האם מסקרה זה נלקח מדיה חברתית על ידי סטורם שווה את כל ההייפ?

האם מסקרה זה נלקח מדיה חברתית על ידי סטורם שווה את כל ההייפ?

יוניק 3D סיבים מסקרה נקטה מדיה חברתית על ידי סערה. אולי ראית את "לפני ואחרי" מדהים תמונות בפייסבוק או Instagram. נשים מפרסמות תמונות של הריסים שלהן בקושי "לפני" תמונות ליד הריסים הארוכים המדהימים שלהן בתמונות "אחרי". חבר פייסבוק שמוכר יוניק תמונות פורסמו משלה לפני ואחרי וההבדל היה כל כך קיצוני, הייתי צריך לקנות את זה כדי לנסות את זה לעצמי.

אחרי הכל, מי לא רוצה ריסים ארוכים, עסיסיים מבלי לסבול דבק ריס או ריסים מזויפים תפור על אלה האמיתי שלך?

באותו זמן, לא היה לי מושג שאתה יכול לקנות מוצרים יוניק מ Amazon.com ולעקוף את החבר שלך, מי- is-salesperson. אז שילמתי די הרבה כסף עבור המסקרה (רק תחת $ 40) ו בהתחלה אהבתי את זה כל כך הרבה שאני מכור הגבול במשך כמה שבועות. כללתי גם את המסקרה ברשימת המסקרות הטובות ביותר שלי. 

הדברים באמת עבדו. לבשתי את זה יום ולילה וקיבלתי בעיטה אחת מתוך עין אחת תוך השארת העין השנייה חשוף - שלי לפני ואחרי. "וואו", חשבתי, "מצאתי את המסקרה הכי מדהימה אי פעם".

ואז האובססיה נעלמה. גם בגלל שאני אמא חדשה ואין לי הרבה סיבות לצאת לעיר. גם בגלל שאני אף פעם לא היה אחד ללבוש עומס של איפור ברור מסקרה זה די ברור. וגם בגלל המוצר לא הוכיח להיות מושלם.

עוד על זה קצת....

יישום מסובך

סיבים צעירים מסקרה הוא מסובך כדי להחיל.

החבילה מגיעה עם 2 צינורות: ג'ל השתלת החלת תחילה, צינור של סיבים, אשר מקל על הג'ל. המפתח הוא להחיל את ג'ל השתלת, ולאחר מכן להחיל את הסיבים, ולאחר מכן להחיל את השתלת ג 'ל לאחר.

פשוט? 

סוג של. זה לא קל כמו החלת מסקרה וזה סוג של טרחה ללכת הלוך ושוב בין 2 צינורות. הסיבים יכולים לקבל clumpy ויש כל מיני עצות סותרות מתגלגל ברחבי האינטרנט על אם אתה צריך להשתמש מסקרה קבוע הראשון. (יש אומרים כן, אחרים אומרים לא!) מצאתי כי אם אתה מציית לכללי היישום, אז התוצאות יהיה טוב יותר אם כנף זה בעצמך.

התוצאות

אין ספק לגבי תוצאות המסקרה הזאת. הריסים שלי מעולם לא נראו, זה נראה לי ארוך וממושך עם המסקרה לבדה. כדי לקבל אורך זה, אני צריך ללכת עם ריסים שקר. כשהתמכרתי, אהבתי את זה כל כך שאני לבש את זה כמעט כל יום במשך כמה שבועות. בדרך כלל מומלץ להשתמש ב'יוניק 'לאירועים מיוחדים או לצאת בלילה, אבל היה לי ילד בן 5 חודשים בבית, אז הייתי בלילות יותר מאשר בחוץ.

לכן לקחתי את הריסים הזוהרים שלי החוצה, לא רק בלילה.

אף אחד לא החמיא לי על הריסים הנפלאים שלי בזמן שחבשתי את המסקרה, אבל זה לא כאילו היכו אותי בפניהם של אנשים. ואני אוהב להיראות טבעי ככל האפשר, אז אם אנשים ישים לב לריסים שלי, זה לא יכול להיות דבר נהדר. אני אחד מאותם אנשים ששים לב ריסים ארוכים במיוחד ואני כמעט תמיד מניחים את הריסים הם שקר מיושם באופן מקצועי או הלובש משתמש Latisse או מוצר אחר ריס מפחיד הצמיחה עולה $ $ $ והוא לא אושר FDA.

לא מוצר מושלם

למרות שאני אוהבת את המסקרה, זה לא מוצר מושלם.

זה יקר ואת האריזה נראה סוג זול זול. בנוסף, לא משנה כמה ניסיתי לשכלל את היישום, רוב הזמן את הריסים שלי clumped למעלה נראה קצת מבולגן. אני באמת לא אוהבת ריסים גושים. כמו כן, לפעמים סיבים נפל על הפנים שלי במהלך היישום.

במחקר שלי של מוצר זה, מצאתי קנאה של נשים שאוהבות את החומר הזה. אבל יש יותר קומץ בודקים שמצאו את זה "מאה". ב Makeupalley.com, שבו 1000s של אנשים לכתוב ביקורות של מוצרי יופי, מוצר זה מקבל 3 1/2 "lippies" מתוך 5 בזמן כתיבת שורות אלה.

הרמאים? כמה סוקרים מצאו את המסקרה להיות גס. אחרים דיווחו הריסים שלהם נראים מזויפים. כמה שניסו את יוניק דיווחו שהם אלרגיים לכל מה שנמצא במוצר, והם הגיעו לעיניים אדומות ומגרדות.

  

התלונה הגדולה ביותר שלי היא שאני מוצא את המסקרה משפשף על עצם הבריח שלי, יצירת אפקט צל שחור. אני צריך להיות זהיר סופר לבדוק את האיפור שלי לאורך כל היום. זה קורה למרות שהנחתי את המסקרה להתייבש לחלוטין לפני היציאה. עבור מסקרה יקרה כזאת (זו המסקרה היקרה ביותר ברשימה הכי טובה שלי), אני לא מצפה לשכב על איפור העיניים שלי. אני רוצה שהיא תישאר שם ולא תשפשף לי את הפנים.

החדשות הטובות הן כי אתה קונה את זה דרך מוכרים עצמאיים, אתה יכול לקבל את הכסף שלך בחזרה אם אתה לא מרוצה.

הטריקים כדי מאסטרינג זה יישום מסקרה

יש כמה טריקים כדי להשתלט על זה מסקרה סיבים:

 1. סלסול ריסים עבור השפעה נוספת.
 2. החל מעיל של מסקרה הראשון. אחד הסוקרים מזהיר אותך להימנע ממסקרה מעובה (או מתפשטת), שלטענתה עושה למראה יותר קל. יש אנשים שאני מכיר שמוכרים את המסקרה הזאת אומרים לי הכי טוב לא להשתמש מסקרה קבוע הראשון פשוט להשתמש יוניק. לא ניסיתי את זה, אבל אני לא יכול לחכות.
 3. החל מעיל של ג'ל השתלת, מבסיס עצות, התמקדות בעיקר על קצות הריסים. יש אנשים טוענים שאתה לא צריך לחול על בסיס הריסים שלך, אבל אני מוצא את זה עובד טוב ב.
 4. בצע עם מעיל של סיבים אבל רק על קצות הריסים. אחרת, זה פשוט יותר מדי.
 5. תמיד להחיל מעיל נוסף של ג'ל השתלת מעל הסיבים כדי להגדיר אותם.

כמה בודקים ממליצים להשתמש מסרק ריסים לאחר המעיל הראשוני של השתלת ג'ל לריסים נפרדים.

איך לקנות

קנה מסקרה מסיכת יוניק ממוכר עצמאי או לקנות אותו באינטרנט מ Amazon.com. החדשות הטובות הן שאתה יכול לקבל את הכסף שלך בחזרה אם אתה לא מרוצה.

No Replies to "האם מסקרה זה נלקח מדיה חברתית על ידי סטורם שווה את כל ההייפ?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 2 = 8