מברוס לקייטלין: תמונות של ג’נר לאורך השנים – insightyv.com

מברוס לקייטלין: תמונות של ג’נר לאורך השנים

Friday
של 33

צילומים המציגים את המעבר של ברוס ג’נר לקייטלין

ברוס Jenner's transition


מאת ברוס ג ‘נר (בשנת 1981) כדי Caitlyn Jenner (בשנת 2014).
Getty Images מאת מיכאל אוקס ארכיון; אנני ליבוביץ ליוניטי פייר

הערה של עורך: ברוס ג ‘נר יצא כמו “Caitlyn Jenner” ב מגזין Vanity Fair Cover לכסות. הוא גילה את תוכניותיו לעבור לאישה בראיון בלעדי ב -24 באפריל עם דיאן סוייר. “כן, לכל דבר ועניין, אני אשה, “אמר ג’נר לסוייר.

מצגת זו מציגה את השינוי של ברוס ג’נר לאורך השנים מאולימפיאדה לחבר של משפחת המלוכה בהוליווד לחבר במשפחת קרדשיאן ולבסוף לחיי הסולו שבהם הוא עבר לאישה בשם Caitlyn.

אבל קודם, לפני שאנחנו מלקטים את התמונות, בואו נדבר בגילוי לב על מה שאתם עומדים לראות.

כולנו יודעים שהעולם הצהובן התבונן בשקיקה במשך שנים בחיפוש אחר סימנים לכך שג’נר, בן 65, עבר לאישה. התבוננו היטב בתמונות שבגלריה זו ואולי תראו סימנים קטנים יחסית (מתיחות פנים, עבודה באף או שתיים, שיער וציפורניים שגדלו לאורך זמן, גירושין ותפוח של אדם מגולח). כאשר מתווספים למעלה, אלה סימנים קטנים להיות די ברור, תמונה גדולה: ברוס ג ‘נר היה להיות אישה.

מה שהיה פעם סיפור הצהובון הפולשני השתנה לפתע בחדשות הלגיטימיות בחורף של שנת 2015, כאשר אמה של ג’נר דיווחה על כך ל RadarOnline.com, כי ברוס היה מעבר מזכר לנקבה. ברוס אמנם לא אישר זאת וסירב לקבל ראיונות עם התקשורת, אבל העיתונות המיינסטרים, כולל ה”ניו יורק טיימס “, החלה לכסות את הסיפור בתחילת פברואר.

ואז אישר ג’נר את השמועות האלה ב -24 באפריל, ואמר לסוייר שיש לו נשמה של אישה, שהוא יישאר “אבא” לילדיו, אבל מכאן ואילך הוא כבר לא ברוס ג’נר, אלא “שלה”. כינויי גוף, אחרי הכל, חשובים מאוד לקהילת הטרנסג’נדרים וג’נר עדיין לא היה מוכן לחלוק שם חדש שנבחר.

ואז, הפצצה – ברוס יוצא על הכריכה הנחשק של מגזין וניטי פייר עם כותרת של שלוש מילים, “קרא לי קייטלין”. אולי בגלל הפרידה הסופית ממשפחת קרדשיאן, ג’נר בחרה שם שהתחיל לא עם K, אבל עם סי. הסיפור שלה פורסם על ידי באז ביסינג’ר עם צילומים שצולמו על ידי הצלם האיקוני והצלום ואניטי ליבוביץ.

ג’נר-קרדשיאנים מעולם לא נרתעו מלהציל את כל הצריכה הציבורית, וברוס ג’נר היה האב של המשפחה (אם כי הוא השתלט על ידי אמרי השבט, קריס ג’נר). 

ללא שם: אנחנו, הציבור, יש ליקק כל פירור Kardashian-Jenners זרקו לנו. ראינו אותם בבית המשפט, להתחתן, להתגרש, להתעלל באלכוהול, לסגת לגמילה, המאבק לרדת במשקל, לפרוץ דוגמנות, להיכנס להריון. יצאנו לחופשות שלהם, אל חדרי הלידה שלהם – כמה מהם – ואפילו הוזמנו לגבולות האינטימיים של משרדו של רופא פוריות. אולטראסאונד נרתיקי בטלוויזיה? אין בעיה! בואו נעשה שניים בבת אחת, תודה על ההזמנה, קים, וחלואה! ובשבירת החדשות, ביום שבו הוכרז כיון המגזין של קייטלין, הוכרז גם כי קים וקניה מצפים לילדם השני. יָד הַמִקרֶה?

אבל חכה. תפסיק. שתוק את הגיחוך. תוריד את האלבום של קניה. לזרוק שמיכה מעל glitz ו נצנצים. שב, בבקשה, והנח את רגליך.   

מצב הרוח השתנה. עכשיו זה מכובד. אמצעי התקשורת המרכזיים נקרעו מידיך הצהובון עם הראש הנשי של ג’נר השתרבב על גופה של אישה והחליף אותו בכותרת: האומץ של ברוס ג’נר.

אנחנו מוזמנים למסע ציבורי כמו מסע שלא ראינו מעולם. כמה מאיתנו מכירים אדם טרנסג’נדרי? שמענו את הסיפורים שלהם? האזינו למאבקים שלהם וחגגו איתם את ניצחונותיהם הבלתי נמנעים?

עכשיו אנחנו מגיעים.

ג’נר סיפר לסוייר שהוא עושה את המעבר הציבורי שלו במאמץ לעזור לאנשים טרנסג’נדרים אחרים שבעבורם העולם יכול להיות מקום בודד מאוד.

לכבוד המעבר האמיץ של ג’נר, לראות תמונות של חייה. אתה תראה אותה כאולימפיאדת גאה, אב טוב, שחקן גולף, נהג מכוניות מרוץ ובעל. תוכלו לראות את אותם רמזים קטנים של המעבר שלה, אלה שהצהובונים ניצלו. תראה את הצוואר המודבק שלה, הציפורניים האדומות שלה. רגעים נועדו להיות פרטיים, אבל נתפסו על ידי עדשת פפרצי.

המסע האמיץ של ג’נר הוא עכשיו פומבי. היא פשוט הופכת להיות האדם שהיא היתה אמורה להיות. כפי שג’נר אמרה לעצמה, האדם שהיא.

CNN מדווח כי מנכ”ל GLAAD שרה קייט אליס אמר בהצהרה, “היום, מיליוני אנשים למדו כי מישהו שהם מכירים הוא טרנסג’נדרי.”

היא סיפרה כי הסיפור של ג’נר “ישפיע וישפיע על אינספור אנשים ברחבי העולם”.

טוֹב. 

02
של 33

ברוס ג’נר ביולי 1976 באולימפיאדה

ברוס Jenner at the Olympics

טוני דאפי / אלספורט עבור גטי

הנה תמונה איקונית של ג ‘נר חוגגת לאחר הביצועים שלו הגדרת שיא ב decathlon באולימפיאדת הקיץ 1976 במונטריאול, קנדה. ג’נר זכה במדליית זהב ב-דקתלון, והכניס שיא עולמי של 8,616 נקודות. שיא העולם שלו נשבר בשנת 1980.

לדברי ג’נר, הוא הגזים יתר על המידה עם הבלבול שלו על המין שלו על ידי התמקדות אינטנסיבית על אתלטיקה.

“לכל דבר ועניין, אני אשה”, אמר בראיון לדיאן סוייר. “אנשים מסתכלים עלי אחרת. הם רואים את הגבר המאצ’ואיסטי הזה, אבל הצד הנשי הזה הוא חלק ממני, זה מי שאני. לא נולדתי ככה מבחינה גנטית “.

03
של 33

ברוס ג’נר בשנת 1979 עם השחקן ג’יימס ברולין

ברוס Jenner and James Brolin

תמונה של ג ‘ואן אדלן / Getty תמונות

הנה, הוא צ’אטים עם השחקן ג’יימס ברולין באפריל 1979 בלונג ביץ ‘, קליפורניה. ברוס היה נהג מכונית מרוץ לרגע קצר בשנות ה -80. הוא אמר כי אפילו כאישה הוא מצפה שהוא עדיין אוהב את העיסוקים הגבריים המסורתיים שלו, כגון מירוץ ועף.

04
של 33

ברוס ג ‘נר בשנת 1981 עם אשתו לינדה תומפסון

ברוס Jenner with wife Linda Thompson

צילום: פרנק אדוארדס / תצלומים בינלאומיים / Getty Images

כאן, אנו רואים ג ‘נר ואשתו, לינדה תומפסון, בתמונה באוקטובר 1981 בלוס אנג’ לס. הוא נשוי תומפסון בשנת 1981, אבל הם היו מופרדים על ידי 1986. ג ‘נר נשוי שלוש פעמים ויש לו שישה ילדים.

ג’נר סיפר לדיאן סוייר שהוא לא ישר עם נשותיו כפי שהיה יכול להיות. הוא ביסודו של דבר הפחית את מאבקו המיגדרי והוביל אותם להאמין שהוא אוהב לחצות בגדים וללבש איפור מדי פעם.

כאשר הוא סוף סוף יצא אל אשתו לינדה תומפסון והודה שהוא לא היה בטוח שהוא יכול להישאר אדם לנצח, זה נשבר הנישואים שלהם. לינדה המשיכה להתחתן עם דוד פוסטר, המפיק המוזיקלי שנשוי כעת ליולנדה פוסטר על “עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס”.

05
של 33

ברוס ג ‘נר בשנת 1985 עם ננסי רייגן ו שר בבית הלבן

ברוס, Nancy, and Cher

תמונה מצולמת מצולמת / Getty Images

ג’נר פעל בכמה סרטים ותוכניות טלוויזיה בשנות ה -80. הנה תמונה של ג ‘נר עם הגברת הראשונה ננסי רייגן ושר נלקח בשנת 1985 בבית הלבן. איזו שלישייה מוזרה!

ג’נר הוא שמרני ורפובליקני. הוא גם נוצרי. כאשר דיאן סויר שאלה איך הוא חושב שהסיעה השמרנית של מפלגתו תתייחס לחדשות שלו, הוא אמר שהוא יהיה מוכן להיפגש עם מנהיגים רפובליקנים כדי לדון בבעיות טרנסג’נדריות.

06
של 33

ברוס ג’נר בשנת 1989

ברוס Jenner in 1989

תמונה של דייויד מדיסון / Getty תמונות

בתמונה זו, ג ‘נר הוא ראיינו במהלך 1989 ברוס ג’ נר באד אור קלאסי לעקוב נפגשו שנערך ב 27 במאי 1989, בשעה סן חוזה סיטי קולג ‘בסן חוזה, קליפורניה.

הוא נראה הרבה יותר נשי בתמונה הזאת מאשר בצילומים שלו בשנות ה -70. הוא סיפר לסוייר כי הוא לקח תרופות הורמונליות במשך חמש שנים בשנות ה -80, והשיער על פניו וחזהו הוסרו באמצעות אלקטרוליזה.

07
של 33

ברוס ג ‘נר בשנת 1990 ו 1991 עם אשתו קריס ג’ נר

ברוס with wife Kris Jenner

גטי אימג ‘- צילום: Kypros / Getty Images תמונה של דונלדסון אוסף / Getty Images

ג’נר התחתן עם קריס קרדשיאן ב -21 באפריל 1991, לאחר חמישה חודשי היכרויות. הנה שתי תמונות של ג’נר וכריס. התצלום השמאלי הוא ב – 1990. הם צולמו לתצלום מימין ב – 1991.

“קריס היה הזמן הקשה ביותר של כל אחד במשפחה, “אמר ג’נר פנימי במגזין “פיפל”. “היה לה הרבה מה לעשות, היא בכתה הרבה על זה כי זה דבר רגשי בשבילה”.

ג’נר סיפר לדיאן סוייר שקריס לקח את החדשות בחוזקה. אי.בי.סי דיווחה כי משלוש הנשים לשעבר, קריס לא יגיב על המעבר של ג’נר. מאוחר יותר צייץ קריס שהיא צופה בראיון של דיאן סוייר עם ברוס לצדה, כך שהכול היה בסדר.

למחרת שידור התוכנית, היא צייצה: “לא רק שיכולתי לקרוא לו בעלי במשך 25 שנה ואבא של הילדים שלי, עכשיו אני יכול לקרוא לו הגיבור שלי”.

08
של 33

ברוס ג’נר בשנת 1991 עם משפחות Kardashian-Jenner הממוזגות

ה Kardashian Jenner Clan

תמונה של מורין דונלדסון / מייקל אוקס ארכיון / Getty Images

משפחות ג’נר-קרדשיאן התמזגו רשמית ב -1991 כאשר ברוס וקריס נישאו. כל ילדיו של ג’נר, ביולוגיים וצעדים כאחד, היו תומכים וארבעת ילדיו הבכירים הופיעו בסוייר כדי לתמוך בפומבי באביהם.

הוא סיפר לסוייר שכאשר אמר להם, “כולם בכו, בעיקר משום שהם לא רוצים שמישהו יפגע באבא”.

ברוס ג’נר אמר כי על כל ילדיו וילדיו החורגים עם קריס ג’נר, הבת החורגת קים היתה הכי פתוחה וקבלת המעבר. קלואה, שאמר שהוא חווה אבידה רבה בחייה, היה הכי קשה.

קים קרדשיאן אמר “בידור הלילה” בינואר: “אני חושב שכולם עוברים דברים בחיים, ואני חושב שזה סיפור ומה ברוס עובר, אני חושב שהוא ישתף בכל פעם שהזמן הנכון.

“אני מניחה שאני אתן לכולם להיות סקרנים ואני מרגישה כאילו זה המסע שלו לדבר, אני פשוט חושבת שזה הסיפור שלו, לא ממש שלי”.

בתמונה: (בשורה האמצעית, L-R) ברודי ג’נר, Kourtney Kardashian, ברוס ג’נר, Kris Jenner, קסנדרה ג’נר, קים Kardashian

(שורה עליונה, L-R) ברנדון ג’נר, ברטון ג’נר

(שורה תחתונה, L-R) רוברט Kardashian ג ‘וניור, Kloe Kardashian

09
של 33

ברוס ג’נר בשנת 2001

ברוס in 2001

צילום: אלכס וונג / גטי

ג’נר נואם בטקס חלוקת הפרסים לשנת 2001 לוושינגטון, ד.

10
של 33

ברוס ג’נר ב -11 באפריל 2003

ג'נר and family in 2003

צילום: פרדריק מ. בראון / גטי

ג’נר ומשפחתו ב -11 באפריל 2003 בהוליווד, קליפורניה. לג’נר ולקריס יש שתי בנות ביחד, קיילי וקנדל.

11
של 33

ברוס ג’נר באוגוסט 2003

אופנוען Bruce

תמונה של רוד רול / Getty Images

ג ‘נר ב 22 שנתי סנטה ברברה טריאתלון אוגוסט 23, 2003, בסנטה ברברה, קליפורניה.

12
של 33

ברוס ג ‘נר בשנת 2003

ברוס Jenner in 2003

תמונה של טים ג ‘קסון / WireImage עבור Getty תמונות

ברוס ג ‘נר במהלך 2003 סלבריטאים ספורט Invitational אירוע סקי ב עמק Squaw ב Resort ב Squaw ערוץ אגם טאהו, קליפורניה, ארצות הברית.

13
של 33

ברוס ג’נר בשנת 2005 עם Kris Jenner ו Kourtney ו קים Kardashian

ברוס and the Kardashians

תמונה של גרניץ / WireImage עבור Getty Images

מאז סוף 2007, ג ‘נר היה בכוכבית עם אשתו, ילדים וחורגים ב E! סדרת המציאות “שמירה על Kardashians.”

הנה, הוא בתמונה עם קריס ג ‘נר, Kourtney, ו קים Kardashian במהלך E! בידור טלוויזיה 2005 של קיץ Splash אירוע. 

“הסיפור האמיתי האמיתי במשפחה היה זה שהסתתרתי, ואיש לא ידע על כך, “אמר לסוייר. “הדבר היחיד שיכול באמת להשפיע על חייהם של אנשים היה כאן בנשמתי, ולא יכולתי לספר את הסיפור הזה”.

14
של 33

ברוס ג ‘נר בשנת 2007 ו 2009

שתיים Faces of Bruce Jenner

צילום על ידי ג’ון שירר / WireImage ו צילום על ידי ג ‘ייסון LaVeris / FilmMagic) עבור Getty Images

הנה שתי תמונות שמראות כמה ג’נר הצעיר הסתכל על מתיחת הפנים שלו. הוא התחיל תרופות הורמונליות וקיבל נהלים למעבר לאישה במהלך השנים האלה של “שמירה על קרדשיאן”.

הוא מתואר משמאל ב -5 בנובמבר 2007. התמונה מימין צולמה ביולי 2009.

15
של 33

ברוס ג ‘נר בשנת 2009

ברוס Jenner's hair

צילום: ז ‘אן Baptiste Lacroix / WireImage עבור Getty Images

ברוס ג ‘ניר sighting ב 5 יולי 2009, בלוס אנג’ לס, קליפורניה.

16
של 33

ברוס ג ‘נר בשנת 2010 עם הבת קווין Kardashian

ברוס Jenner and Kim Kardashian

ז ‘אן Baptiste Lacroix עבור גטי

קים קרדשיאן וברוס ג’נר ב -7 באפריל 2010 בלוס אנג’לס.

ג’נר סיפר לדיאן סוייר כי בעלה של קים קרדשיאן, קניה וסט, סייע לה לקבל את מצבו של ג’נר.

“קים סיפרה לי סיפור. היא הולכת, “אתה יודע מה באמת סובב אותי במחשבה על זה? “אמרתי, “מה?” היא הולכת, “קאניה.” הלכתי, “הו, בסדר, “אמר ג’נר לסוייר.

“הוא אומר לקים, “תראי, אני יכול להינשא לאישה הכי יפה בעולם, ואני. אני יכולה לקבל את הבת הקטנה והיפה בעולם, ויש לי את זה. אבל אני לא יכול להיות אם אני לא יכול להיות אני. אם אני לא יכולה להיות נאמנה לעצמי, הם לא מתכוונים לשום דבר “.

ג’נר הוסיף: “מאז, קימברלי היתה, ללא ספק, הכי מקבלת, והכי קל לדבר על זה”.

17
של 33

ברוס ג ‘נר בספטמבר 2013

ברוס in 2013

תמונה של לורה קאבאנו / גטי אימג’ס

ברוס ג’נר ב -11 בספטמבר 2013 בניו יורק.

18
של 33

ברוס ג ‘נר בנובמבר 2013

ברוס in November 2013

תמונות של גטי

ברוס ג’נר ב -11 בנובמבר 2013.

19
של 33

ברוס ג ‘נר בינואר 2014

ברוס Jenner Adams apple removal

חדשות

הוא יעשה את זה? שמועות היו מתמשך כי ג ‘נר מתוכנן לעבור ניתוח גרון לגלח את התפוח של אדם. ניתוח זה נעשה בדרך כלל על חולים אשר נמצאים בשלב הראשון של שינוי מין.

בשלב מסוים אמר ג’נר ל- TMZ שהוא לא החליט אם יעבור את הניתוח. הוא אמר שהוא עושה את זה כי “אני פשוט לא אהבתי את קנה הנשימה שלי.”

הוא עבר את הניתוח בינואר 2014.

הוא סיפר לסוייר שהתקשורת קיבלה רוח של תור לרופא שהיה לו על קנה הנשימה שלו וכשהוא הופיע, הוא ראה את המצלמות. הוא מיד הלך הביתה, פסע בביתו להבין כי הסוד שלו אכן היה בחוץ. הוא חשב על כמה קל יהיה להרוג את עצמו, אבל החליט שזה לא מה שהוא רוצה.

הוא רצה לחיות כדי לראות איך הלך המסע הזה.

20
של 33

ברוס בפברואר 2014

ברוס with ombre hair

חדשות

ברוס החל לצאת לשיער אומברי לאחר הניתוח. הצהובונים השתגעו.

21
של 33

ברוס ג ‘נר עם קריס ג’ נר באפריל 2014

ברוס and Kris Jenner at LAX

צילום: גונזלו / באואר-גריפין / GC תמונות של Getty Images

ברוס ג’נר וקריס ג’נר מראים חזית מאוחדת ב- LAX ב -2 באפריל 2014, בלוס אנג’לס, קליפורניה.

Jenner היה נשוי Kris 22 שנים לפני שהם הודיעו על פיצול באוקטובר 2013.

אנשים דיווחו על פנימאי משפחתי ואמרו כי קריס ג’נר “מביטה לאחור בכל הנישואים שלהם, הרבה דברים מתחילים פתאום להיות הגיוניים”.

22
של 33

ג’נר ב -4 באפריל 2014

ברוס Jenner

צילום: איתן מילר / Getty תמונות עבור Getty Images

ג’נר ב -4 באפריל 2014 בלאס וגאס, נבאדה.

23
של 33

ברוס ג’נר עם Son Brody ב -5 במאי 2014

ברוס and Brody Jenner

צילום: פול ארצ’ולטה / FilmMagic עבור Getty Images

ברודי ג’נר וברוס ג’נר בטורניר הגביע השנתי השלישי של האנק בסקט קלאסי גולף ב 5 במאי 2014, ב Palos Verdes Estates, קליפורניה.

ברודי סיפר לדיאן סוייר שכאשר אביו סיפר לו את הסוד שלו, הוא הסביר הרבה דברים.

24
של 33

ברוס וכריס במאי 2014 לחתונה של קים לקניה ווסט

ברוס and Kris Jenner

צילום על ידי ניל פ ‘מוקפרד / GC תמונות עבור Getty Images

קריס ג’נר וברוס ג’נר, שעזבו את מלון “ארבע העונות” ג’ורג ‘ו’ ב -22 במאי 2014, בפריז, צרפת. הם היו שם לחתונה של קים לקניה וסט.

בני הזוג הודיעו על פרידתם באוקטובר 2013, אם כי למעשה נפרדו לפני שנה.

קריס הגיש בקשה לגירושין בספטמבר 2014 בצטטו הבדלים בלתי מתפשרים. הגירושים שלהם הסתיימו בדצמבר 2014, אבל הפך רשמי ב -23 במרץ 2015, בגלל דרישה של שישה חודשים דרישה משפטית בקליפורניה.

25
של 33

ברוס ג’נר ב -20 באוקטובר 2014

קים Kardashian and Bruce Jenner

צילום: גונזלו / באואר-גריפין / GC תמונות של Getty Images

קים Kardashian ו ברוס ג ‘נר ראה ב 20 אוקטובר 2014 בלוס אנג’ לס, קליפורניה.

26
של 33

ברוס ג’נר ב -20 באוקטובר 2014

ברוס Jenner with a Ponytail

תמונות של גטי

מראשית המשפחה לא חיבקה את שערו הגדל והולך של ברוס, שלבשה אחר כך בזנב סוס.

“אני חושבת שאנחנו התנדנדנו עליו כקבוצה”, אומרת קריס ג’נר, שעובדת כמנהלה של רבים מילדיה המפורסמים, בתכנית “היום”. “קנדל וקילי נמצאים בסיור הפוני בזמן שאנחנו מדברים ומנסים להיפטר ממנו, ניסיתי לנהל את זה י אני חושבת שזה צריך מנהל משלה.” “למה?

לאחר שהוגשו הגירושים, היה ג’נר חופשי ללבוש את שערו כפי שאהב.

27
של 33

ברוס ג’נר ביום הולדתו ה -65, 28 באוקטובר 2014

ברוס Jenner

X17 Online

ברוס ג’נר היה בתמונה של שליחויות ליד ביתו במליבו ביום ההולדת שלו. הנה הוא צייר במכוניתו והדליק סיגריה, וציפורניו צבועות באדום.

הוא סיפר לדיאן סוייר, שעכשיו, לאחר שראה את עצמו כאישה, הוא ציפה ללבוש לק..

28
של 33

מגזין מגע של מגזין עמוד שער

ב Touch Magazine cover

ב מסך מגע

במגזין מגע הגיעו לשפל חדש בסיקור של ברוס ג’נר. הם הציגו תמונה של ג’נר בשפתון אדום, ראשו מונח על גופה של אשה.

משפחת קרדשיאן היתה כל כך כועסת על פי הדיווחים שהם חתכו במגזינים ‘מגע’ ו’חיים וסגנון ‘מכל אינטראקציה איתם בעתיד.

גם הסמכויות המוטלות על קבוצת זכויות האזרח המשפיעות על GLAAD לא היו משועשעות.

“שטויות זה חייב להסתיים”, נשיא GLAAD שרה קייט אליס אמר בהצהרה. “זה זמן רב בעבר, כי כלי התקשורת להפסיק לרכל על המין של ברוס ג ‘נר.”

29
של 33

ולבסוף, הנחיתה עמוד הנחשק של מגזין הוגן ההבלים

ברוס Jenner as Caitlyn

אנני ליבוביץ ליוניטי פייר

הנה הרשמי של Caitlyn יוצא – ב יולי 2015 יריד הוגן סיפור נורה על ידי אנני Leibowitz.

30
של 33

Caitlyn Jenner ב יולי 2015 פרסי Espy

קייטלין at the Espys


קייטלין ג’נר בפסטיבל אספי, 15 ביולי 2015.
תמונות מתוך: Getty Images: קווין וינטר /

זה היה רשמי של Caitlyn ג ‘נר יוצא המפלגה לציבור – כאשר היא לקחה את הבמה מול כל המשפחה שלה כדי לקבל פרס ב 2015 Espys.

31
של 33

Caitlyn במועדון תרבות ביצועים בסוף יולי 2015

קייטלין Jenner July 2015


קייטלין ג’נר משתתפת בביצועי מועדון התרבות, 24 ביולי, 2015.
קווין וינטר עבור גטי

הנה היא, נראה פנטסטי בביצוע מועדון התרבות ב -24 ביולי 2015.

32
של 33

Caitlyn Jenner ב פולו קלאסי התרמה ב -12 בספטמבר 2015

קייטלין at a Polo Fundraiser


Caitlyn Jenner ב פולו קלאסי התרמה ב -12 בספטמבר 2015.
גטי: מייקל בזיאן

הנה תמונה של קייטלין מחפש הקיץ ואת מזדמנים בספטמבר.

33
של 33

Caitlyn ב -27 באוקטובר 2015

קייטלין on October 27, 2015

גטי: טיברינה הובסון וגבריאל אולסן

כאן, Cait משתתפת מסיבת ההשקה. היא חגגה את יום ההולדת ה -66 שלה ב -28 באוקטובר וב -29 באוקטובר, מגזין “Glamour” קרא לה את אחת מנשות השנה. הפרס כיבד את ג’נר על נחישותה להיות “פתוחה ללא פשרות” ועל “מציאת משמעות חדשה בחייה”.

No Replies to "מברוס לקייטלין: תמונות של ג'נר לאורך השנים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.