כיצד לעשות מניקור צרפתי משלך

כיצד לעשות מניקור צרפתי משלך

המניקור הצרפתי הוא מראה אלגנטי שנשאר פופולרי היום. אתה יכול לעשות בעצמך את הציפורניים בבית באמצעות כיצד לבצע זאת.

הסר את הפולני הישן

ראשית, לשטוף ידיים ולהסיר לק מסמר הישן עם מסיר פולנית ללא אצטון אם יש לך גוון בהיר או מסיר אצטון עבור גוונים כהים (אצטון ניתן לייבש את הציפורניים). אנחנו אוהבים Cutex מסמר פולנית מסיר רגיל, אשר יש אצטון.

אנו ממליצים גם מסיר ללא אצטון של Zoya מסיר פולנית. 

השתמש מקל אורנג 'ווד עם קצה מכוסה כותנה טבול מסיר לק לקצוות אם יש צורך. אם הציפורניים מוכתמות מן צבע הציפורן הקודם, אתה יכול לתקן את זה באמצעות אחת השיטות הללו כיצד להיפטר מכתים נייל.

קליפ הציפורניים שלך

צורת הציפורן האופנתית של הרגע היא "סובוול" כלומר לא מרובע ולא סגלגל. ארוך, מסמרים בריבוע זה נראה מזויף יכול להיות דביק ומסמרים מרובע סופר יכול להיראות מתוארך. 

כדי לקבל את סובאל מושלם, קליפ הציפורניים שלך ישר. תפוס קובץ וקובץ בכיוון אחד כך הפינות מעוגלות מעט. 

הכנת הציפורניים שלך

אם אתה מקבל את הציפורניים שלך נעשה באופן מקצועי, תוכל להבחין כמה עבודת הכנה נכנס לפני הצבע ממשיך. אתה לא רוצה לדלג על הצעדים החשובים האלה כאשר הולך המסלול DIY. 

 • החל מסיר cuticle כדי cuticles (אם יש לך את זה). ראה רשימה זו של קרמים לציפורן הטוב ביותר.
 • הכן מסמר להשרות על ידי הנחת כמה טיפות של חוחובה או שמן שקדים (בקמצוץ, כל השמנים יעשה) בקערה של מים חמים. משרים את הידיים במשך כמה דקות בקערה של מים חמים. פאט הידיים יבשות.
 • מסובבים חתיכת כותנה רטובה במים על קצה של מקל אורנג '. השתמש בו בעדינות לדחוף בחזרה את cuticles. לא לחתוך את cuticles, אתה יכול להסתכן nicking את העור (זה קרה לי וזה כואב מאוד).
 • מפזרים את הידיים עם קרצוף הגוף, לשטוף ולהחיל קרם ידיים.
 • לפני ליטוש מסמרים נקיים, להשרות כדור צמר גפן מסיר מסיר לק ציפורניים על פני מסמרים. פעולה זו תסיר את קרם היד ואת כל עודף שמנים או סבון מאשר יכול לגרום קילוף פעם פולנית מוחל.

לצייר את הציפורניים

עכשיו על החלק הכיפי: ציור הציפורניים שלך. עבור מניקור צרפתי, תצטרך 2 גוונים של צבע: אחד עבור מסמר אחד עבור קצה. אתה יכול לקבל כל מיני כיף עם מניקור צרפתי. אתה יכול לבחור גוונים נייטרליים אשר גישה קלאסית יותר או שאתה יכול לבחור צבעים בהירים. אבל לעשות לדלג על טיפים לבנים סופר, אשר מתוארכים ו tacky. 

שמור על 3 דברים לזכור בעת ציפורניים הציור: שכבות דקות הם הטובים ביותר לא לנער את הלק לקרר, במקום לגלגל אותו בין כפות הידיים. זה מערבב את הפולנית מבלי לגרום בועות אוויר. ולבסוף, תהיה לך יד יציבה יותר אם אתה מחזיק את המברשת בין האגודל לאצבע האמצעית תוך הנחת האצבע על החלק העליון של המכסה.

הנה הוראות שלב אחר שלב:

 1. התחל עם שכבה דקה של בסיקוט כמו סין של גלז.
 2. התחל עם אצבע הזרת ולהחיל מעיל בסיס דק על כל 10 אצבעות.
 3. החל שכבה דקה של פולנית העיקרית שלך באמצע ואז אחד בצד שמאל ואחד בצד ימין. לאחר המעיל הראשון מתייבש במשך כמה דקות, חזור.
 1. עכשיו לצייר את קצה הציפורן. במניקור הצרפתי המסורתי, הרצועה הלבנה הזו ישר על המסמר, עם זאת, אם אתה נותן את עקומת פולנית עם הציפורן הטבעי שלך, הציפורניים שלך יופיעו יותר. מנע צ 'יפס על ידי צחצוח הלק על הקצה עוטפת את הלק מתחת לציפורן.
 2. לנקות כל פולנית תועה עם מקל כתום עטוף כותנה ו לחות עם מסיר פולנית.
 3. סיים עם שכבה דקה של מעיל עליון. המעיל העליון הפופולרי ביותר, הידיים למטה, הוא Seche Vite יבש מהיר מהיר מעיל הציפורן.

No Replies to "כיצד לעשות מניקור צרפתי משלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  4 + 5 =