כיצד לתת לעצמך פרם ישר | insightyv.com

כיצד לתת לעצמך פרם ישר

כיצד לתת לעצמך פרם ישר

ישנן דרכים רבות כימית ליישר את השיער, כולל שיער היקר שיער קרטין יישור וטיפול שיער יפני, ופתרונות perm הם אחד מהם. אלה נקראים “ישר perms.” אני ממליץ לקבל אותם לעשות בסלון, אבל אתה יכול לעשות אותם בבית עם פתרון perm ו מסרק רחב שיניים. 

האם אתה מועמד טוב פרם ישר?

לפני שתנסה את זה בבית, עליך לוודא שאתה מועמד טוב.

פתרונות Perm הם קבועים. אם אתה מזיק או שונא את השיער שלך, אתה רק הולך לחכות שזה יגדל. ואת הצמיחה החדשה שלך יהיה מרקם השיער הטבעי שלך. זה אומר השיער שלך יהיה ישר ישר למטה וגלי או מתולתל על השורשים. אתה צריך להיות בסדר עם זה.

אם השיער שלך הוא באופן טבעי גלי או מתולתל ללא נזק וגמישות טובה, אתה מועמד טוב פרם ישר הביתה. שיער הבתולה הוא אידיאלי. אם השיער שלך כבר צבוע, צבעוני או מולבן, אתה נמצא בסיכון גדול להזיק לשיער שלך. עם זאת, כמה פתרונות perm הם מנוסחים לשיער זה היה בצבע, כולל איסו פרם אפשרות 2. עיבוד כפול יכול לגרום השיער שלך ליפול ואתה צריך לחפש עזרה מקצועית. מקצוען יוכל להעריך את בריאות השיער ולקבוע כיצד להמשיך.

שיער אפריקני-אמריקני אופייני הוא הישר הטוב ביותר בסלון על ידי איש מקצוע בעל ניסיון בעבודה עם סוג השיער שלך.

אם אתה יודע את הדרך שלך סביב כימיקלים ופתרונות והם בטוחים עם השיער שלך, אתה מועמד טוב. אם ניסית לצבוע את השיער שלך לפני ו בלגן אותו royally, אתה לא יכול להיות. או לפחות חבל לחבר לעזור. 

אתה יכול לקנות מכובד home perm פתרונות מקוונים. קראתי דברים טובים מאוד על:

  • איסו פרם
  • אוגילבי
  • מיישר לכל סוגי השיער
  • מטריקס אופטית יפנית ישרה ליישר

כיצד להתכונן פרם ישר

המתן לפחות יומיים לאחר שמפו האחרון שלך כדי ליישם את הפתרון פרם, השמנים יהיה מעיל השיער שלך להגן על זה מפני נזק.

קרא את ההוראות שמגיעות עם הערכה שלך ביסודיות. אתה בעצם נותן לעצמך פרם, אבל בלי rollers. הזמנים על הקופסה הם פעמים אתה חייב להיצמד או שאתה עלול להזיק לשיער שלך.

ולשקול לגייס חבר כדי לעזור. ארבע ידיים עדיפות על 2 כשמדובר עיבוד כימי השיער שלך.

כלים נדרשים: מגבת ישנה, ​​בגדים לא אכפת לך להתעסק, וזלין, מסרק רחב שיניים, כפפות (פלסטיק או גומי), ערכת perm, שטוח קליפים (אופציונלי), שמפו ומרכך.

שלב 1: לשטוף עם מים, מסרק החוצה סבכים

הפתרון פרם עובד הכי טוב על שיער לח רק בקושי, כך לשטוף את השיער במים פושרים, כך כל גדיל הוא מצופה. שיער יבש מגבת כך שהוא לח רק ולא רטוב. אין להשתמש בשמפו או מרכך, אלא אם כן ערכת פרם מגיעה עם אחד הם ממליצים.

מברשת או מסרק דרך השיער מספר פעמים כדי להפיץ את הקרקפת של שמנים טבעיים כדי לוודא שאין קשרים או סבכים.

שלב 2: מתאים

החל מעיל דק של וזלין לאורך קו השיער שלך על האוזניים שלך (לא לשכוח את האוזניים) כדי לשמור על הכימיקלים מפני שריפת העור שלך. ללבוש חולצה ישנה או סווטשירט כי לא אכפת לך להתעסק עם כימיקלים. Drape מגבת ישנה מעל החולצה שלך, אז אתה כימיקלים לא עובדים את דרכם דרך החולצה שלך על העור שלך. משוך על כפפות.

שלב 3: סעיף השיער שלך

אם יש לך הרבה שיער, אתה רוצה סעיף זה 4 חלקים. כדי לעשות זאת, חלק השיער ישר למטה אל הגב וליצור 2 חלקים משני צדי הראש. לעטוף בחמניות רופפות.

שלב 4: עבודה הפתרון דרך שיער

עבודה משמאל לימין (או להיפך) להתחיל עם החלק הראשון שלך ולהחיל את הפתרון פרם קרוב לשורשים שלך ככל האפשר. מסרק את השיער עד הקצוות. אם יש לך שיער עבה, ייתכן שיהיה עליך לעבוד את הפתרון באמצעות האצבעות שלך גם כן.

שלב 5: שיער קליפ אז זה נופל ישר

אם יש לך חבר עוזר לך, יש לה לקחת קליפים שטוחים לשקול את השיער כך זה מיישר ככל האפשר. כדי לעשות זאת, לעטוף פיסת נייר שמגיע עם הערכה מעל 1 1/2-inch קטע של שיער קליפ סוף כך זה שוקל את השיער למטה.

אם אתה עובד לבד, שיטת קליפ עשוי להוכיח קשה לעשות בעצמך. במקום זאת, מסרק את הפתרון דרך השיער לפחות 5 פעמים לפני שעבר לשלב הבא. 

שלב 6: לעבוד בדרך שלך דרך המדורים

עכשיו העבודה שלך דרך שאר הקטעים שלך. הגדרת טיימר שלך עבור כמות הזמן הפתרון צריך לעבוד.

אם אתה עובד לבד ולא באמצעות קליפים, מסרק שיער דרך ברציפות במשך הזמן המומלץ עבור פתרון להגדיר (בדרך כלל כ 15 דקות).

תמיד פעל לפי ההוראות הארוזות עבור מגבלות זמן על עיבוד כימי.

שלב 7: לשטוף את השיער

בצע את ההוראות על הקופסה, אשר בדרך כלל דורשים ממך לשטוף היטב את השיער של הפתרון perming. קח את קליפים החוצה עבור שטיפה.

שלב 8: להחיל Neutralizer

אם ערכה מגיע עם נייטרליזר, להחיל אותו מן השורשים בעדינות מסרק אותו דרך הקצוות, לשים את הסרטונים בחזרה למקום (אתה יכול גם להשאיר אותם מחוץ לטווח קצר זה של זמן רק מסרק שיער כמה פעמים אז זה נשאר ישר). השאירו אותו בזמן המומלץ.

שלב 9: זמן מקלחת

צעד לתוך המקלחת ולשטוף את הכימיקלים, הקפד לא לסחוט שיער או לחבור אותו. שמפו ומצב ואז שיער יבש על ידי בעדינות לטפוח אותו במגבת. אתה לא רוצה לבלבל את תהליך היישור.

כיצד לטפל השיער החדש שלך ישר

כדי להגן על השיער מפני קינקינג או ליצור כיפוף מוזר, להימנע משיכת השיער, לשים שיער בזנב סוס, משיכת השיער לאחור או שטיפת השיער שלך לפחות 48 שעות. הראשון 24 שעות הם קריטיים ולכן אתה צריך לוודא שאתה להפריע שיער מעט ככל האפשר.

No Replies to "כיצד לתת לעצמך פרם ישר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 2 =