כיצד להשיג עור רך מאוד

כיצד להשיג עור רך מאוד

מים חמים גוזל עור לחות גורם לעור יבש, ולכן עדיף להתקלח במים פושרים. אם אתה לא יכול לשאת את הכלל הזה, לנסות לשמור על המקלחות שלך קצר להתקלח רק פעם אחת ביום. זה גם אומר דילוג על אמבטיות חמות. חום חם, חם, בשילוב עם כימיקלים ייבוש, הוא עינויים על עור יבש.

אותו כלל חל על שטיפת ידיים: שטפו ידיים במים פושרים, לא חמים. אם העור שלך הופך לאדום, המים פשוט חמים מדי.

לחות אחרי מקלחות או שטיפת ידיים

העור שלך יגיד לך מתי זה יבש. אם העור שלך מרגיש חזק ומתוח, הגיע הזמן להוסיף לחות.

שכבת קרמים מעל שמנים

קרמים הגוף נועדו לשמור על לחות, אבל הם לא מוסיפים לחות לעור כמו שמנים לעשות. זו הסיבה שזה רעיון טוב להשתמש בשמן הגוף, ואז כאשר זה ספוג פנימה, להחיל קרם.

עבור הפנים, לשקול ניקוי עם שמן cleanser.

פילינג על בסיס שבועי או חצי שבועי

לחות היא הרבה יותר יעילה על העור exfoliated כראוי. השתמש במלח או בשפשוף הסוכר במקלחת וקרם את הפנים שלך עם קרצוף עדין עשה את הפנים לפחות פעם בשבוע.

יבש צחצוח העור שלך לפני מקלחת היא גם מאוד מועיל כדי להקל על עור יבש יבש. "אם אתה יבש במברשת על בסיס יומי, סביר להניח שתבחין בהבדל בתוך שבוע, במיוחד אם אתה עוקב אחרי זה עם קרם לחות", אומרת ויויאן ורסיה-טון של ספא ESPA למגזין Allure.

אתה יכול לעקוב אחר צחצוח יבש עם קרצוף גוף תוצרת בית. פשוט לשלב שני חלקים סוכר (או מלח) וחלק אחד שמן ועיסוי לתוך העור בתנועה מעגלית. שטפו באמבט.

להשקיע אדים

חיים באקלים יבש יכול לרוקן את העור שלך לחות. הוספת אדים לבית שלך יכול לעזור להגדיל את הלחות, מה שהופך את העור רך.

איך בייבי את הפנים שלך

אתה רוצה להשתמש מיוחד cleansers ו מסכות formulated על הפנים. אין לנקות את הפנים שלך עם סבון הגוף. 

עור הפנים יבש יכול להיות אפר, קשקשים או מתוח סופר. תינו את הפנים בעזרת הטיפים הבאים:

  • נקו את פניכם במנקה ניקוי עבור עור יבש.
  • השתמש מסכת פנים לפחות פעם בשבוע.
  • פילינג את הפנים שלך באמצעות קרצוף פנים כל כמה ימים. 

לדלג על סבונים יבש

סבונים ניתן לייבש. סטיק עם קרם לחות ניקוי המכיל גליצרין או petrolatum, כגון Aveeno יומי לחות הגוף לשטוף עבור הגוף. לקבלת הפנים, חפש ניקוי עבור עור יבש.

בייבי את הידיים

ידיים ורגליים יכול לסבול נורא עור יבש, מגרדת. לשים על קרם לחות וכפפות לפני הראש בחוץ, במיוחד בחורף, ולשקול מקצף את הרגליים שלך קרם לחות ושינה גרביים כותנה בלילה.

כיצד לרכך יבש, סדוקים עקבים

כדי לשמור על הרגליים רך, לכסות אותם עם קרם לחות עבה, לעטוף אותם לעטוף Saran, ולאחר מכן למשוך זוג גרביים במשך כמה שעות. נסה לשבת או לשכב בזמן קרם לחות פנימה או סיכון הזזה לתוך פיצול מלא משיכת השרירים שלך מפשעה. טיפול זהה ניתן לעשות על הידיים, אלא לנסות שקיות ניילון ולשמור ידיים זוג גרביים.

חצי שעה צריך לעשות לך.

אל תשכח את השפתיים

ליקוק השפתיים שלך לא לחות אותם במקום יעזור לייבש אותם. השפתיים שומרות על לחות פחות מאשר חלקים אחרים של הגוף, ולכן הם נוטים להתייבש מהר יותר. שפתון פשוט עוזר אבל אם יש לך את הכסף, נסה Qtica אינטנסיבי שפתיים טיפול בשפתיים.

להגן על הפנים שלך, מדי

אם יש לך עור רגיש סופר דוקר, שקול להימנע שטיפה הפנים עם מי ברז, אשר יכול להכיל מינרלים קשים כי הם ייבוש במיוחד על העור. במקום זאת, השתמש קרם קר כמו של בריכה לטהר את הפנים שלך או להשתמש בבקבוקים באביב מים.

שקול כדורי שמן דגים

מחקרים חדשים מראים כי אומגה -3 שמן דגים גלולות עשוי להרגיע עור יבש. חולים שנטלו גלולות שמנים של דגים במחקר שפורסם במגזין Allure ראו תוצאות משמעותיות בתוך מספר שבועות. "ניתן לראות, בתוך שישה שבועות, את העור, השיער, ואת הציפורניים לשפר באופן משמעותי", על פי מומחה העור ד"ר אנדרו וייל ב Allure.

No Replies to "כיצד להשיג עור רך מאוד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    47 − = 40