כיצד לקנות

כיצד לקנות

סבון שחור אפריקאי שימש במשך דורות במערב אפריקה. הוא שימש גם אנשים צבעוניים בארצות הברית, אך בשנים האחרונות, בשל היתרונות שלה רבים סקינקרה, סבון שחור גדל בפופולריות בארה"ב ובאירופה. כאשר המוצר הופך להיות הדבר הגדול הבא, לא יכול להיות חיקויים לעמוד בביקוש, תוצאות ייצור נחות. אז איך אתה יודע אם הסבון שחור אפריקאי אתה קונה הוא הדבר האמיתי?

 

או הטבע

כשמדובר בסבון שחור, רוב אומרים כי פחות מרכיבים, יותר טוב. הסבון האפריקאי הירוק והטהור המסורתי הוא ממערב אפריקה. סבון גלם לא נראה כמו סבון בר רגיל. סבון שחור מסורתי, גם כאשר הוא חתוך בצורת בר, הוא לעתים רחוקות חלקה או אחידה בכושר. סבון שחור אפריקאי מגיע בצורות שונות, צבעים וגדלים בהתאם לתערובת. המרקם של הסבון צריך להיות רך ולפעמים, זה קצת מתפורר אבל לא קשה כמו סבון בר רגיל.  

סבון טבעי גלם גלם אין ריח מלאכותי. הוא מתואר כבעל ניחוח ארצי. איזה סבון יכול להיות ריח שוקולד קלוש בגלל תוכן הקקאו. בנוסף לא מכיל ריח מלאכותי, סבון אינו מכיל צביעה מלאכותית או חומרים משמרים. אתר קמעונאי אחד טוען כי הסבון הוא גם ללא lye, אשר אינו מדויק. סבון למעשה לא יכול להיעשות ללא lye, אבל סבון שחור אפריקאי יש טבעי lye נמצא הנחל או אפר עץ.

 

סבון שחור הוא שחור, נכון?

בעוד זה נקרא סבון שחור יכול לקבל צבע כהה מאוד, זה אף פעם לא ממש שחור טהור. סבון שחור משתנה חום בהיר עד שחור עמוק בצבע, בהתאם החומרים המשמשים את שיטת ההכנה, אבל הטופס הגולמי הוא כנראה לא הולך להיות שחור אחיד.

 בתהליך של יצירת סבון שחור, עלים צמחיים הם יבש יבש ולאחר מכן נשרף לאפר. ככל שהצלע קלוי יותר, הסבון יהיה כהה יותר. השימוש בשמנים שונים המתכונים, אשר משתנה גם לפי האזור, יכול גם לגרום וריאציות צבע. 

יש מי שמזהיר כי אם הסבון הוא בצבע שחור שחור, הוא צבוע והוא כנראה לא טבעי ולכן אין להם את היתרונות אותו.

Nubian מורשת שיאה לחות אפריקאי שחור סבון שניהם באים בצורת בר רגיל הם שחורים אבל מכילים מרכיבים טבעיים. חברות מסוימות לרכוש סבון שחור טבעי ממערב אפריקה, לשבור אותו לגושים קטנים יותר לאט לאט להמיס אותו, להוסיף מרכיבים אחרים כמו שמן ארגן או שקדים או מיץ עלה אלוורה או ג'ל, ואז remold זה. סבונים אלה אחרים סבונים כמו בר דודו- Osun הם אולי יותר אסתטי ולנוגד כמה דוחות, גם לחלוק את אותם יתרונות.

כיצד לקנות סבון שחור

קנה סבון שחור אפריקאי ממקור מהימן ואמין. זה טבעי, אבל כמה דברים טבעיים לא צריך להיות בו. לקוח אחד באינטרנט התלונן על מציאת הרבה שיער בסבון, וזה לא היה שלה. אמנם זה די מגעיל ונראה להיות תופעה נדירה עבור המותג המסוים הזה, זה כנראה נפוץ למצוא פסולת כמו חלוקי אבן זעירים או חתיכות עץ splintery בסבון גלם.

כאשר קונים סבון שחור, במיוחד בצורתו הגולמית, לקרוא כמה ביקורות של לקוחות.

מסחר הוגן

אם הסבון הוא באמת מוצר סחר הוגן, כלומר, הנשים שמייצרות את הסבון משולמות בקצב הוגן, הוא תומך בקואופרטיבים של נשים ובקהילות כפריות. חברות מסוימות שמוכרות סבון שחור ועבודה לתמיכה בקהילות אפריקאיות הן מותגים של סאנדיאל (SheaMoisture ו- Nubian Heritage), Shea Radiance, Alaffia ו- Tropical Naturals.

No Replies to "כיצד לקנות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    14 + = 16