יוניק: חברת שיווק רב-שכבתית או תוכנית פירמידה?

יוניק: חברת שיווק רב-שכבתית או תוכנית פירמידה?

אם אתה על דף זה, רוב הסיכויים שאתה כבר ראיתי את מדהים לפני afters על נשים אשר ניסו יוניק Moodstruck 3D סיבים מלקות מסקרה. הדברים לקחו מדיה חברתית בסערה.

אני עצמי ראיתי את התוצאות בפייסבוק והיה צריך לקנות את זה בעצמי. האדם שקניתי אותו רק במקרה היה האדם מראה את לפני ואחרי בפייסבוק. זה נכון, קניתי מסקרה מחברה בפייסבוק.

וכן, המסקרה מבוצעת כפי שהובטח. אתה יכול לקרוא את כל זה על הסקירה שלי של יוניק 3D סיבי Lash מסקרה. אהבתי את זה כל כך הרבה שמתי את זה על רשימה של מיטב Mascaras מ זול עד תלול.

אבל העובדה כי קניתי את הדברים ממישהו אחר מאשר איש מכירות בחנות באופן טבעי מוביל אחד לתהות (כמו אחרים יש לי), הוא יוניק רב ברמת שיווק החברה או פירמידה סכמה?

החלטתי לעשות קצת מחקר כדי לגלות.

החברה

אני חייב להודות כשקראתי לראשונה על יוניק בפייסבוק, הייתי ספקן. יוניק נמכר דרך אנשי מכירות עצמאיים כחלק מתוכנית שיווק רב-שכבתית. אתה יודע, כמו מרי קיי וארבון ושקלי.

ואני בדרך כלל למצוא מרובת רמות חברות שיווק מצמרר.

למשפחה שלי יש היסטוריה של מקבל preyed ו לפתות לתוך תוכניות אלה:

 • אבא שלי שותה מיץ Veema שמגיע בדואר כי אחד החברים הוותיקים שלו נשבע על ידי זה. ומכרתי לו את זה למרות העיתונאות שלי כי מראה כי המשקה הזה הוא כל hype והוא יכול באותה מידה רק להוסיף פירות אמיתיים יותר לתוך הדיאטה שלו. אחת התוצאות המובילות של Google עבור Veema? "האם Veema פירמידה Scheme Scheme?"
 • אמא שלי נשכה את הפיתיון Shaklee בשנות ה -70, פיתה אותו על ידי חבר מהכנסייה, והמשפחה שלנו הפך לחלק של הכת הזאת במשך יותר מ -20 שנה.
 • קניתי מטען של מוצרי מרי קיי בתיכון כי מישהו מכר לי אותם. עכשיו אני יודע כי 17 בן לא צריך 6 מוצרי טיפוח העור. כל מה שאני באמת צריך היה cleanser ו sunscreen.
 • ואז היה באותה תקופה התיידדתי עם אישה שגרמה לה למכור את מוצרי ארבון. היא סיפרה לי על עבודתה ובגלל שאני נראה מעוניין באמת (כמו אחד צריך להיות כאשר מקשיב לחבר חדש לדבר על העבודה שלה). למחרת, 400 $ של מוצרים נותרו במשרד שלי במנהטן במרכז העיר. אמרו לי שאני יכול לנסות אותם ולא היה מחויב לקנות אותם. ניסיתי אותם ואני לא קניתי אותם והיא לא דיברה איתי שוב.
 • אותו דבר קרה כעבור כמה שנים. ישבתי ליד אישה ידידותית במיוחד במקום סושי ליד הבית שלי. כשנודע לה שאני עורכת יופי, היא בילתה יותר משעה בניסיון לגרום לי להצטרף לחברה שלה כאל מוכרת. האופן שבו היא עשתה את זה ביסודיות זחילה אותי כי היא מעולם לא הזכירה את המילים, "מרי קיי". היא פשוט המשיכה עוד ועוד כמה כסף אני יכולה לעשות. לבסוף, אמרתי, "אתה מוכר מוצרים של מרי קיי?" מבולבלת, היא אמרה כן ואני אמרתי, לא תודה.
 • בן דוד שלי מכר את מוצרי התכשיטים ליה סופיה במשך כמה שנים והציף בני משפחה וחברים עם הזמנות למסיבות. ואז החברה פשטה את הרגל והסתבכה בתביעה.

אתה לא יכול לקרוא את הקטע הערות של סיפור על יוניק מבלי להיות מוצפת על ידי "מכירות" כמעט מתחנן לך להצטרף לצוות שלהם.

זה כמו פולחן מעודדת של שקרנים במסקרה המשתמשים הרבה סימני קריאה כאשר התנדנדות המוצר שלהם על מדיה חברתית או באמצעות דוא"ל.

אבל בעוד גישת המכירה הישירה מעצבן אותי, יוניק עשוי להיות עמידות מושלמת עבור נשים שאוהבות להצטרף דברים ומכירה דברים.

אז האם זה או לא?

שלא כמו חלק מאותן חברות שיווק אחרות, רב-מפלגתיות, יוניק די שקופה. זה די ברור באתר של איך להצטרף כי המייסדים, אחות אחות צוות דרק Maxfield ומלאני Huscroft רוצה להתאהב עם המוצר (בדרך כלל מסקרה Fibre), ולאחר מכן לקנות את החברה ולמכור אותו לחברים שלך באמצעות רשת חברתית (חושב Instagram ו Facebook). כולם מנצחים!

זה עבד עלי. בנוסף, החבר שלי בפייסבוק לא מצמרר בכלל. היא מישהו שאני מכיר שיש לו עבודה ארגונית מדהים ומי פשוט קרה להתאהב במסקרה ורצה לעשות קצת כסף מחוץ לזה על ידי לספר לאחרים על המוצר.

אין לי עניין למכור את החומר הזה, אני פשוט אוהב את המסקרה.

עדכון: חבר הפייסבוק שלי פתאום הפסיק למכור את יוניק בנובמבר 2015. נגעתי בסיס עם אותה מתברר שהיא עדיין מאמינה במוצרים החברה, היא פשוט לא היה איש מכירות טוב כמו ההופעה מחייב להצליח והיא יש עבודה במשרה מלאה שדרשה את מלוא תשומת הלב. היא מדווחת שהיא מכירה מישהו שעושה הרבה כסף למכור יוניק. באשר לי? אני על המסקרה. אני כבר לא משתמש בזה כי מצאתי שזה נתן ריסים שלי ממש לא טבעי נראה, בערך כמו הרגליים tarantula, ואת האיפור נשפשף על עצם העצם שלי.

No Replies to "יוניק: חברת שיווק רב-שכבתית או תוכנית פירמידה?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 4 = 1