כיצד להתאים צבע הציפורן על העור

כיצד להתאים צבע הציפורן על העור

דברים רבים יכולים להשפיע על הבחירה שלך של צבע הציפורניים, כולל עונות השנה, מגמות, ואת מצב הרוח שלך. יש אומרים גוונים שפתון זה נראה נהדר על השפתיים שלך יהיה גם את הצבע הנכון עבור הציפורניים שלך. שיטה זו, עם זאת, לא עובד עבור צבעים כמו ניאון ירקות, צהובים, בלוז!

לעתים קרובות יותר צבע הציפורן הוא מתאים בגדים. למעשה, הצבעים שאתה לובש נראה טוב יש הרבה מה לעשות עם צבע העור, אז זה הגיוני כי דרך אחרת לומר אילו צבעים הציפורן מתאימים לך היא על ידי לגלות מה צבעים משלימים את העור שלך.

אתה עשוי לגלות כי גוון אחד של כחול נראה נהדר עלייך, ועוד אחד הוא נורא. או שתבחין כי ורוד תוססת נראה נהדר על מישהו שנראה יש את אותו עור כמוך, אבל על אותך, אותו צבע נראה עמום. סוג ורוד אתה יכול ללבוש תלוי את צבע העור. זה יכול גם לקבוע אם יש לקים עצמו בסיס צהוב או כחול.

עור של צבע הוא בדרך כלל lumped לתוך חם או נייטרלי מבוססי קטגוריות, אבל בהתאם לרקע הגזעני, כמה נשים של צבע יש גם embones מגניב.

אז איך אתה יודע מה consones העור שלך יש? לעמוד באור טבעי, או בחוץ או ליד החלון ולהסתכל על הזרוע שלך. עור עם ורוד, כחול או אדום embones נחשב מגניב. עור עם זהב, בז 'או זית נחשב חם. אם אתה עדיין לא יכול להגיד, להסתכל על פרק היד שלך. אם הוורידים שלך נראים כחולים, יש לך נימה מגניב. אם הוורידים שלך נראים ירוקים, יש לך נימה חמה.

אם אתה עדיין לא יכול לקבוע את הנימה שלך, אתה יכול להיות ניטרלי ואתה בר מזל כי אתה יכול ללבוש את רוב הצבעים.

עור בהיר

גוון עור חיוור נחשב סוג עור מגניב. גוונים בהירים עם נימות ורודות או כחולות הם הטובים ביותר. צבעי פסטל נראים נהדר. בחר ורוד או אדום כדי להאיר את העור.

בחר אדום מבוסס אדום. אם אתה חיוור עם טון חם, אתה יכול אפילו לנסות אדומים אלמוגים. אם אתה קל מאוד, אתה רוצה להימנע גוונים כהים מאוד או מכריע כי אלה יגרום לך להיראות חיוור מדי. אם אתה לובש צבע כהה כמו שחור, אתה בטח רוצה לחתוך את הציפורניים שלך אורך קצר יותר.

 • טיפ פולני: בחר פולנית עם בסיס כחול.
 • גוונים מחמיאים: צבעי פסטל בהירים, כחולים וירוקים, אפרסק חיוור, בז '.
 • גוונים להימנע: לקים כהים כמו כחול כהה או שחור (אלא אם כן אתה אוהב את המראה גות או vamp), צהוב, ירוק, זהב וכתום.

אור קומפלקסים

אם אתה אור (המכונה לעתים קרובות הוגן), עם צליל חם, אתה נוטה להיות יותר מגוון של גוונים לבחירה. גוונים מגניבים וחמים יכולים ללבוש אדומים, אך נעימים וקרים נראים טוב יותר באדומים כחולים. חם (זהוב או אפרסקי) גוונים נראים טוב יותר עם לכה אדום עם כתמים צהובים / כתומים.

 • טיפ פולני: בחרו פולנית עם בסיס כחול או בסיס צהוב, על בסיס נימות.
 • גוונים מחמיאים: בז ', לבן וכסף (מניקור צרפתי נראה נהדר), סגול בהיר בינוני, כתומים רכים, ורוד כהה, גוונים אדומים וגרגרי יער.
 • גוונים להימנע: כחול כהה מאוד, שחור, ירוק, כתום כהה, זהב.

טאן עור

עור שזוף נראה טוב יותר בצבעים חמים.

גוונים בהירים יכולים להדגיש עור שזוף, כמו גוונים בהירים של חום, בלוז בהיר, ורוד וסגול. הימנע זהב, אשר רק להתערבב עם צבע העור שלך.

 • טיפ פולני: כחול (ואולי) בסיס צהוב.
 • גוונים מחמיאים: אור בלוז, ורוד וסגול, מנדרינה, חום בהיר, חום נחושת ושוקולד.
 • גוונים להימנע: זהב וזהב של זהב (כי זה יהיה להתמזג עם העור שזוף לאבד את חיוניות).

בינוני / זית

גוונים בינוניים של העור נהנים ממגוון רחב של צבעים. אתה נראה טוב בורגונדי כהה ויינות, צבעים מרהיבים כמו ורוד, כחול, צהוב וכתום. אתה יכול גם לנסות כסף metallics (כמו כחול מתכתי). בינונית כהה יכולה ללבוש שחור, כחול כהה, ורוד כהה, בורדו. לעור הזית יש שילוב של גוון ירקרק וצהוב. זה נראה קצת בז 'עם נימות צהובות.

אפרסק או צבעי זהב להגביר עור זית. כחול אדומים מבוססי כתום אדומים יש להימנע. גוונים כהים זית נראים נהדר גוונים אדמתיים וחום שוקולד עם נימות אדומות. כמה אדומים, אדמדם, למשל, לעבוד טוב, וזהב.

 • גוונים מחמיאים: זית: אפרסק או זהב צבעים. זית-בינונית: חום, חום-אדמדם, זהב.
 • טיפ פולני: בסיס כחול או צהוב.
 • גוונים מחמיאים: כתום תוסס, ורוד וכחול, כחול בהיר, לילך, כסף, צבעים מתכתיים ונוצצים.
 • גוונים להימנע: סגול כהה, אדום או כחול כהה. צבעי הברונזה לא יראו היטב את גוון העור. בינונית-כהה: הימנע מגוונים בהירים יותר, בגווני פסטל, אשר עשויים להיראות שטופים.

כהה

כתמים כהים יכולים ללבוש גוונים עשירים ועמוקים, למעט חום כהה, אשר ייעלם. מה נראה נהדר הם בורדו, סגול תוססת, שזיפים. כתום בוהק וורוד זוחלים את הצבע מתוך גוונים כהים עשירים. למרות גוונים כהים יותר, גוונים כהים מאוד צריך להיזהר עם סגולים עמוק, אפורים, שחור, כי אלה גוונים יכול לגרום לעור להופיע בוצי משעמם.

 • טיפ פולני: נימים צהובים או חומים.
 • גוונים מחמיאים: סגולים עמוקים, כהים, אדומים אדומים, ירוקים כהים, בלוז כהה, שחור, חום-חום וזהב.
 • גוונים להימנע: כתום, צהוב, צבעי ניאון, פסטל, לבן וכסף.

מה על גוונים של ניאון?

צבעים ניאון יכול להיות מזעזע לעתים קרובות, אבל הם לא בלתי אפשרי ללבוש. בעוד ניאון צהוב, כתום, וירוק נראה overpowering על כמה, צבעים אלה עשויים להיראות בסדר לך. קל יותר להתנסות על ידי הולך מודגש ונועז על ציפורני הרגליים.

אם אתה לא בטוח איך צבע מסמר ייראה עליך, הדרך הטובה ביותר להחליט אם אתה אוהב את זה היא לבדוק את זה על הציפורן. אתה לא יכול לשפוט מהצבע בבקבוק כי השגת את הצבע יכול להיות מבוסס על כמה מעילים של לכה מוחלים. אתה יכול גם לאהוב צבע על ציפורניים, אבל להיות לגמרי לא מתרשם כאשר הוא מוחל על הציפורניים שלך. OPI.com יש תכונה נהדר לנסות את זה על זה מאפשר לך לראות איך גוונים הציפורן נראה על גוונים שונים העור.

אז זהו קו מנחה כללי. זה לא מסודר באבן. לסמוך על הבטן ועל העיניים. אתה יודע אילו גוונים נראים הכי טוב עליך.

No Replies to "כיצד להתאים צבע הציפורן על העור"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  6 + 1 =