אתה צריך להטות את הבעלים של סלון?

אתה צריך להטות את הבעלים של סלון?

במשך שנים, עצות עמודות ומגזינים מומלץ לקוראים לא טיפ טיפשים שלהם אם הפרט בבעלות הסלון. זה היה נראה כמו נימוס ענק faux pas. אבל בשנים האחרונות, מדיניות זו החלה להחליק. עכשיו, זה נפוץ יותר ויותר טיפ הבעלים של סלון.

המיתוס של בעל סלון עשיר

כאשר אתה משלם מאות דולרים עבור לחתוך וצבע, קל לחשוב כי עצה מיותרת.

אתה יכול להניח כי מעצב שלך הוא לגרוף את הכסף, אז עצה פשוט לא נחוץ. עם זאת, המיתוס של בעל סלון עשיר הוא רק זה - מיתוס. בעוד לחתוך את הצבע ואת יכול להיות יקר, אחזקת עלויות תקורה עבור סלון הם אסטרונומיים; זה נפוץ עבור בעלי סלון להיות אלפי חוב בשל הוצאות עסקיות.

ברוב המקרים, העלות של חתך וצבע הולך לכיוון תשלום עבור אספקה ​​וצוות. עצה היא דרך להראות תודה שלך ולעזור מעצב אופנה שלך לקחת אותו קצת רווח.

האם עצה נחוצה?

עצה לעולם לא נדרש, אבל אתה עלול למצוא את זה צפוי. אם אתה לא עצה, אתה עלול למצוא את עצמך מסוגל לקבל פגישה או לקבל בקלות bumped עבור מישהו אחר. אם אתה עושה עצה, תמצא את הסטייליסט יוצא שלו או שלה הדרך לעשות אותך מאושר.

אם אתה לא בטוח אם tipping הבעלים מקובל, התקשרו הקבלה הקבלה. היא יכולה להגיד לך אם הבעלים מקבל עצות או לא.

כמה יגידו לך בכנות כי טיפים לא יתקבלו, בעוד שאחרים יגידו לך טיפים לא צפויים אבל הם בהחלט מוערך. אם זה האחרון, תוכנית על tipping.

  כמה עצה בסלון

  הנה התפלגות המפנה הצפוי בסלונים. וזכור: אף אחד לא מצפה טיפ אם השירות הצביע על להיות משביע רצון.

  הסטייליסטית:שירות מעולה הוא בדרך כלל 20 אחוז, שירות טוב על 15 אחוזים.

  אדם שמפו:סחיטה מן הטיפשות הראשי של טיפ על 5 $ עבור אדם אשר שוטף את השיער ועוד $ 5- $ 10 עבור מי יבשים אותו. כמה סטייליסטים אומרים לי שהם מפנים את עוזריהם מכספם בסוף היום. אתה יכול לשאול את הסטייליסטית שלך פרוטוקול אם אתה מבולבל.

  טיפולי פנים, מניקור ויישומי איפור: אלה נחשבים שירות נפרד זה פרוטוקול עצה 15-20 אחוזים עבור כל שירות בנפרד.

  בסופו של דבר, אפילו את בעלי הסלון אומר כי סוד לעסק טוב הוא לשמור על הלקוחות שלך מאושרים. ואם זה אומר שהם לא תמיד עצה או שהם לא יכולים להרשות לעצמנו טיפ אבל הם עדיין רוצים לבוא אליך ואפילו להפנות את החברים שלהם אליך, אז זה שווה את הזמן של הסטייליסטית על השיער שלך.

  קריאה חיונית:

  • האם אתה באמת צריך את זה 200 $ תספורת?
  • אתה צריך לתת טיפ חג מעצב שיער?
  • כיצד לשמור על Haircuts, צבע שיער, מוצרי שיער
  • ההבדל בין $ 40, $ 60 ו 160 $ ​​תספורת במנהטן

  No Replies to "אתה צריך להטות את הבעלים של סלון?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   45 − = 41