש בייבי שמן?

למרות כמה אנשים אוהבים להשתמש בשמן תינוקות או וזלין (ג’לי נפט) כדי להסיר איפור עיניים, אבל זה לא מומלץ. מוצרים אלה, אם לא הוסר כראוי, יעזוב סרט שיכול מלכודת שמן, לכלוך וחיידקים. כמו כן שים לב שאם אתה לא זהיר, השמנים יכולים לחלחל לתוך העיניים ולהוביל גירוי בעין ונפיחות.

לא משנה מה אתה משתמש, ודא כי מסיר מוחזק מעל העיניים למשך כמה שניות כדי לאפשר לה להמיס את האיפור. כמו כן, פעל לפי הטיפים הבאים:

 • אין להשתמש בכדורי כותנה זולים. הסיבים יכולים להיכנס לעיניים. השתמש בלוק כותנה יציב או רקמה או בד רך.
 • אין לגרור את הרקמה או כרית כותנה לאורך העיניים. העור באזור העין הוא דק מאוד משיכה ומשכה של העור יכול להוביל קמטים וקווים דקים.
 • נגב את העפעף בתנועות עדינות כלפי מטה וחוצה את קו הריסים, ואז לטאטא בעדינות כלפי מעלה לאורך החלק העליון של הריסים העליונים.
 • במידת הצורך, לנגב את העפעפיים ואת הריסים בפעם השנייה כדי להבטיח את הסרת כל המוצר.
 • לאחר הסרת איפור העין, השתמש עדין, hypoallergenic, ללא שמן נקי ללא ניחוח.
 • אין להשתמש קרם ניקוי.
 • בעדינות לעסות את cleanser על העפעפיים עם קצות האצבעות. לשטוף.
 • סיים עם קרם עיניים טוב.

No Replies to "הדרך הטובה ביותר להסיר איפור עיניים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.