אתה יכול רוק פלטינום שיער? | insightyv.com

אתה יכול רוק פלטינום שיער?

אתה יכול רוק פלטינום שיער?

שיער פלטינה הוא עצום עכשיו, אבל זה מבט נועז המחייב מחויבות. לפני שתנסה להלבין את השיער שלך, מומלץ לוודא שאתה באמת נראה טוב עם שיער פלטינה. הנה כמה הנחיות לעקוב.

ראה את גלריית התמונות שלי: 17 תמונות של Gorgeous Platinum Hair.

נסה לפני שתקנה

כאשר מדובר בשינוי דרסטי צבע השיער שלך, נסה פאה הראשון כדי לראות אם זה עובד עם הטון העור שלך.

אם אתה מנסה את זה על ולהרגיש כאילו אתה צריך להוסיף איפור כדי לגרום לזה לעבוד, רוב הסיכויים שזה שוטף אותך החוצה יהיה יותר מדי עבודה כדי לתחזק.

שקול את העור שלך

נשים עם גווני עור מגניב בדרך כלל נראה טוב יותר בצבעים פלטינה מאשר נשים עם גוון עור חם.

גווני העור מגניב נוטים להיות אדמדם, לא זהוב. אם יש לך עור ורוד או אפרסק עם נימות עור ורודות או כחולות, ואתה נוטה לשרוף לפני שזוף, יש לך צליל עור מגניב. לנשים עם עור חם יש גוונים צהובים או זהוב העור undertones ו נוטים להשתזף בקלות רבה יותר. יש כמה נשים עם גוון עור זית שנראים טוב בכל צבע (חושב לינדה Evangelista או גוון סטפני), אז אם יש לך עור חם, לנסות על פאה ולראות בעצמך אם אתה יכול למשוך אותו.

להביא תמונה לסלון של צבע פלטינה בדיוק שאתה אוהב. צבע שיער פלטינה יכול להיות משהו אחר לסטייליסטית שלך מאשר לך, אז להביא תמונה כדי להראות לו או לה.

שאל את עצמך, האם אתה טאן בקלות?

אם אתה להשתזף בקלות, לחשוב פעמיים. שיזוף כהה ושיער קפוא יכולים להיראות מוגזמים מדי. אם יש לך גוונים חמים העור, להישאר מחוץ לשמש. עור פאלר עובד טוב יותר עם צבע שיער זה.

היית בלונדינית כילד?

ככל שאנו מתבגרים, השיער שלנו נוטה להחשיך, אבל נשים שהיו בלונדיניות כילדים נוטים לעשות בלונדיניות טובות.

תחזוקה

אם יש לך שיער כהה טבעי, יש לזכור כי שיער פלטינה יהיה תחזוקה גבוהה בשבילך. השורשים שלך יגדל בחושך, אשר יכול להיראות דביק ליד השיער הבלונדיני שלך, כדי לוודא שאתה מחויב צבע השיער לפני שאתה עושה את הצעד.

ואת מצב השיער שלך, זה טוב, כן?

שיער שביר, שביר לא יוכל לעמוד בכימיקלים הדרושים כדי להשיג את צבע הפלטינה המושלם. אם השיער שלך כבר התיישר כימית או צבע לאחרונה, להתייעץ עם מעצב אופנה שלך על מצב השיער שלך. אתה יכול לבקש הסטייליסטית שלך כדי להתאים את השיער שלך לפני כל שלב בתהליך כדי להגן על השיער שלך מפני כימיקלים מזיקים.

אנחנו מקווים שאתה אוהב את הסלון שלך כי אתה תהיה שם הרבה

נשים עם שיער כהה אולי צריך לסבול כמה ביקורים בסלון לפני השיער שלהם הופך פלטינה נכון. כי השיער חייב לסבול אקונומיקה וטונר, הולך פלטינה היא תהליך רב שלב זה עשוי לקחת כמה ביקורים בסלון.

קבל השראה עם אלה צבעים פלטינה מדהים

פלטינה יכולה להשתנות מעט מן המראה, כדי לבדוק את הצבע החם ביותר פלטינה צבעים שם בחוץ. בקר זה מדהים פלטינה תמונה שיער גלריה להשראה.

No Replies to "אתה יכול רוק פלטינום שיער?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    91 − = 90