מיתוסים היפה שבורה על ג ‘ל נפט – insightyv.com

מיתוסים היפה שבורה על ג ‘ל נפט

ג ‘ל נפט טיפול בעור ויופי רעיונות השימוש בשפע. זה היה בשימוש כמעט לכל דבר – זה שומר על הלקים של העור במהלך מניקור, מגן על השיער ועל האוזניים מתוך צבע השיער, tames גבות פרוע, משמש בשפתון, מגן על השפתיים ועל הידיים מ chapping, moisturizes cuticles, מרכך את העקבים מחוספס ואת המרפקים. אבל האם זה כל מה שזה מפוצץ להיות? הנה כמה עובדות כדי לנקות את המיתוסים על השימוש ג’לי נפט למטרות יופי.

האם ג ‘ל נפט לסתום נקבוביות?

בעוד זה נעשה שימוש כדי להגן על השפתיים והלחיים מפני צרבת במזג אוויר קר במיוחד או על המדרונות, כמה מרגישים שזה לא רעיון חכם להשתמש בו כמו קרם לחות על כל הפנים, כפי שהוא האמין כי זה יכול לסתום את הנקבוביות , אבל ג ‘ל נפט (הידוע גם בשם petrolatum) הוא מסווג למעשה לא comedogenic. Comedogenic הוא מונח המשמש את ה- FDA לתיאור קוסמטיקה הגורמת comedones, המכונה בדרך כלל blackheads או whiteheads.

לדברי כמה אנשי מקצוע לעור, שמן נפט מינרלי (שמן, ברור ריח שמקורו נפט) יכול לפעמים לגרום לאקנה. בעוד מחקרים הראו כי שמן מינרלי כיתה תעשייתי עשוי להיות comedogenic, בכיתה קוסמטי לא. ג’לי נפט נחשב רע עבור עור נוטה אקנה בגלל השומן שלה, אבל אין כל מחקרים סופיים להוכיח כי זה clogs את הנקבוביות גורם breakouts.

ובכל זאת, אלו עם אקנה נוטה להתלקחות קופצים מומלץ לעתים קרובות כדי למנוע חומרי לחות מבוססי נפט.

אחרים מאמינים כי כמו איטום, ג’לי נפט יכול למנוע את העור מפני שחרור רעלים, זיעה, וחלב. אם זה קורה, העור לא יכול לנשום או לחסל toxins, ובכך חוסמת pores וגורמת breakouts.

בסופו של דבר, זה נראה תלוי הפרט.

טיפול בעור יבש

רופאי עור רבים ממליצים על שימוש של ג’לי נפט לתנאי עור יבש מאוד. ג ‘ל נפט נחשב משחה emolicient ו occlusive כי מרכך ומחליק את העור, עוזר לה להחליף שמנים ומונע אובדן מים העור (TEWL) מן העור, ולכן זה אידיאלי עבור עור יבש. זה מתואר לעתים קרובות כמו “מגן העור” בתעשיית הקוסמטיקה, וכאיטום, זה מלכודות לחות בתוך העור.

בספרה “עור יפה של צבע”, ד”ר ג’אנין דאוני מציעה להשתמש ב- Vaseline Petroleum Jelly על מרפקים יבשים נוספים וברכיים בלילה, כציפוי מגן לחותמת את הלחות של העור שלך.

על פי מידע באתר וזלין, וזלין נפט ג’לי היא תערובת של שמן מינרלי, פרפין ושעווה microcrystalline כי הם מעורבב יחד כדי ליצור מילוי חלקה שיש לה נקודת התכה רק מעל טמפרטורת הגוף. הוא נמס לתוך העור, זורם לרווחים בין התאים לבין הפערים במחסום השומנים של העור.

ברגע שיש את ג ‘ל נפט re-solidifies מתנהג כמו איטום, ויצירת מחסום occlusive לאובדן מים טבעי על העור שלנו. זה גם שומר את ההשפעות של מזג האוויר וחשיפה החוצה מזהמים החוצה.

עור יבש ו chapped מוגן מפני ייבוש ההשפעות של מזג האוויר הקשה. לחות מאופשרת אז כדי לבנות באופן טבעי מתוך העור עצמו.

אקזמה הקלה

Petrolatum ניתן למצוא מוצרים המומלצים על ידי רופאי עור עבור הסובלים מאקזמה. למעשה, כמה אנשים עם אקזמה מצאו כי מוצרים אחרים יכולים לתרום את הכאב של עור יבש יבש, מגרד, וג ‘ל נפט מוחל על תיקונים יבשים בלילה יעיל כדי להפחית את היובש מבלי להוסיף את אי הנוחות. ג’לי נפט הוא גם ללא ריח ניכוי פחות לגרום לגירוי יותר. האגודה הלאומית אקזמה ממליצה להשתמש בו בתור קרם לחות אקזמה.

מאז ג’לי נפט הוא שמנוני, זה לא משמש בדרך כלל כמו קרם לחות, אך הוא משמש לעתים קרובות על כתמים יבש מאוד כאשר לחות קבועים הם לא מספיק.

הנה שני טיפולים פשוטים עבור אזורים נוטים להיות יבש מחוספס.

יבש ברכיים ומרפקים

מאז ג’לי נפט הוא שמנוני מאוד, לאחר החלת וזלין על הברכיים והמרפקים, הנה השיטה של ​​ד”ר דאוני כדי להגן על בגדים ומצעים: לחתוך את בהונות מתוך זוג זוגות של גרביים צינור, ואז למשוך את הגרביים על הברכיים והמרפקים . ד”ר דאוני ממליץ לעשות את זה פעם או פעמיים בשבוע בחודשי החורף, כאשר העור נוטה להיות יבש מאוד מגרד.

ידיים יבשות ורגליים

אסתטיקה מפורסמת סקוט-וינסנט בורבה ממליצה על הטיפול הבא בבית-פרפין. השתמש בובה בגודל ניקל של וזלין ושמן זית (או חמאת שיאה) ולהחיל על הידיים והרגליים. לאחר מכן, לעטוף את העטיפה לכסות את האזורים שטופלו לכסות עם גרבי כותנה נקייה ויבשה לנעול לחות עמוקה.

No Replies to "מיתוסים היפה שבורה על ג 'ל נפט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.