אתה צריך לקבל הבהרה או תהליך אחד צבע?

אתה צריך לקבל הבהרה או תהליך אחד צבע?

כשמדובר צבע השיער, אתה בעצם יש שלוש אפשרויות: הדגשת, צבע תהליך יחיד, או תהליך כפול. אבל איזה מהם הכי טוב בשבילך? כמה טיפים יעזרו לך למיין את האפשרות הטובה ביותר עבור השיער שלך.

הזמנת ייעוץ

אנחנו תמיד ממליצים לקבל צבע שיער להתייעץ עם מקצועי אם אתה לא בטוח מה אתה רוצה. להביא תמונות לאורך השיער שאתה אוהב או רוצה להשיג. את colorist יידע מה לעשות כדי להראות את התספורת ואת יוכלו למצוא את הזכות גוונים של צבע כדי להחניף את צבע העור.

במהלך הייעוץ שלך, הקפד להזכיר כל עיבוד שיער אחר שעשית, כגון שיער מיישר כי כימיקלים משומשים ו-בבית לצבוע עבודות. למרות צבעי שיער סלון הם הרבה יותר קל על השיער מאשר צבעים תיבת, אתה לא רוצה לעבד את השיער שלך ואת הסיכון לפגוע בו.

צבע יחיד לעומת הבהרה

הבהרה הם אופציה טובה אם יש לך בסיס צבע בסיס נהדר לא רוצה להתעסק יותר מדי עם הטבע. מדגיש יהיה פשוט לשפר את זה על ידי הוספת פסים כי הם בצל או שני בהיר יותר צבע טבעי שלך.

הבהרה נראית הכי טוב כאשר הסטייליסטית משתמשת לפחות שני גוונים שונים. אתה יכול גם לבקש פנים מסגור מדגיש כדי להאיר את העור שלך. סטייליסטית דארן אנדרסון מציעה כמה עצות מצוינות:

"עם הבהרה, colorist שלך צריך להשתמש ביותר צבע אחד, לא רק אקונומיקה.המיטב מדגיש צריך להיות מרובד לייצר וריאציות טונאליות.יש שיהיו אורות, מדיומים, כהים כדי ליצור עומק ושקיפות השיער.ההדגשה צריך להיות כמו ציור יצירת מופת ואתה לא יכול לעשות את זה עם צבע אחד בלבד. " 

אם אתה רוצה לתבל תספורת פשוטה עם מעט מאוד שכבות, מדגיש הם אופציה נהדרת. התהליך מחמיא מאוד על שיער בלונדיני חום כהה ושימושי לכסות כמה שערות אפורות.

מצד שני, אם אתה רוצה ללכת כמה גוונים בהירים או כהים יותר צבע השיער הטבעי שלך, תהליך יחיד (או כל-מעל) צבע היא הדרך ללכת.

תהליך זה משנה את הצבע של כל הראש של השיער, נותן לך צליל חד מימדי חדש שיכול להיות דרמטי או מתוחכם כמו שאתה אוהב. 

צבע תהליך יחיד הוא בחירה מצוינת אם יש לך שיער קצר מאוד, כי לא ניתן להדגיש בקלות. זה גם אפשרות נחמדה להוספת חום, אשר יכול להגביר את הטון העור שלך, ואם אתה רוצה לכסות כמות ניכרת של שיער אפור. All-over צבע יכול גם להשלים את תספורת אופנתי שעשוי להיות מעל הדף עם מדגיש.

זכור כי בשל צמיחת שורש, כל צביעה צריך להיות נגע כל ארבעה עד שמונה שבועות, ואילו מדגיש יכול להימשך עד חודשיים או שלושה חודשים. שאל את הסטייליסט על טיפול מבריק בעקבות צבע שלך. זה באמת יכול להוסיף דחיפה צבע ולעשות שיער מבריק.

אתה יכול גם לקבל את שני התהליכים. זוהי בחירה טובה אם אתה, למשל, רוצה לכסות שיער אפור אבל עדיין רוצה את המימד מואר מציע. צבע על כל צבע יכול גם לתקן עבודה צבע קודמת, נזק ראשון, או overprocessing לפני מקבל מדגיש.

דבר נוסף שיש לשקול הוא העלות. במרבית הסלונים, צבע תהליך יחיד הוא זול יותר מאשר מדגיש. בנוסף, צבע יחיד נוטה להיות עדין על השיער שלך מאשר מדגיש.

אקונומיקה בשימוש נוסחאות הדגשה רבים יכולים לגרום נזק, במיוחד אם יש לך לעשות את זה לעתים קרובות או להשתמש טיפולים כימיים אחרים.

צבע עיבוד כפול

האלטרנטיבה לצבע תהליך יחיד היא צבע תהליך כפול. זה גם משנה את כל צבע השיער שלך, אבל זה מוסיף מימד וצבע נוסף במהלך הטיפול השני.

בדרך כלל, תהליך צבע כפול משמש כאשר אתה רוצה לקחת שיער כהה הרבה יותר קל. מעצבים מתחילים על ידי הלבנה את צבע השיער הטבעי שלך, ולאחר מכן להחיל את הצבע החדש. זה יכול להיעשות גם עם צבע הכולל, ולאחר מכן טיפול הדגשת בשלב השני.

תהליך זה הוא לעתים קרובות את סוד השיער הגדול שאנו רואים על מפורסמים רבים, אבל זה מגיע במחיר. לא רק אתה משלם עבור שני טיפולי צבע נפרדים, אבל זה יכול גם לגרום לשיער פגום.

אם תבחר בתהליך זה, תצטרך לטפל בשיער שלך יותר עם אפשרויות צבע אחרות כדי לקזז את הכימיקלים הנוספים. מצב עמוק זה בקביעות ולעשות כמיטב יכולתך כדי למנוע הרבה סגנון החום, אשר יכול להוביל שבירה קצוות מפוצלים. לדבר עם מעצב אופנה שלך אם השיער שלך הוא בריא מספיק כדי לקחת את זה ולקבל עצות לטיפול השיער הספציפי שלך לאחר מכן.

אפשרויות הדגשה שלך

יש בעצם ארבעה סוגים של נקודות עיקריות: נקודות עיקריות בסיסיים, בלייאג 'או "ציור שיער", chunking או "piecing", ו lowlights.

  • מדגיש לסכל הם שיטות השיא המסורתי ביותר. זה מוסיף קווצות של צבע אחיד לשיער וזה יכול להיות מפוספס או מעורבב היטב. אתה יכול לקבל עד חמש גוונים שונים עבור המראה הטבעי.
  • Balayage, או "ציור שיער", מאפשר לסטייליסטית להוסיף פסים צבע טבעיים לשיער בחללים גדולים או קטנים. זוהי בחירה מצוינת אם יש לך צבע בסיס נהדר רוצה ללכת רק כמה גוונים בהירים באזורים מסוימים. אתה לא צריך לקבל את השורשים נגע עד כמה עם balayage כמו שאתה עושה foils וזה גדל טוב יותר מאשר כל אפשרות צבע אחרת.
  • Chunking (הידוע גם בשם piecing) הוא כאשר פסים עבים של צבע צבועים על השיער. זה הפך להיות פופולרי מאוד בשנות ה -90 והוא חווה קצת resurgence. 
  • Lowlights לאפשר לסטייליסטית להוסיף גוונים כהים של שיער וזה משולב לעתים קרובות עם מדגיש. זה יכול לתת צבע שלך אפילו יותר ניגוד וממד.

צבעי שיער בבית

מסיבות שונות, כמה אנשים פשוט מעדיפים צבע השיער שלהם בבית. החדשות הטובות הן כי ערכות צבע הבית יש כברת דרך ארוכה בשנים האחרונות, כך מקבל צבע נהדר הוא פשוט יחסית.

אם אתה רוצה שינוי דרסטי, זה בדרך כלל הכי טוב לא לעשות את זה בעצמך. אתה תקבל תוצאות טובות יותר אם אתה הולך מקצועי. עם זאת, אם אתה גוסס את השיער שלך שני גוונים בהירים או כהים יותר מאשר המצב הטבעי שלה, לא אמורה להיות שום בעיה לעשות את הצבע שלך.

כמה ערכות צבעי שיער נהדר כוללים לוריאל Natural Match צבע שיער Clairol נחמד וקל.

אתה יכול גם להדגיש את השיער שלך, אם כי אנו ממליצים לגייס את עזרתו של חבר. הדגשה היא לא משהו שאתה רוצה לנסות על הראש שלך בעצמך. לא רק שזה מאוד מביך לעבוד את הצבע, החבר שלך יוכל להבטיח לך לקבל מרווח נחמד כיסוי. כדי לעזור לך, L'Oreal יש הדרכות מצוינות כי ילווה אותך את השלבים של chunking שיער DIY וטכניקות אחרות. 

No Replies to "אתה צריך לקבל הבהרה או תהליך אחד צבע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    67 − 59 =