איך אפשר לדעת אם היית עושה בלונדינית גדולה – insightyv.com

איך אפשר לדעת אם היית עושה בלונדינית גדולה

רוב הנשים הבוגרות עם שיער בלונדיני הן למעשה לא בלונדיניות באופן טבעי. ככל שאנו מתבגרים, השיער שלנו נוטה להחשיך לפחות מי גשמים – או מלוכלך – בלונדיני. היוצא מן הכלל העיקרי, כמובן, כמה בלונדיניות סקנדינביות, שמתחילות בלונדינית סופר כמו ילדים להישאר כמה גרסה אמיתית של בלונדינית עד גיל מבוגר.

אבל השיער הבלונדיני נשאר צבע השיער הפופולרי ביותר באמריקה. החדשות הטובות הן שכולם יכולים להיראות טוב כמו בלונדינית.

גלה איזה סוג של בלונדינית יתאים לך הכי טוב. 

מיתוס או עובדה? רק בלונדינית ילדים לעשות בלונדיניות למבוגרים מדהים 

במשך שנים, כלל היופי של האגודל ללכת בעקבות השיער הבלונדיני היה “אם היה לך שיער בלונדיני כילד, סביר להניח שאתה נראה טוב עם שיער בלונדיני כמו מבוגר.”

אמנם זה נכון כי מבוגרים שהיו בלונדיניים כמו ילדים ייראה טבעי כמו בלונדינית מבוגרים, פחות או יותר כל אחד יכול ללבוש שיער בלונדיני. זה נכון. שמעת את זה כאן קודם. לא משנה את צבע העור או צבע השיער, אתה יכול ללכת בלונדינית. הסוד טמון במציאת גוון מושלם של בלונדינית.

העור שלך & ענייני צבע עיניים

בעוד שרוב הנשים ייראו טוב בגוון של בלונדינית, לא כל אישה תיראה כמו בלונדינית טבעית. קים Kardashian, למשל, יש בלונדינית כמה פעמים, אבל אתה לעולם לא תוהה לעצמך, “האם היא באופן טבעי בלונדינית? “

אם יש לך עור ורוד שנשרף בקלות, עיניים כחולות או ירוקות, אתה תיראה כמו בלונדינית טבעית עם שיער בלונדיני.

אם לעור שלך יש נטייה צהובה, אתה עשוי להיראות jaundiced או לשטוף עם שיער זה קל מדי. אם אתה ברונטית, מומלץ להתייעץ עם מעצב לפני שתחליט על צל. זה לא הזמן לעשות את זה בעצמך.

התכשיט

אז, איך למצוא את הגוון הנכון עבור צבע העור שלך? לדברי מארק רובינסון מאוניברסיטת ניו יורק, כולם צריכים לנסות ללכת בלונדינית “לפחות פעם אחת”. היא מספרת לאתר האינטרנט שאתה יופי כי הדרך הטובה ביותר לקבוע את הגוון הנכון שלך היא לשקול את התכשיטים שאתה לובש:

“אם גוונים מגניבים או תכשיטי כסף יפעלו על העור שלך, אז יש לשמור על גוונים קרירים, אם אתה לובש זהב צהוב וצבעים חמים יותר סתומים, מקל על בלונדינים חמים יותר אם יש לך צבע כהה מאוד או עור זית, שיער בהיר מאוד יכול להיות סקסי ו עם זאת, לעזוב את השורש הטבעי או יש colorist ליצור את שורש טבעי השיער שלך כדי לשמור על העור שלך נראה טוב.

קרא את הראיון המלא כדי לקבל טיפים נוספים.

נסה על פאה

דרך אחת לדעת מה הגוון של בלונדינית עובד הכי טוב בשבילך היא ללכת לחנות פאה ולנסות על כמה בלונדינית. 

האם השיער שלך בצורה הגון?

המעבר מחושך לבלונדיני הוא הישג לא קטן. למעשה, זה עלול לקחת כמה טיולים לסלון כדי מושלמת כי קודם אתה צריך להלבין את השיער כהה לפני צביעת שיער בלונדיני.

עיבוד כפול יכול להזיק לשיער. אם השיער שלך כבר צבע או ליישר, אתה עלול להזיק לשיער שלך עוד יותר על ידי הולך בלונדינית. אתה אולי צריך לחתוך את השיער הצבעוני שלך ולהתחיל מאפס, אומרת מג סאנצ’ז הרטיגן, מי צבעי מרי רובינסון.

Hartigan אומר לך יופי, “הלבנה את השיער שלך יכול להיות תהליך מזיק, המרקם של זה ישתנה לצמיתות עד הטבעי שלך גדל.זה הרבה תחזוקה, אבל אם אתה מוקדש לטפל בזה, זה יהיה להיות ראש- טרנר”.

האם אתה מוכן להשקיע את הזמן כדי לשמור על צבע בלונדיני שלך?

אם יש לך שיער כהה טבעי, יש לזכור כי שיער בלונדיני יהיה תחזוקה גבוהה בשבילך.

נשים עם שיער כהה אולי צריך לסבול כמה ביקורים בסלון לפני השיער שלהם הופך את הגוון המושלם של בלונדינית. כי השיער חייב לסבול אקונומיקה וטונר, הולך בלונדינית כאשר אתה ברונטית אמיתי הוא תהליך רב שלב זה עשוי לקחת כמה ביקורים בסלון.

“אם אתה הולך קל מדי, מהר מדי, השיער שלך יכול לקבל יבש פגום, וזה לא יפה, ללא קשר לצבע השיער שלך”, אומר אריק מורסקי ב Glamour מגזין. “ייתכן שתצטרך כמה ביקורים בסלון כדי לקבל את הגוון שאתה מחפש, אז להיות סבלני, לשמוע עצה של colorist שלך, ולעבור בקצב שהם ממליצים.”

וברגע שאתה הולך בלונדינית, השורשים שלך יגדל בחושך, אשר יכול להיראות דביק ליד השיער הבלונדיני שלך, כדי לוודא שאתה מחויב צבע השיער לפני שאתה עושה את הצעד לבלונדיני.

 

אתה צריך לעשות את זה בעצמך?

צביעת שיער בבית היא עבור אנשים שפשוט רוצה ללכת כמה גוונים בהירים או כהים יותר או לכסות אפור. כל דבר יותר מסובך מזה צריך להיות מטופלים על ידי מקצוען. אז אם אתה בלונדיני מלוכלך, אתה יכול לעשות את זה בעצמך. אם אתה ברונטית, אפילו לא לנסות.

אתה יכול מעדיף “ברונד” במקום בלונדינית.

גם אם לא היית עושה בלונדינית גדולה, אתה יכול לנסות את צבע אופנתי “בלונד” אופנתי במקום. זה בדיוק הבלונדינית המושקעת המושלמת לשמש לברוניות טבעיות. בדוק את זה מדהים גלריה של שיער בלונדיני.

No Replies to "איך אפשר לדעת אם היית עושה בלונדינית גדולה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.