תספורות נשים מדהימות | insightyv.com

תספורות נשים מדהימות

ג'יין-פונדה-hair.png

ג ‘יין פונדה.
תמונות של גטי

לזרוק את חוקי היופי מיושן תמונות: Funky, אדגי תסרוקות כשמדובר תסרוקת שלך בגיל 70 ומעבר. רק בגלל שאמא שלך היתה בעלת שיער קסדה בשנותיה המאוחרות יותר, זה לא אומר שאתה צריך. בימים אלה, חוקי היופי שונים. אתה יכול ללבוש את השיער על הכתפיים שלך אם אתה רוצה ואתה יכול לצבוע את זה כל צבע שתבחר.

החתך על ג’יין פונדה (נולדה ב -21 בדצמבר 1937) מדהים בה. הערה המפרט מדהים מאחור.

 

02
מתוך 22

בליית דאנר (נולד ב – 1943)

תספורות נשים מדהימות

בליית דאנר.
אמנדה אדוארדס, גטי

בואו נדבר על מרקם השיער. אתה רוצה לוודא התסרוקת שלך עובד עבור הטקסטורה שלך 10 דברים כל אישה צריכה לדעת על מרקם השיער, כמו של בליית דאנר (נולד ב 3 בפברואר 1943) עושה. לדאנר יש שיער סמיך, גלי, שיכול להשתחרר. תסרוקת זו היא מדהימה על אותה כי זה מראה את כמות השיער שיש לה, וזה הרבה. אם יש לך שיער סמיך, להראות את זה על ידי לגדל אותו ו fluffing אותו.

למידע נוסף על כמה חשוב מרקם השיער הוא בעת בחירת התספורת שלך אני 

03
מתוך 22

הלן מירן (ילידת 1945)

הלן-מירן-פנג

הלן מירן.
תמונות: Getty Images, השני על ידי פרייזר הריסון

זה תספורת ארוכה בוב המגמה לונג בוב השיער כאן כדי להישאר על שחקנית הלן מירן (נולד 26 יולי 1945) הוא נפלא לשטוף- and- ללבוש לחתוך זה נראה נהדר blown מיובש או אוויר יבש. החתך ארוך מספיק כדי להחניף על פניה ולהיראות קצת צעירה אבל לא כל כך ארוכה עד שהיא גוררת את פניה. החתך הוא קלאסי ומתוחכם באותו זמן.

 

04
מתוך 22

ננסי פלוסי (נולדה ב -1940)

תספורות נשים מדהימות

ננסי פלוסי.
אנדרו ה. ווקר

זה לא ננסי Pelosi (נולד 26 מרס 1940) צבע שיער טבעי. היא כנראה נעלמה לפחות אפור חלקית אבל צבע השיער שלה כהה חום אז זה נראה כאילו זה היה כשהיתה בשנות ה -30 וה -40 שלה.

שיער כסף יכול להיות מאוד סקסי. עם זאת, לא כל הנשים לאמץ את צבע השיער הטבעי שלהם. נשים רבות הופכות לבלונדיניות ככל שהן מזדקנות, מהלך טבעי בהתחשב באפור הוא רך, בהיר יותר צבע חום טבעי. אבל שיער בלונדיני אינו משלים את כל גווני העור. הימור טוב יותר אם אתה אישה כהה שיער באופן טבעי היא צבע השיער שלך בסיס כהה יש מדגיש אור לשים פנימה.

 

05
מתוך 22

דיאן קיטון (נולדה ב -1946)

diane-keaton-medium-length.png

דיאן קיטון בשתי תספורות שונות בכתפיים.
אנדריאס רנץ עבור גטי

דיאן קיטון (נולדה ב -5 בינואר 1946), הפכה להיות אשה טבעית בעלת שיער חום בינוני, כדי להגיע לאפור טבעי וליישר את שערה. זה מראה מאוד מתוחכם, אופנתי וצעיר.

06
מתוך 22

גלוריה סטיינם (נולדה בשנת 1934)

תספורות נשים מדהימות

גלוריה סטיינם.
פרידריך מ. בראון

אין סיבה שאתה צריך ללכת קצר ככל שאתה מתבגר. פשוט, קלאסי בובס ארוך bobs באורך רגיל הם בהחלט מדהים על נשים מבוגרות. הם עובדים בצורה הטובה ביותר על נשים עם שיער ישר טבעי, אבל השיער הגלי נראה נהדר בוב ארוך גם כן.

הנה גלוריה סטיינם (נולדה ב -25 במארס 1934), לובשת בוב ארוך שהתייבש עם מברשת עגולה המתפתלת מתחת לקצותיה. זה מראה מדהים עליה. שים לב באמצע החלק, שהוא מאוד על המגמה.

07
מתוך 22

שירלי באסי (נולדה ב -1937)

תספורות נשים מדהימות

שירלי באסי.
ג ‘ייסון Merritt עבור גטי

האם הבחנת מגמה תסרוקות עדיין? עד כה, כולם נראה תכונה התסרוקות כי להכות את קו הסנטר או מתחת והם מכה מיובש עם מברשת עגולה כי curls הקצוות תחת.

הנה, שירלי Bassey (נולד 8 ינואר 1937) מראה את הסגנון, כי גם כולל צד- swept bangs. המפץ נהדר עבור נשים מבוגרות כי הם יכולים לקחת שנים את המראה שלך, והם מביאים את תשומת לב התכונות הטובות ביותר שלך. עם זאת, הם יכולים להיות תחזוקה גבוהה, כי אם אתה לא נוח עם זוג מספריים, אתה צריך לחתוך אותם כל כמה שבועות.

 

08
מתוך 22

ז’קלין סמית ‘(נולד ב -1945)

Jaclyn Smith hairstyles

ג ‘קלין סמית’ hairstyles.
ג ‘ייסון Merritt עבור Getty תמונות

אתה יכול להאמין שז’לין סמית, בתמונה כאן, נולדה ב -26 באוקטובר 1945? היא נראית צעירה בשנים מגילה בגלל אורך שערה, צבע השיער שלה, וכנראה גם כמה ביקורים במשרדו של מנתח קוסמטי. גם אם העור שלך לא מתוח כמו של סמית, אל תדאג. כל עוד השיער שלך הוא סמיך יחסית ובריא, אתה יכול ללבוש את זה יותר.

09
מתוך 22

אלן בורשטין (1932)

תספורות נשים מדהימות

אלן בורסטין.
מייקל לוקסיסנו

יותר ויותר נשים כמו אלן בורסטין (נולדה ב -7 בדצמבר 1932) מחבקות את צבע השיער האפור שלהם שיער אפור: תמונות של תסרוקות אפורות וישנן סיבות רבות שתרצו ללכת בדרך זו. אם יש לך שיער אפור טבעי באופן טבעי ואתה לא רוצה את ההוצאות של ביקורים קבועים של colorist, אז, בכל האמצעים, ללכת אפור. או, אולי אתה רק רוצה להזדקן בחן ולאמץ את גיל הקמטים שלך, שיער אפור, וכל. 

10
מתוך 22

ג’ודי דנץ ‘(1934)

תספורות נשים מדהימות

ג’ודי דנץ ‘.
דייב הוגאן, גטי

תסרוקות קצרות, כמו זו על השחקנית ג’ודי דנץ ‘(נולדה ב -9 בדצמבר 1934), הן אופנת התספורת הקלאסית לנשים בשנות ה -70 לחייהם. על ידי מסגור הפנים שלך, תוכל להשוויץ ולהאיר את התכונות הטובות ביותר שלך. תוכלו גם למצוא את הקיצוצים האלה הם מאוד תחזוקה נמוכה ו timesaver גדול.

11
מתוך 22

ונסה רדגרייב (1937)

תספורות נשים מדהימות

ונסה רדגרייב.
תמונה של בריאן בדדר / Getty Images

כן, אתה יכול לגדל את השיער שלך כמו ונסה Redgrave (נולד ב -30 בינואר 1937). עם זאת, בעוד שיער ארוך יכול להיות די מחמיא, להיזהר; שיער ארוך יכול לעשות ארוך, פנים רזות להופיע יותר.

 

12
מתוך 22

קתרין דנב (1943)

תספורות נשים מדהימות

השחקנית קתרין דנב.
צילום: פרייזר הריסון / גטי

נפח השיער אומר שאתה מכה את ההגרלה הגנטית. ללא שם: שיער שטוח, חסר חיים הוא משהו שאתה עלול הקרב כפי שאתה גיל. הסוד לשיער שופע טמון בחיתוך טוב ובסטיילינג נהדר (למשל, תרסיסי סטיילינג, קרסולונים). הנה, קתרין Deneuve (נולד 22 אוקטובר 1943) מראה את השיער מדהים זה קצת יותר ומלא נפח (ו סביר hairspray). זכור שקשה לשמור על נפח השיער זה ארוך. ככל שתתקדם, כך ישתפר השיער שלך.

13
מתוך 22

דיאן קרול (1935)

תספורות נשים מדהימות

דיאן קרול.
ג ‘ייסון Merritt עבור גטי

לדלג על הסלונים של הגברת הזקנה, שם הם גוזרים לך את השיער ומספקים לך תלתלים הדוקים לקרקפת שלך, ספוגי שיער. במקום זאת, ללכת לסלון של הבת שלך ולבקש מבט חדש. יתרה מזאת, לקחת את הבת שלך ולשאול אותה עצה.

זהו מבט מקסים על דיאן קרול (נולד ב -17 ביולי 1935). זה נהדר עבור חתונה או אירוע רשמי.

14
מתוך 22

קרול קינג (נולדה ב -1942)

carole-king-curly.jpg

קרול קינג.
סטיב גרניץ על גטי

קרול קינג (נולדה ב -9 בפברואר 1942) מראה כיצד לאמץ את מרקם השיער הטבעי. המלך יש שיער מתולתל סופר ולא ליישר אותו. במקום זאת, היא לובשת את זה בצורה יפה על פי כל התסרוקת התסרוקת שלה למעשה גורם לה להיראות צעירה מגילה, שהוא 76. 

15
מתוך 22

ברברה דייוויס (גיל לא ידוע)

תספורות נשים מדהימות

ברברה דייוויס.
פרידריך מ. בראון // גטי

ככל שאתה מבוגר, כך השיער שלך הופך להיות שביר יותר. אבל השיער היבש שומר על צורתו יותר משער עדין ושמנוני, אז שימו לב למה שברברה דייוויס (גיל לא ידוע) עושה כאן. זה נפח וצורה לא יכול לקרות עם אישה שיש לה שיער משיי עדין אבל עובד נהדר על שיער יבש, גס.

16
מתוך 22

בטי וייט (נולד 1922)

betty-white.jpg

בטי וייט.

בטי וייט (17 בינואר 1922) היא בשנות ה -90 שלה ויש לה סוג של שיער קסדה המסורתית סבתי לבשה במשך 30 שנים פלוס. סבתא שלך בטח יש שיער שלה לשבוע בסלון וזה נראה כמעט בדיוק ככה. זה לא השיער שאתה עושה בעצמך כי זה דורש curlers ויושב מתחת למייבש, אבל אם זה הסגנון שלך, אז בטי צריך להיות סמל שלך. כולם אוהבים את בטי וייט.

17
מתוך 22

אשתו של דן ראתר, ז’אן גבל

jean-goebbel.jpg

אשתו של דן ראתר, ז’אן גבל.

שערה של ז’אן גבל הוא רק בוב קלאסי מושלם. היא זוגות זה טוב עם אביזרים הנכון בגדים אופנתיים. סביב כל מהמם.

 

18
מתוך 22

לורן האטון (נולד ב- 1943)

תספורות נשים מדהימות

לורן האטון.
גטי תמונות / טיילור היל

לורן האטון (נולדה ב -17 בנובמבר 1943) לובשת את שערה המתולתל בתצלום. לורן (יופי קלאסי) ממשיכה לדגם טוב לתוך שנות ה -70 לחייה. 

19
מתוך 22

דיאן סויר (נולדה ב -1945)

תספורות נשים מדהימות

דיאן סוייר.
מייק קופולה עבור גטי

דיאן סויר (נולדה ב -22 בדצמבר 1945) היתה הכתבת הראשונה של סי-בי-אס 60 דקות. עם זאת, סוייר הוא כנראה מפורסם יותר עבור שיער בלונדיני בולט שלה. שיער בלונדיני הוא צבע השיער הקלה ביותר להסוות אפור כי הצבעים מתמזגים יחד ואתה יכול ללכת עוד בין עבודות צבע. עם זאת, לא כל אישה תיראה טוב כמו בלונדינית, בלונדינית צבע שיער טיפים & טריקים.

20
מתוך 22

צילום נוסף של ג’יין פונדה (נולד ב -1937)

jane-fonda.jpg

ג ‘יין פונדה.
סטפני קינן עבור גטי

הנה תמונה נוספת של ג’יין פונדה (נולדה ב -21 בדצמבר 1937), שם היא חובשת שיער המסווה את פניה. זה מדהים בה. הערה נפח על גבי ואיך התסרוקת שלה הוא לחתוך קרוב יותר על הפנים בצד. פרידה שיער קצת מחוץ למרכז מוסיף גם גובה למעלה.

 

21
מתוך 22

חתך נהדר עבור שיער עבה, גלי

wavy-short-hair.jpg

תמונות של גטי

רק בגלל שאתה בעבר 70, לא אומר שאתה לא יכול להיות חתך מסוגנן. אני אוהב את המראה הזה על המודל הזה. שערה הגלי, הגלי, הוא מסוגנן למדי, ונראה נהדר על אישה בכל גיל.

22
מתוך 22

נסה Pixie מסוגנן

pixie-sunglasses.jpg

ליאם נוריס עבור גטי

את pixie 20 Best Pixie Haircuts עבור נשים מבוגרות הוא אחד hirstest hairstyles של הרגע. זה כל כך פופולרי, זה עשה את רשימת 20 השנה הפופולרי ביותר hairstyles. את pixie flatters צורות פנים רוב, עובד עם כמעט כל textures שיער וטוב יותר, זה נראה נהדר על נשים בכל הגילאים, בין אם אתה 15 או 80.

לפני שאתה מקבל חתך עצבני, מגניב פיקסי, לשאול את עצמך אם האישיות שלך מתאים לחתוך זה? קיצורים קצרים כגון אלה מזמינים תשומת לב. אם אתה מהסוג שמסתתר מאחורי השיער שלה או שונא את תשומת הלב, לחשוב פעמיים לפני להכות את הסלון לבקש את הסגנון הזה.

 

No Replies to "תספורות נשים מדהימות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =