לא לעשות אלה נפוצים מכה טעויות ייבוש | insightyv.com

לא לעשות אלה נפוצים מכה טעויות ייבוש

לא לעשות אלה נפוצים מכה טעויות ייבוש

זה מכה יבש אתה נותן את עצמך כל בוקר? ייתכן שאתה לא עושה את זה נכון.

מתברר, מכה ייבוש השיער שלך הוא אמנות בפני עצמו הדורש את הזכות מברשת, את הזכות מייבש שורה של טריקים וטיפים.

טעות מס ‘1: אתה דלג על קרם סטיילינג

מוצר סטיילינג טוב הוא המפתח לנשף מושלם. תרסיס נפח מוסיף גוף לשיער עדין, צולע, בעוד נשים עם שיער סמיך, מתולתל צריך לשמור על frizzies במפרץ עם מרכך in-in.

הסוד הוא למעיל כל קווצת שיער עם המוצר. אני אוהב לסרוק את המוצר דרך השיער שלי עם מסרק רחב שיניים ואז אני לעסות אותו לתוך השיער שלי עם הידיים. קראתי את הטריק הזה לפני שנים, ואני מאמין שזה עובד כדי להפיץ את החומר טוב באופן שווה.

טעות מס ‘2: אתה לא “Pre-Dry” השיער שלך

יש לי המון שיער ולמדתי לפני זמן רב שאתה לא יכול לעשות פיצוץ עם שיער סופר רטוב או שזה ייקח לנצח. הנה כמה אפשרויות לקבל שיער 75 עד 80 אחוז יבש, וזה אופטימלי כשמדובר מכה יבש:

 1. בואו לאוויר יבש. זה נהדר עבור ימים חמים או ארוך, סופי שבוע שופע כאשר אין לך מקום להיות כמה שעות. עבור שיער קופצני, להחיל ספריי volumizing ולאחר מכן מסרק את השיער ולאחר מכן לתת לו את האוויר יבש. לקבלת שיער חלק, מסרק שיער ולמשוך אותו עם הראש שלך בנדנה.
 2. לייבש את השיער שלך עם מייבש מכה. השתמש את האצבעות, מברשת ההנעה או אפילו טוב יותר – מברשת מחורצת – כדי לייבש את השיער עד יבש כ 75%. אם אתה הולך על שיער קופצני, להעיף את השיער מעל ויבש מלמעלה. אם אתה הולך על blout מלוטש, לשים את החריר על מייבש כך החום הוא כיווני. השתמש במברשת מחורצת להתייבש מן הכתר שורשים למטה, מצביע על החום למטה השיער.

  טעות מס ‘3: אתה משתמש מייבש שיער צולע זה לפחות 10 שנים ישן מלא של מוך

  מייבש מכה יונית ממש טוב הוא המפתח לייבוש השיער מהר יותר. מייבש שיער, כמו מזרון טוב, היא השקעה זה שווה כל אגורה שאתה מבלה. מייבש יוני גדול לא רק מייבש שיער הרבה יותר מהר, אבל זה יימשך שנים ושנים.

  טעות מס ‘4: תשכחו לחלק את השיער

  אלא אם כן יש לך שיער דק דק דק מתייבש בתוך דקות, אתה צריך לחתוך את השיער שלך לפני ייבוש. חתך שיער אולי נראה כאילו זה מוסיף זמן נוסף מכה מכה, אבל זה בעצם חוסך זמן כי אתה לא מייבש את אותו שיער שוב ושוב.

  אין שום דרך נכונה או לא נכונה לשיער השיער ולכל מעצב אופנה יש את הגרסה המושלמת שלו לקטע. אני מוצאת שיער מתפתל לחמניות מיני – שתיים בגב ואחת מכל צד – עובדת הכי טוב על השיער הארוך שלי. אם יש לך שיער עבה סופר או כבד, נסה לחלק את כל החלקים שלך במחצית. אחד מעל השני עוזר לנהל את הנשף. עזוב את קטע להתחיל עם.

  טעות מס ‘5: אתה יבש מלמעלה למטה, לא התחתונה למעלה

  אם אתה לא לתוך חתך שיער (יש ימים רבים כאשר אני לא), אתה יכול לגלח דקות מ זמן הייבוש שלך על ידי מכה מכה את השכבות התחתונות של השיער הראשון. זה מהר יותר כדי לייבש את השיער מתחת – החל מ העליון אומר לך מחדש רטוב השיער כפי שאתה מסרק דרך השכבות התחתונות, למעשה מבזבז זמן ייבוש יקר.

  הדרך הטובה ביותר לפוצץ שיער יבש היא להפריד את השיער עם קליפ ויבש בסעיפים. לאחר החלק התחתון של השיער שלך יבש, אתה יכול לסיים את השכבות העליונות.

  טעות # 6: אתה אף פעם לא תקוע זרבובית על קצה של מייבש שיער

  אני אשם בזה. איבדתי את הזרבובית המייבש לפני שנים, כי ב 42 שנים שלי על פני האדמה מעולם לא השתמשתי אחד. טעות! מתברר שאתה מקבל מכה הרבה יותר טוב אם אתה מכוון את האוויר שבו אתה רוצה שזה יעבור. זה נקרא “ייבוש כיווני” וזה חשוב מאוד. אז למצוא את שלך ולשים אותו על קצה של מייבש שלך ואתה תוכל לקצץ את זמן הייבוש.

  טעות מס ‘7: אתה לא משתמש אצבעות שלך כמו כלי ייבוש מכה

  סטייליסטים יודעים את הסוד כדי לפוצץ מושלמת היא להתחיל עם האצבעות. משוך את האצבעות דרך השיער מתחיל בשורשים ולירות את החום בשורשים (עם זרבובית כיוונית שלך – אתה מוזמן) תוך החזקת השיער מתוח. אם אתה מעדיף מלוטש יבש יבש, למשוך את השיער החוצה כמה סנטימטרים והחזק אותו בזמן שאתה משתמש במייבש לירות באוויר על הכתר למטה (שוב, לכוון את החום עם הזרבובית שלך – אתה מוזמן שוב).

  טעות מס ‘8: אין להשתמש במברשת הנכונה

  אה, את חשיבות המברשת. יש מברשות שונות כדי להשתמש כדי לקבל את התוצאות הרצויות, אבל המפתח הוא למצוא אחד שיש לו שילוב של ניילון חזיר זיפים.

  “הטעות הגדולה ביותר היא באמצעות מברשות מתכת”, אומר הסטייליסט טדי קרנפורד בהאפינגטון פוסט. לדברי קרנפורד, המתכת מתחממת מהר מדי ויכולה לשרוף שיער. 

  עכשיו שאתה יודע את החשיבות של זיפים חזיר, אתה צריך לדעת מתי להשתמש במברשת מעוגל ומתי להשתמש משוט שטוח.

  • אם אתה אוהב קצוות מעוגלים, להשתמש במברשת עגולה.
  • אם אתה לא רוצה קצוות מעוגלים ובמקום זה רוצה השיער שלך ליפול ישר שטוח, להתחיל עם מברשת מעוגלת לייבש את רוב השיער שלך, ואז לעבור מברשת שטוחה עבור הקצוות. כאשר אתה מושך את המברשת דרך השיער, בצע את המברשת עם מייבש.
  • אני אוהב את הטיפשות של הסטייליסטית במגזין לאקי, “תאר לעצמך שיש נקודה באורך חצי סנטימטר מול האף שלך, מותח את השיער לנקודה הזאת בזמן שאתה מתייבש, זה נשמע מטורף, אבל בסיום, הטיפים לא יסתובבו או למעלה – הם פשוט סוג של מאוורר על הכתפיים שלך. “

  טעות # 9: אתה לא מחזיק את השיער מתוח

  להחזיק את השיער מתוח כמו שאתה מכה יבש כך cuticles להישאר חלק. הקפד לא לפוצץ חום במקום אחד זמן רב מדי, חשוב לשמור על מייבש מייבש או שאתה יכול לחמם את השיער שלך.

  זה חשוב במיוחד כאשר ייבוש שיער גלי או מתולתל ישר. קבל את הסקופ המלא במאמר שלי, כיצד לקבל שיער ישר סופר.

  טעות מס ’10: אתה דלג על סרום שיין

  לאחר שתסיים עם המכה יבש השיער הוא 100 אחוז יבש, לחכות עד השיער מתקרר ואז כף היד בסרום ברק על השיער על 3/4 התחתון של השיער, הימנעות העליון, אשר יכול לגרום לשיער להופיע שמנוני. אתה יכול בצע עם hairspray אם אתה לתוך hairspray.

  טעות # 11: אתה מניח שיער בסדר שיער, שיער לצלול לנצח

  אני אוהב את הטריק הזה שהתחלתי מקריאת Allure לפני כמה שנים: להרים שיער דק אחרי שהוא מתייבש, מתיחת שיער על הכתר באצבעותיך, מעסה את הריסוס לתוך השורשים שלך עד הכתר עד לסנטימטר אחורי של הראש.

  טעות מס ’12: אתה לא יודע איך לשמור על Frizzies ב מפרץ

  אם אתה נוטה frizzies, קרם הגמר יכול לעזור לשמור על לציפורן חלקה. מעצב שיער, טומי בקט מהסלון של סאלי הירשברגר, ממליץ על קרם הגוון הגמיש של Shu Uemura, שעובד בצורה הטובה ביותר כאשר הוא עובד דרך השיער עם הידיים.

  בקט מציע לשים את הבושם של הקרם בכפות הידיים שלך ואז לגרוף אותו דרך השיער, מקבל את המוצר על כמה גדילים ככל האפשר מן השורשים אל הקצוות.

  טעות # 13: יש לך עדיין כדי להשלים את שני אצבעוני טריק סטייליסטים השתמש בכל הזמן

  כדי לפוצץ את bouncout, נסה את זה טריק קיבלתי מ hairstylist בטקסס, הביתה של נפץ קופצני: כפי שאתה מייבש שיער מתייבש, לקחת קטעים אקראיים כפי שהם חמים לעטוף אותם סביב שתי אצבעות, ומאפשר להם להתקרר . הרפי את הסלסול והנח לו.

  No Replies to "לא לעשות אלה נפוצים מכה טעויות ייבוש"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   71 − 70 =