כיצד להשתמש בבטחה סבון שחור אפריקאי | insightyv.com

כיצד להשתמש בבטחה סבון שחור אפריקאי

כיצד להשתמש בבטחה סבון שחור אפריקאי

סבון שחור אפריקאי נחשב בטוח ומועיל לכל סוגי העור יבש, שמנוני, רגיל, שילוב, ואפילו רגיש במקרים מסוימים. על פי רוב, משתמשים של סבון שחור אפריקאי מצאו את זה כדי להיות מועיל ואפילו ריפוי על העור.

אבל בעוד כמה למצוא את סבון לחות, אחרים עשויים למצוא אותו ייבוש. העור מגיב בדרכים שונות בהתאם הפרט ואת המוצר, במיוחד מאז סבון שחור יכול לנוע בין אצווה לאצווה יכול להיות פרופורציות וסוגים שונים של החומרים.

ישנם מתכונים רבים מרכיבים המשמשים להכנת סבון שחור, אשר מתחיל עם אשלג מ עורות צמח ועלים, תרמילי קקאו כי הוא מעורבב עם שמן הקרם כף. אצוות משתנות אפילו מאותו מותג, אז זה אפשרי כי אצווה אחת יכול להיות בסדר בשבילך בעוד השני יש יותר של מרכיב מסוים שיכול לגרום לתגובה עור.

עם השימוש הראשון, גם אלה עם עור שמנוני עשוי להבחין כי העור מרגיש יבש ומתוח. זה עשוי להימשך שבוע. הוא האמין זה נגרם על ידי סבון ציור החוצה זיהומים ושמנים עודפים. רמות Ph של העור בסופו של דבר לאזן לאחר כמה ימים, ולכן הוא האמין להיות טוב הן עור יבש ושמנוני.

הסבון יכול גם לגרום לעקצוץ, לפעמים תחושת צריבה שיכולה להוביל לעור אדמדם. זה נראה גם בסופו של דבר לפתור עבור רוב האנשים, אבל לפני השימוש בסבון שחור אפריקאי על הפנים, לעשות מבחן תיקון על חלק אחר של הגוף, כמו החלק הפנימי של המרפק.

עור יבש

עבור חלק מהמשתמשים, סבון שחור גולמי מייבש את העור. סוגים אחרים של סבון שחור הכוללים חמאת שיאה או מרכיב לחות נוסף בנוסחה יהיה כנראה טוב יותר אם יש לך עור יבש. אם זה ייבוש את העור שלך, נסה להשתמש פחות. קצת עובר דרך ארוכה, ושימוש בסבון יותר מדי יהיה בהחלט ייבוש עור כבר צח.

אם יש לך עור רגיש או יבש להתחיל את השימוש בו רק פעם ביום.

הקפד להשתמש קרם לחות או סרום לחות או שמן לאחר מכן, במיוחד אם העור שלך נוטה להיות יבש, ובמהלך החורף כאשר מזג אוויר קר יכול להמשיך לייבש את העור.

עור שמנוני

אם יש לך עור שמנוני ונוגד אקנה, סבון שחור אפריקאי הוא מוצר נס. זה יעיל עבור ניקוי נקבוביות עמוק בגלל תכונות exfoliating הטבעי שלה. עבור כמה סוגי עור שמנוני, נראה לשמור על העור hydrated ללא הגדלת שמן. גם אם יש לך עור שמנוני אתה צריך לחות לאחר שימוש בסבון שחור עם תחליב לא comedogenic או שמן כמו שמן שקדים מתוקים ושמן קוקוס בתולה.

ניקוי עם סבון שחור אפריקאי

אם אתה משתמש בסבון שחור אפריקאי גולמי, קח את הסבון בנפרד ולשים אותו לתוך כדור כדי לוודא שאין שום קצוות משוננים, אשר עלול להזיק לעור שלך, ולשפשף את הסבון בין הידיים שלך לעבוד אותו לתוך קצף. אין להחיל את הסבון ישירות על העור כי עדיין יכול להיות חלקיקים טבעיים זה יכול לקרוע את העור. תמיד להימנע מקבל את הסבון בעיניים שלך.

שטיפה ושטיפה במים קרים יכולים לסייע בהפחתת האפשרות לעקוץ ואדמומיות. אם יש לך עור רגיש או תגובתי מאוד, אין להשאיר את הסבון על העור במשך תקופה ארוכה של זמן.

אתה יכול לחוות עקצוץ או צריבה בתחושה באזורים אקנה, פצעים פתוחים, וחתכים.

אם העור שלך מרגיש חורק לאחר מכן, זה אומר העור יבש מדי. נסה לצמצם את כמות הסבון שבו אתה משתמש. כמות קטנה מאוד (גודל שיש) יכול לנקות את הפנים והצוואר.

הפוך את הגוף שלך לשטוף

אתה יכול לפזר את הסבון במים מטוהרים ולהשתמש בו כמו לשטוף את הגוף. תן לזה להשרות קצת זמן נוזלי. מים מטוהרים אין צורך, אבל זה מומלץ כי אתה יכול לחוות תוצאות שונות ממי ברז מאז כמה מי ברז יש יותר כלור יכול להיות רך או קשה.

טבעי פילינג

סבון שחור אפריקני עמוק מנקה בגלל exfoliating נכסים, אז אתה לא צריך לקרצף קשה. הימנע משפשוף העור בסבון שחור גולמי, במיוחד על עור הפנים עדין.

 קצף את הסבון בידיים שלך הראשון לפני לשים אותו על הפנים שלך. הסבון מכיל גרגרי אפר ופסולת אחרת שעשויים שלא להתמוסס במהירות ויכולים לגרד ולפגוע בעור.

הפוך את הגוף משפשף

מערבבים סבון שחור עם סוכר חום או לבן ולהשתמש בו כמו לשפשף. כאשר עושים סבון שחור נוזלי, אתה יכול גם להשתמש גרגירים כי לשקוע לתחתית הבקבוק כמו exfoliant אבל להסיר כל חלקיקים חדים, כמה לקוחות מצאו, לפי הדיווחים, חתיכות עץ (שבבים) וחלוקי אבן בסבון שחור אפור.

תגובות לסבון שחור אפריקאי

אם אתה פורץ פריחה או מגע דרמטיטיס להפסיק להשתמש להתייעץ עם רופא העור שלך. אם אתה לטקס אלרגי אתה יכול לקבל תסמונת פירות לטקס יכול להיות תגובה אפר צמח בסבון שחור, כמו גם שמן דקלים ושמן קוקוס. אם יש לך אלרגיה שוקולד או רגישים קפאין, גם להיות מודעים לכך יכול להיות ריכוז גבוה של תרמילי קקאו, אשר הופכים את האפר, בשימוש בסבון.

עשה שיימשך

חלקם מתלוננים כי סבון שחור אפריקני לא נמשך זמן רב. אם זה המצב בשבילך, אתה לא לאחסן אותו כראוי. סבון שחור אפריקאי מכיל כמות גבוהה של גליצרין, אשר סופג לחות מהאוויר ומסייע לשמור על לחות על העור, משאיר אותו גמיש ורך. מסיבה זו, סבון יכול להתרכך ולהתחיל להתפורר לאט כאשר נותר חשוף.

מאז סבון שחור סופג מים, לא נותנים לו לשבת שלולית לאחר השימוש. שמור את זה יבש כדי למנוע ממנו להמיס. מניחים את הבר על צלחת סבון עץ עם לוחות כדי לאפשר סבון לנקז.

לפני שאתה זורק את זה סבון …

כאשר הוא חשוף לאוויר, סבון שחור יכול לפתח סרט דק בצבע לבן. זה לא עובש. ייתכן שתרצה לחתוך חלק של הבר או לחתוך לגלגל לתוך כדורים קטנים ומניחים אותם בשקית Ziploc כדי להקל על השימוש היומי ולשמור את הסרט הלבן מתפתח. אם אתה קונה את הסבון על ידי פאונד או בתפזורת, לחתוך חלק של הסבון לאחסן את השאר במקום קריר ויבש. תשאיר אותו עטוף בפלסטיק ואז לשים שקית Ziploc.

No Replies to "כיצד להשתמש בבטחה סבון שחור אפריקאי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 75 = 83