צריך מברשת חדשה? הנה איך לבחור את מברשת השיער הטובה ביותר עבור השיער שלך | insightyv.com

צריך מברשת חדשה? הנה איך לבחור את מברשת השיער הטובה ביותר עבור השיער שלך

צריך מברשת חדשה? הנה איך לבחור את מברשת השיער הטובה ביותר עבור השיער שלך

אם השתמשת תמיד מברשות פלסטיק תקציב מן המרקחת, אתה לא יכול להבין את ההשפעה מברשת טובה יכולה להיות על השיער שלך. אם השיער שלך הוא ישר, מתולתל, רזה או מקורזל, מברשת עשוי היטב יכול אומר את ההבדל בין שיער בסדר לשיער כי wows.

כשזה מגיע לקטוף את מברשת השיער הטובה ביותר לשיער שלך, אתה צריך לשקול:

  • מרקם השיער שלך
  • את הסגנון שאתה הולך

בדוק את הרשימה של מיטב מברשות על השוק.

חזיר בריסטל לעומת, סינתטי זיפים

כל מברשת עם זיפים חזיר טבעי מעורבב עם פלסטיק הוא הימור טוב על ההנעה הבסיסית שלך מברשות עגולות בשימוש במהלך מכה- outs ושיער שיער. 

זיפים טבעיים הם קלים יותר על השיער מאשר מברשות ניילון או פלסטיק והם מפיצים מחדש את השמנים בכל השיער, הגברת ברק. הם גם לעסות את הקרקפת, וזה טוב לבריאות הקרקפת. אווה סקריבו, אשת השיער של הסלבריטאים והבעלים של סלון אווה סקריבו בניו יורק, נשבעת שהברישה בשיער יכולה לפתור כל כך הרבה בעיות שיער, מקצות יבשים ועד בעיות הקרקפת. זיפים טבעיים הם הטובים ביותר עבור זה, ניילון רק זיפים קשים מדי על הקרקפת ולא להפיץ שמנים.

זול, מברשות פלסטיק אינם בהכרח רַע עבור שיער (למעט אלה עם זיפים כפולים, אחד ארוך, אחד קצר – אלה יכולים לקרוע בשיער), הם פשוט לא מרוויחים שיער כמו זיפים טבעיים.

סינתטי זיפים יש מקום שלהם במברשות, עם זאת.

הם עושים מאמצים גדולים, לעזור לשיער להתייבש מהר יותר ולעזור לייצב זיפים טבעיים רכים יותר כאשר צחצוח שיער זה כבד יותר במרקם.

יש הרבה מברשות זיפים טבעיים בשוק בנקודות מחיר שונות, כך שתוכל למצוא מברשת טובה ללא קשר לתקציב שלך.

למה השיער שלך מרקם עניינים

שקול את מרקם השיער בעת בחירת מברשות.

אם יש לך שיער רגיל עבה, מברשת עם שילוב של ניילון זיפים טבעיים יעבוד הכי טוב. עבור שיער עדין, מברשת עם זיפים טבעיים בלבד לא לקרוע את השיער. אם יש לך שיער גס, עבה, לדלג על זיפים טבעיים ולשקול מברשת כל ניילון, אשר נוטה להיות חזק יותר.

איזה סוגים של מברשות כדאי לקנות?

סוג של מברשת אתה משתמש תלוי מה תסרוקת אתה אחרי.

מברשת ההנעה

מברשות שיער מגיעות במגוון צורות, אך כולן שטוחות או עגולות. מברשת ההנעה הטובה ביותר להחלקת שיער. זה נהדר עבור שיער מתולתל, שיער סמיך, שיער ישר כמעט על כל השיער כי הוא רגיש frizz ו סטטית. כאשר מתייבש מכה, זה עובד טוב בסוף השיער חלקה כך שאתה מקבל יושר מושלם ללא כל מתולתל תחת כי היית מקבל עם מברשת עגולה.

לבחור תערובת של חזיר זיפים סינתטי זיפים בעת רכישת מברשת ההנעה. 

המברשת העגולה

עבור גלים גדולים, קופצני, שום דבר לא עובד טוב יותר מברשת עגולה. הזיפים דחוסים היטב באחיזת השיער, ומאפשרים לך להחזיק את השיער במקום בזמן הייבוש. מברשות עגולות מגיעים בדרך כלל בארבעה גדלים קטנים עד גדולים במיוחד. בחר את המברשת שלך על בסיס אורך השיער שלך. השתמש במברשת עגולה קטנה יותר לשיער קצר אחד גדול במיוחד לשיער ארוך באמת.

אתה יכול לקנות מברשות עגולות עם ליבות מתכת כי לנהל חום ולפעול כמו ברזל מסתלסל, עוזר לך גלי החוף מושלמת במהלך המכה שלך יבש. 

המברשת הקלאסית

המברשת הקלאסית היא מברשת שטוחה שאינה מעוצבת בצורת משוט. אלה הם מברשות בסיסיות נהדר כי לעבוד טוב על כל סוגי השיער.

מברשת פרושה טובה להוספת גוף לשיער ממש יפה.

המברשת

יש ממש מברשות פלסטיק על השוק שנוצר עבור שיער מפריד כאשר הוא רטוב. והם עובדים. הזיפים מרווחים זה מזה, כך שחווים פחות שבירה, אך אלה אינם מיועדים לשיער עדין, שביר בקלות. ראה כיצד לסתום שיער יפה.

השתמש יותר מברשת אחת

כאשר השיער סטיילינג, אתה יכול להשתמש יותר מברשת אחת. בהתאם למרקם השיער שלך, אתה יכול להשתמש במברשת פלסטיק לשיער רטוב רטוב, ולאחר מכן להשתמש במברשת המשוט כדי לייבש את השיער שלך.

קבל את סקופ מלא על מכה ייבוש השיער שלך 13 טעויות אנשים עושים כאשר מכה מייבשים את השיער שלהם וגם לבדוק את זה על ניהול פוני, איך לפוצץ יבש המפץ (ולהימנע המפחד “באנגס”).

No Replies to "צריך מברשת חדשה? הנה איך לבחור את מברשת השיער הטובה ביותר עבור השיער שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    24 − 17 =